Hangisini seçseydim acaba

Nilu12

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2022
3.302
84
Selam her birinize arkadaşlar.direk konuya geçiyorum 2 çocuğum var 5 ve 3 yaşlarında,büyüğünü 2 yıl önce evimizin önündeki kreşe yazdırdım,küçüğünün daha 2,3 yaşında evimizden biraz öbür tarafta olan kreşe yazdık ,büyüğünün gittiği kreşte küçük çocuklar için olmadığı için küçüğü öbürüne gitti.şu an 3 yaşı artık var ve kv de başını erimi yiyordu küçüğü de büyüğün gittiği kreşe yazdır falan ama ben istemiyordum çünkü başka yerde ev aldığımız için eninde sonunda ora gidecektik,ama şartlar öyle getirdi ki bu yıl da burda kalmalı olduk.ve küçüğünü o kreşten gittim çıkardım büyüğünün kreşine getirdim.eylülün 1i gidecek neyse,küçüğün terbiyecisi bana çok üzüldüğünü niye ayrıldınız diye sitem etti çok üzüldüm ya Allahtan iyiydi terbiyecileri,o kreşten çocuğum ayrıldı ama sanki ben ayrıldım çok üzüldüm be.düşündüm acaba büyüğünü de çıkarıp küçüğünün kreşine yazdırsaymıydım diye düşünüyorum ,siz olsanız ne yapardınız?eve yakın olanı mı (büyüğün gittiği)yoksa evden azca yol olanı mı seçerdiniz?saçma gele bilir ama ben bunu dert ediyorum

X