Hayatım alt üst oldu

Esiniz homoseksuel olabilir mi? Size eskiden cinsel ilgisi var miydi?

Şu “yanlış yoldayım ama yol ne kadar güzel” yazısını yıllar önce şimdiki erkek arkadaşım benim için yazmıştı. Ben mesela bir şeyler olduğunu içten içe hissediyordum ama bu yazıyı bulutlu bir gökyüzü ve bir şarkı eşliğinde paylaştığını görünce kesinlikle bana yazmış olduğunu hissetmiştim. O gün emin olmuştum. Kadınlar gerçekten hissediyor bunun istisnası çok nadirdir. Hem iyi şeyleri hem kötü şeyleri. Sizinkisi tersi olmuş. Yazdığınız her şeyden hislerinizin doğru olduğu anlaşılıyor. Ancak eğer hiçbir şekilde boşanmayacaksınız konuyu keşke ortaya çıkarmasaydınız bu her şeyin daha da laçka olmasına sebebiyet verir. Her zaman diyorum bence bunun affı yok ama ayrılığa cesaret edemeyen gündem bile yapmasın bu konuyu.

Bu arada yanlış anlaşılmasın bizim aramızda bu tarz bir durum yok. Kendisi benim erkek kardeşimin arkadaşı olduğu için şu erkeklerdeki yanlış yapıyorum takıntısına sahipti o dönemler.

Bende aldatıldığınızı düşünüyorum malesef umarım bir gün karşınıza net deliller ortaya çıkar belirsizlik çok zor eğer hissediliyorsa bulunmadan rahat edemiyor insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…