Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Sizede çok geçmiş olsun şuan çok ağrım var hastaneyim kollarımı kaldıramıyorum bu acı hep böyşe kalacak gibi

400 cc motiva full takıldı ameliyat öncesi denemelerde çok büyük gelmişti gözüme şuan ödemli ve ödemli hali bile çok büyük değil sizce çok inne olur mu
Bence olmuyor, şişlikler inince öyle gibi geliyor ama o küçülme değil aslında, hatta etraftaki şişlikler inince asıl göğüs büyüklüğü ortaya çıkıyor.
Eğer kilonuz fazla değilse çok daha iyi gözlemlersiniz bu durumu

Bence olmuyor, şişlikler inince öyle gibi geliyor ama o küçülme değil aslında, hatta etraftaki şişlikler inince asıl göğüs büyüklüğü ortaya çıkıyor.
Eğer kilonuz fazla değilse çok daha iyi gözlemlersiniz bu durumu
İniallah dediğiniz gibi olur ne çok ilgilendiniz bu platformda çok güzel insanlar tanıdım ufakta bir yazı yazdım sürecimle ilgili çok teşekkür ederim iyiki varsınız sevgiler ❤️

Nagor tam doluya yakın yüksek profil ince partiküllü 360 cc takıldı dün yumuşak olacağını söyledi doktorum süreci paylaşacağım

Ben de 3 sene önce nagor taktırdım ve gayet memnunum yumuşaklığından.
Tamamen kendi memeniz gibi normal yaşamınıza devam edebiliyorsunuz değil mi?
Benim, iki gün sonra tam bir ay dolmuş olacak, sanki ömür boyu dikkat etmem gereken şeyler olmalıymış gibi hissediyorum

Benim, iki gün sonra tam bir ay dolmuş olacak, sanki ömür boyu dikkat etmem gereken şeyler olmalıymış gibi hissediyorum
Bu sorunun cevabını bende çok merak ettim doğrusu

Benim şuan 7. Günüm ama doktorum ilk iki ay önemli sonra sıkıntı olmayacal demişti.

merhaba , 2.haftam bugün doktor iz kremine başlayabilirsin dedi 3 ay kullan dermotix diye bir marka verdi daha iyisi varmı memnun kaldığınız ve kurumlar iyice dökülsün dedi o nedir diye soramadım :))

Kızlar bir ay önce protez koyuldu göğüslerim sarkık değildi ama hafif tübüler memeye benziyordu şuan memelerim hala ödemli biri küçüldü diğeri büyük ve meme ucu aşagı bakıyor hemde bariz şekilde aşagıda diğeride aşagıda ama sağ göğüs kadar degil çok korktum düzelmez diye

Bu aralar mesajlardan gördüğüm kadarı ile ameliyat olacak arkadaşlar protez seçme konusunda yardıma ihtiyaç duyuyor. Lütfen bu başlıkta sadece protezleri konuşalım. Ameliyat olanlar protezleri ile ilgili fikirlerini söyleyerek ameliyat olacaklara yardım etsin.

Güzel paylaşımlar dilerim :KK71:
Aralık 2022 de mentor 350 cc taktırdım Kas içi uygulama ile. Ben çok memnunum yumuşak değil ama şu an marka olarak en iyisi bu. türkiyenin sayılı kkinikleri ile görüştüm en lüks yerden de en vasat yerden de fiyat aldım. Gaziantep'e yaptırdım ilk bir ay biraz sancılı oldu bende ama gerçekten değdi. keşke daha önceden yaptırsaymışım

Aralık 2022 de mentor 350 cc taktırdım Kas içi uygulama ile. Ben çok memnunum yumuşak değil ama şu an marka olarak en iyisi bu. türkiyenin sayılı kkinikleri ile görüştüm en lüks yerden de en vasat yerden de fiyat aldım. Gaziantep'e yaptırdım ilk bir ay biraz sancılı oldu bende ama gerçekten değdi. keşke daha önceden yaptırsaymışım
Canım öncellikle geçmiş olsun.
Merak ettiğim konu neye göre en iyisinin taktırdığın marka oldugunu düşünüyorsun? Bunu söyleyebildiğine göre daha önce başka markaları da deneme şansın oldu sanırım.

X