Hayatımdan uzaklaşmıyor psikolojimi bozup duruyor

Öğlen erken kaçtım gelecek diye korkumdan ama akşam için izin alamadım mecbur işe gittim beni orada yakaladı. Tam anlatamamışım.
Bir de annemin geldiğini vs duymuş etmiş.Sordu durdu. Dayanamadım. Benim ailem burada yaşasaydı emin ol seni öldürmüşlerdi dedim. Artık aptal değilse anlamıştır olmayacağını diye düşünüyorum.

Evet tabi bir buçuk saat boyunca dinledim mecbur kafama kazındı. Canım ben çok üzülmüştüm aylardır kendimi farklı düşünmüştüm ama bu çocuğun kişiden bağımsız karaktersiz olduğuna karar verdim. Benden sonraki kız şu an egosunu güzel şişiriyor zaten bana ihtiyacı kalmadı :) Karaktersiz olduğunu yüzüne de söyledim biraz içim rahatladı. İş yerinde olmasam daha büyük tepkiler vermek de isterdim sadece biraz o içimde kaldı.
Geri döner o, sen onun 'tavlama çıtası' olmuşsun. Seni tavladığı an vazgeçecek.
Bütün mesele bu. Farklı değilsin onun için.
Tehtid etmeyi denedin mi?

Geri döner o, sen onun 'tavlama çıtası' olmuşsun. Seni tavladığı an vazgeçecek.
Bütün mesele bu. Farklı değilsin onun için.
Tehtid etmeyi denedin mi?
Ailem burda olsa seni öldürürlerdi vs dedim. Tehdit sayılırsa bunu söyledim. Onun memleketinde olduğum için çok beylik laflar etmedim ama aslında hakediyor.
Sonraki kız için ne düşünüyorsun? Öncesinde de o kızı en yakın arkadaşına düşünmüştü laf arasında.Bir yandan seviyor mu onu diyorum bir yandan sevse kapıma gelir miydi böyle saçmalama kız dünden hazrken senle mi uğraşacak diyorum. Off şu salgının ortasında bir de bu çocuk canımı sıktı ya.

Ailem burda olsa seni öldürürlerdi vs dedim. Tehdit sayılırsa bunu söyledim. Onun memleketinde olduğum için çok beylik laflar etmedim ama aslında hakediyor.
Sonraki kız için ne düşünüyorsun? Öncesinde de o kızı en yakın arkadaşına düşünmüştü laf arasında.Bir yandan seviyor mu onu diyorum bir yandan sevse kapıma gelir miydi böyle saçmalama kız dünden hazrken senle mi uğraşacak diyorum. Off şu salgının ortasında bir de bu çocuk canımı sıktı ya.
Hımmm olmaz o zaman.
İş yerini değiştirme imkanın varsa değiştir. Uzaklaş.
Her ne kadar istemiyorum desen de aklını bulandırıyor belli ki. Başka birini hayatına almak, yoluna devam etmek daha sağlıklı olur ancak aklında bu sırtlan var daha.
Sonraki kız sadece bir av. Sen de öylesin. Senin ondan tek farkın karşındaki sırtlan seni hırs yapmış o kadar. İnanıp da kapılırsan çok ama çok üzülürsün.
Seni de sevmiyor o kızı da sevmiyor. Bu tipler sevgi hakkında bir şey bilmez.
Adil Yıldırım var youtube da ilişki uzmanı. Aslan mı sırtlan mı adlı videoları var, otur baştan sona izle. Ne demek istediğimi anlarsın o zaman.

