Hayalet çizgi var mı sizcee???

Umarım hamilesinizdir aksi olursa ovulasyon testi kullanıp süreci hızlandırabilirsiniz, yumurtlama gününüzü bilmek işinizi kolaylaştırır
Geç döllenme olunca da testte geç çıkıyor aynısını yaşadım. İlk yaptığım test negatifti oysa erken gebelik belirtilerim vardı çok üzülmüştüm , belirtilerim devam etti dört gün sonra test yapıpçift çizgi görmüştüm. Sabırlı olumıyoruz maalesef hemen öğrenmek istiyoruz 😊🙈
Evet yaa sabıretmek lazım işde ama tutamıyor insan kendini🙈Frenliyorum kendimi yoksa sabah akşam yapcam testi yanii😅 psikoljikmende halimden rahatsız oluyorum sonrasında. One öyle takıntılı gibi diyorum kendi kendime😂😂😂 Birde ovülasyon a bulaşmıyım diyorum o yüzden

Merhaba. Şubat ayında ay ortasında dogum kontrol hapını bırakmıştım şubatta iki defa adet gördüm. Mart ayında adetime 2 gün kala hamile olduğumu ögrendim çok uzun sürmedi kimyasal gebelik oldu. Adet geçikmemin 6. Günü normal adet gördüm beta da hemen sıfırlandı. Bu ay 3 gün var adetime test yaptım böyle çıktı. Kimyasaldaki bile bundan daha koyuydu. Normalde adet belirtim olmaz hiç gögüslerimde şişlik agrı birde kasıklarımda dakikalık adet agrısı gibi gelip geçen agrı oluyor ondan şüphelenip test yapmıştım ama pek umutlanamadım şimdi. Kimyasaldan önce doktora da gittim genel kontrolumde bişe yoktu. Kimyasaldan sonra hemen hamile kalan yada herangi sağlık problemi çıkabiliyor mu acaba???
Testimide yorumlarsa tecrübesi olanlar sevinirim 😊çok uzattım hakkınızı helal edin🙏
Bence pozitif

Bakın fotoğrafın kontrastıyla oynayınca böyle oluyor :)

Eklentiler

• 8B592CE4-6A92-4195-B6A1-D99B7D186367.jpeg
    8B592CE4-6A92-4195-B6A1-D99B7D186367.jpeg
    318,7 KB · Görüntüleme: 117
Evet yaa sabıretmek lazım işde ama tutamıyor insan kendini🙈Frenliyorum kendimi yoksa sabah akşam yapcam testi yanii😅 psikoljikmende halimden rahatsız oluyorum sonrasında. One öyle takıntılı gibi diyorum kendi kendime😂😂😂 Birde ovülasyon a bulaşmıyım diyorum o yüzden
İki kere hamile kaldım ikisi de ovulasyonla oldu İnşallah yine öyle olacak 😊 kullanıp çok faydasını gören var ben de öyle buluyorum 😊

Kızlar birde bu erken gebelik testi prodoctor early.
bunlar kaset testlere göre daha profesyonel ya güya, bunlarda da kuruma çizgisi çıkıyor mu?
Bu benim regl bir gün kalayla yaptığım erken gebelik ve ertesi günü regl gününde normal yaptğm 5 tllik kaset test. Bence sende bekle yada hergün yap regle kdar koyulaşıcaktır umarım🤲😍😍

Eklentiler

• 8DB2F707-BE66-4D16-9A5E-260A11A6B1BE.jpeg
    8DB2F707-BE66-4D16-9A5E-260A11A6B1BE.jpeg
    165,5 KB · Görüntüleme: 129
Bu benim regl bir gün kalayla yaptığım erken gebelik ve ertesi günü regl gününde normal yaptğm 5 tllik kaset test. Bence sende bekle yada hergün yap regle kdar koyulaşıcaktır umarım🤲😍😍
Sizin ki bariz belli çıkmış hayırlı olsun:) hergün yapacağım gibi gözüküyor evet😅 sabırsızım

Merhaba hevesinizi kırmak gibi olmasın ama bende bu ay tehlike 5 gün kala bu testten yaptım hayalet çizgi çıktı. Kasette çıkmadı ama sonra regli oldum. Bi kaç farklı marka deneyip öyle emin olun derim 🙏🏼 İnşallah hamilesinizdir 🌸🌼 prodoctor markası
Benimkini de ekliyorum

Eklentiler

• 572C88B3-76BD-48C6-BC66-2EB9E312D03C.jpeg
    572C88B3-76BD-48C6-BC66-2EB9E312D03C.jpeg
    78,7 KB · Görüntüleme: 73
Evet😍 4+5 hamilemiyim 🥰 Darısı isteyen herkesin başına inşAllah🤲
Amiin isteyen hakeden herkese hemencecik versin rabbim🙏Tabiki herşeyin hayırlısı ama bu testlerde insana kafayı yedirir 😅 hayırlı ugurlu olsun bebeğiniz inş. Daha önceki denemelerinizde bu erken gebelik testlerinde bnmki gibi negatif gördünüz mü hiç. Kuruma çizgisi mi diye tereddütteyim de

Merhaba hevesinizi kırmak gibi olmasın ama bende bu ay tehlike 5 gün kala bu testten yaptım hayalet çizgi çıktı. Kasette çıkmadı ama sonra regli oldum. Bi kaç farklı marka deneyip öyle emin olun derim 🙏🏼 İnşallah hamilesinizdir 🌸🌼 prodoctor markası
Benimkini de ekliyorum
Aaa evet benimki gibi çıkmış😳 ama işde benim negatiflerim cam gibi cıkıyordu. Hayırlısı neyse o olsun. Belkide siz gibi adet görürüm. Geçen ay kimyasalım vardı çünkü

X