Yatak Odası Dekorasyonu Hangi yatak odası lütfen yardım :(

bal_hatun

Meleğimi Sen Koru Rabbim <3
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2012
1.733
429
Kızlar istikbal,Mondi ve Gündoğdu mobilyada beğendiğim modeller var. Ancak hemen hemen ucu de suntalam :KK43: Bunun üzerine babam yaptırmayı teklif etti. Şimdi de model seçemiyorum. İlk etapta kira olacak evim o yüzden yatak odam çok geniş olur mu bilmiyorum. Sizce hangisini secmeliyim...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1396001722213.jpg
    $1396001722213.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 257
  • $1396001757244.jpg
    $1396001757244.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 188
  • $1396001777404.jpg
    $1396001777404.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 238
  • $1396001793328.jpg
    $1396001793328.jpg
    27,7 KB · Görüntüleme: 191
Son düzenleme:
Canım hepsi güzel ama kirada oturacaksan 2.sıradaki bence uygun olur ama kendi evin olursa 3. Beyaz olan çok mükemmel

kesinlikle üç numara beyaz ve altın sarılı olan çok güzel .

Ayaklı mobilyalar çok güzel duruyor

Canım hepsi güzel ama kirada oturacaksan 2.sıradaki bence uygun olur ama kendi evin olursa 3. Beyaz olan çok mükemmel

2 numara çok güzel. Bu arada mutluluklar dilerim :)

Kızlar çok sağolun :) o beyazlı altın sarılı istikbalde yaptırırım ama kira evde geniş bir yer olmadimi güzel durmaz dedi adam. Ya kimse 4 numarayi beğenmedi mi :)

Bunların aynısı mı yapılacak canım renk tonları falan aynı mı olacak illa bunların arasından seçecek isen 1.model derim hatta o ortalarından geçen çizgiler desen olmasa da dahada güzel olurmuş :KK16:

Bunların aynısı mı yapılacak canım renk tonları falan aynı mı olacak illa bunların arasından seçecek isen 1.model derim hatta o ortalarından geçen çizgiler desen olmasa da dahada güzel olurmuş :KK16:

Bunları beğendim en çok. Bunlar genelde sunta malzeme.biz mdf yaptırmak istedik. Üç ve dört arasında kaldım bende :) aslında birinci de çok zarif ama düz beyaz nedense biraz uzak gibi bana .

kızlar çok sağolun :) o beyazlı altın sarılı istikbalde yaptırırım ama kira evde geniş bir yer olmadimi güzel durmaz dedi adam. Ya kimse 4 numarayi beğenmedi mi :)

canım 4 numaranın gardrobunu beğenmedim ben itici geliyor bıde bazayla pek uyumulu değil bence

bunları beğendim en çok. Bunlar genelde sunta malzeme.biz mdf yaptırmak istedik. üç ve dört arasında kaldım bende :) aslında birinci de çok zarif ama düz beyaz nedense biraz uzak gibi bana .

canım mdf daha dayanıklı olur suntadan bende yatak odamı mdf olarak yaptırdım

Bunları beğendim en çok. Bunlar genelde sunta malzeme.biz mdf yaptırmak istedik. Üç ve dört arasında kaldım bende :) aslında birinci de çok zarif ama düz beyaz nedense biraz uzak gibi bana .

Anladım canım tabi ki herkesin tarzı zevki farklı 3.4.modelde gayet güzel farklı güzel bir havaları var model olarak ta birbirlerine benziyorlar zaten 3.modelin duruşu daha iyi sanki içine hangisi siniyorsa o olsun bence şahsen ben herkesin fikrini alırım ama genelde kendi bildiğimi okuduğumdan :KK9:senin sevmen önemli :KK12:

gösterıs ve kullanıs bakımından 3 numaralı en uygunu gıbı duruyor canım yanı benım acımdan. beyaz yatak odasına bayılıyorum zaten benımde tamamı beyaz cok guzel duruyor. sarı renklerde ayrı bır guzellık katmıs. ( surgulu olmaması ve gardrobun alt kısmındakı cekmece detayları daha da kullanıslı olmasını saglamıs bence )

gösterıs ve kullanıs bakımından 3 numaralı en uygunu gıbı duruyor canım yanı benım acımdan. beyaz yatak odasına bayılıyorum zaten benımde tamamı beyaz cok guzel duruyor. sarı renklerde ayrı bır guzellık katmıs. ( surgulu olmaması ve gardrobun alt kısmındakı cekmece detayları daha da kullanıslı olmasını saglamıs bence )

Anladım canım tabi ki herkesin tarzı zevki farklı 3.4.modelde gayet güzel farklı güzel bir havaları var model olarak ta birbirlerine benziyorlar zaten 3.modelin duruşu daha iyi sanki içine hangisi siniyorsa o olsun bence şahsen ben herkesin fikrini alırım ama genelde kendi bildiğimi okuduğumdan :KK9:senin sevmen önemli :KK12:

Evet ya aslında doğru :)

4 numarada güzel üçten sonra .aynı ebatta yaptıracaksın diye bir şey yok biraz küçüğünü yaptırırsın .
evim olunca alırım iyisini diye düşünme sevdiğini al onlar eskiyene sen kendi evine geçene kadar daha farklı modeller çıkacak aklında kalacak sonra keşke alsaymışım dersin .

Kızlar istikbal,Mondi ve Gündoğdu mobilyada beğendiğim modeller var. Ancak hemen hemen ucu de suntalam :KK43: Bunun üzerine babam yaptırmayı teklif etti. Şimdi de model seçemiyorum. İlk etapta kira olacak evim o yüzden yatak odam çok geniş olur mu bilmiyorum. Sizce hangisini secmeliyim...

kesinlikle 3 yada 4 canım koyu alma arkadaşım aldı bin pişman bide benimkinin resimlerini atayım sana belki o hoşuna gider kimbilir :KK34:

$kapitone-YO-1.jpg

dört dört dört :KK1::KK1::KK1::KK1:

2.ci benimkine benziyor:KK16:
Tercih ederdim geneee :KK52:

Son düzenleme:
X