Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Kas altı yöntemiyle ameliyat olduysan zaten çok şiş ve gergindirler.Şekilleri bile bozuktur şu anda.Yumuşaması biraz zaman alır,ama tedirgin olma zamanla o kadar güzel şekle girip yumuşayacaklarki degişime sen bile şaşıracaksın.O zaman Arzum söylemişti diyeceksin.Merak etme yaza kadar harika kıvama ve şekle girerler,şu anda kış mevsimi zaten Yazın çiçek gibi açılır saçılırsın,plajlarda salına salına yürürsün artık...Ekliyorum seni albüme bakabilirsin ama sendende en kıssa zamanda albüm bekliyoruz..:KK34:
Merhaba bende doktor arayisindayim albumunuz varsa eklermisiniz ve kas ustu daha mi iyi

Çipli implant, Arion ve Nagordan kesinlikle uzak dur.
Merhaba bende amelıyat olucam doktorum yıllardır arion kullanıyormus ve hıc bır sorun yasamamıs kendınıa arionda ısrarcı bende yazılar ve yorumları gördükce kafam cok karıstı arion hakkındaki bilginiz nedir acaba

Bilmiyorum ama ben ilk ameliyatımda da mentor tercih ettim. Bildiğim kadarıyla dünyanın en iyi markası.
Önceki mesajımda pürüzlü mü pürüzsüz mü takıldı diye sormuşum. Başka bir mesajında gördüm . Mentor pürüzsüz siltex takıldığını yazmışsın. Canım Siltex pürüzlü demektir. Mentor markanın pürüzlü olanlarına siltex deniliyor. Eğer verilen kağıtta siltex yazıyorsa , pürüzlüdür.

Ben de onun yanında 1 veya 2 numara yazınca pürüzlü veya pürüzsüz diye biliyordum . Teşekkürler 🌺
Merhaba. 1 veya 2 siltex cohesive mentor jelin sertliğini gösterir. En yumuşak olanı 1 numaradır. Ama siltex pürüzlü demektir. Bu arada yüzün nasıl oldu. O katlantı geçti mi ?

Merhaba bende amelıyat olucam doktorum yıllardır arion kullanıyormus ve hıc bır sorun yasamamıs kendınıa arionda ısrarcı bende yazılar ve yorumları gördükce kafam cok karıstı arion hakkındaki bilginiz nedir acaba
merhaba yaptırdınız mı yada arion hakkında bilgi sahibi olabildiniz mi? bende arion düşünüyorum yani protez firması ısrarla arion öneriyor.

Devlet hastanesindeki doktor nagor düşünüyor özeldekiler mentor dedi özelle devlet neredeyse aynı fiyata geldi nagor daha iyi ve daha pahalı mı bilginiz var mı acaba

Bende bugün ameliyat oldum motiva kullanıldı bakalım nolucak mentor yüzde 80 oranında doluydu motiva tamamen doluydu doktorumda bütün imlantlar vardı motivayı seçtim. Bir yazı oluşturcam inşallah sürecimle alakalı sevgiler.

Bende bugün ameliyat oldum motiva kullanıldı bakalım nolucak mentor yüzde 80 oranında doluydu motiva tamamen doluydu doktorumda bütün imlantlar vardı motivayı seçtim. Bir yazı oluşturcam inşallah sürecimle alakalı sevgiler.
Geçmiş olsun, hayırlı olsun 😊
Benim üç haftam doldu, memnunum şimdiden

X