Hımmm olmaz o zaman.
İş yerini değiştirme imkanın varsa değiştir. Uzaklaş.
Her ne kadar istemiyorum desen de aklını bulandırıyor belli ki. Başka birini hayatına almak, yoluna devam etmek daha sağlıklı olur ancak aklında bu sırtlan var daha.
Sonraki kız sadece bir av. Sen de öylesin. Senin ondan tek farkın karşındaki sırtlan seni hırs yapmış o kadar. İnanıp da kapılırsan çok ama çok üzülürsün.
Seni de sevmiyor o kızı da sevmiyor. Bu tipler sevgi hakkında bir şey bilmez.
Adil Yıldırım var youtube da ilişki uzmanı. Aslan mı sırtlan mı adlı videoları var, otur baştan sona izle. Ne demek istediğimi anlarsın o zaman.
Evet canım biliyorum o adamı :) izleyeyim olmadı yine. Malesef işimi değiştiremiyorum gidecektim salgından dolayı sabitlendim. Zarar vereceğini sanmıyorum şu an o kız onu oyalıyor zaten. Ben ölü taklidi yapıyorum bu süreçte. Allah hakkından gelsin ne biçim insan bu ya

Evet canım biliyorum o adamı :) izleyeyim olmadı yine. Malesef işimi değiştiremiyorum gidecektim salgından dolayı sabitlendim. Zarar vereceğini sanmıyorum şu an o kız onu oyalıyor zaten. Ben ölü taklidi yapıyorum bu süreçte. Allah hakkından gelsin ne biçim insan bu ya
Yok sanmam zarar vermez. Bu tipler genelde "vur kaç".
Kız dışarda ne adamlar var, görsen yüzüne bakmazsın bu sırtlanın da işte.
Sakın izin verme bak.

Yok sanmam zarar vermez. Bu tipler genelde "vur kaç".
Kız dışarda ne adamlar var, görsen yüzüne bakmazsın bu sırtlanın da işte.
Sakın izin verme bak.
Yok ya bakmam zaten bakarken ben bunu ister miyim diye bir bakayım dedim sonra yok ya ne isticem hoş gelmiyor tipi de sakın inanma yulin bu pisliğe dedim. Böyle insanlar sevmeyi bilmiyorlar galiba ilginç ama malesef öyle. Acaba ders alıyorlar mı hayatın bir yerinde. Hiç sevdikleri biri oluyor mu merak ediyorum sonradan.

Yok ya bakmam zaten bakarken ben bunu ister miyim diye bir bakayım dedim sonra yok ya ne isticem hoş gelmiyor tipi de sakın inanma yulin bu pisliğe dedim. Böyle insanlar sevmeyi bilmiyorlar galiba ilginç ama malesef öyle. Acaba ders alıyorlar mı hayatın bir yerinde. Hiç sevdikleri biri oluyor mu merak ediyorum sonradan.
Oluyor ama aldıkları ahlar öyle bir çıkıyor ki.
Yakından böyle bir sırtlanın çöküşünü izledim.
Hayat fena vuruyor bunlara.

P
Oluyor ama aldıkları ahlar öyle bir çıkıyor ki.
Yakından böyle bir sırtlanın çöküşünü izledim.
Hayat fena vuruyor bunlara.
Peki o sırtlanın çökmesini sağlayan kızın farkı neydi ?çok mu güzeldi? Ya da ne bileyim çok mu iyiydi ? Neden bizler sıradanken bir başkası onlara öyle yapabiliyor merak ediyorum

P

Peki o sırtlanın çökmesini sağlayan kızın farkı neydi ?çok mu güzeldi? Ya da ne bileyim çok mu iyiydi ? Neden bizler sıradanken bir başkası onlara öyle yapabiliyor merak ediyorum
Güzellik, iyilik aradıklarını düşünmüyorum ben. Sırtlanların standartları yok. Kadınlar onlar için "skor" dan ibaret.
Her erkeğe diz çöktüren bir kadın var derler. Dinsizin hakkından imansız geliyordur.

Ayrıca biz sıradan değiliz. Her insanın eşi var bana göre. Yanlış seçimler yaparak hayatı zorlaştırırken, kendimizi basitleştiren yine bizleriz.

İmrenerek baktığımız aşklar var ya, işte onlar birbirleri için mükemmel olanlar. Senin de benim de hayatın bir yerinde "bir mükemmel" i var.
Önemli olan yoldaki sırtlanları temizlemek.

Güzellik, iyilik aradıklarını düşünmüyorum ben. Sırtlanların standartları yok. Kadınlar onlar için "skor" dan ibaret.
Her erkeğe diz çöktüren bir kadın var derler. Dinsizin hakkından imansız geliyordur.

Ayrıca biz sıradan değiliz. Her insanın eşi var bana göre. Yanlış seçimler yaparak hayatı zorlaştırırken, kendimizi basitleştiren yine bizleriz.

İmrenerek baktığımız aşklar var ya, işte onlar birbirleri için mükemmel olanlar. Senin de benim de hayatın bir yerinde "bir mükemmel" i var.
Önemli olan yoldaki sırtlanları temizlemek.
Allah büyük merakla bekleyeceğim sonunu :) bakalım hayat normale dönsün de bizim için mükemmel kişiyi bulalım inşallah

Kızlar eski konularımı bilen bilir.
3 kere falan küstük kimi restti kimş gerçekten bitirme. En sonuncuda artık arama kafamı karıştırma sen net değilsin umarım kafan toparlanır arkadaş da kalmayalım iletişim istemiyorum dedim.
1 ay sonra bayram seyran bahane etti aradı hayatımda biri var sanmış sesi bozuk sonrasında da bambaşka bahanelerle aramaya çalıştı. Hep saygılı davranmaya çalıştım. Kısa tuttum konuşmaları bahane bulup aradıkça. Haftasonu şehir dışındaydı yine yazdı tatilde bile benle uğraşıyor. Çevrimiçisin yazmış bana. Ne alaka yanlış mı yolladın dedim yok seninle kötü olmak istemiyorum falan dedi bu sefer biraz tersledim neyse yulin anlama boşver falan dedi.
Anlatsaydın anlardım belki naptığın belli değil dedim. Geldiğimde konuşalım dedi.
Geldiği zaman bilerek olduğum yerden geçti beni arıyordu farkettim merdivende arkasına baka baka gidiyordu sonra gördü beni başka birimdeydim selam verdi sanki küsmemişiz gibi güleryüzlüydü. Arkadaşı da vardı yanında yukarı çıktılar.Dönüşte de benim odama baktığını gördüm dışatda telefonla konuşuyordum. Kafasını kaşıya kaşıya düşüne düşüne çıktı. Görmezden geldim. Arkasına dönecek gibi oldu hatta. Neyse anladım arayacağını zaten.
Akşamına aradı kızlar beni yine. Buluşalım diye. Ama onu bile bir ileri bir geri söylüyor sonra delirdim yeter açıklama yapacaksan gelirim sen bilirsin diye. Bu sefer normal görüşsek yarın konuşsak diğer türlü olmaz mı sen beni sıkıştıracak mısın dedi. Korktu. Doğruları söylersem bir şeyler değişir mi ki dedi. Ne dedim arkadaş mı kalmak istiyorsun? Hayır istemiyorum arkadaşlık dedi.
Senin duyguna güvenmeliyim bilmiyorum diyebildim. Benim kapalı kutu olduğumu öyle olunca onun da öyle olası geldiğini,o beni kıskanırken bildiğimi okuduğumu ama ona baskı yaptığımı,o bana bakarken yüzümü çevirdiğimi gözüne bakmadığımı söyledi. Benim iyi olduğumu ama baskıcı potansiyelimden korktuğunu bir ömürün böyle geçip geçmeyeceğini düşündüğünü belirtti. Ne saçmalıyorsun ne zannediyorsun şimdiden evlilik mi düşünüyorsun dedim. Hayır ama sen olursan öylesine olacak biri değilsin benim için dedi. Sence ben o kadar deli mi görünüyorum dedim. Hayır haklısın daha genciz zaten aslında ben de insanları hayatıma alırken hiç ben bunla evlenirim diye düşünerek almadım bugüne dek dedi. Evet dedim şu aşamada düşünmek saçma. Doğru diyorsun aslında yapacağımız en iyi şey denemek olur sen haklısın aslında deneriz olursa olur dedi.Sonra normal muhabbete geçtik. Gece yarısıydı zaten yazarım dedi yazmadı. Ertesi gün akşama dek sesi çıkmadı çıkışta beni kıskandığı çocuğu benim yanımda gördü bana tripli bir mesaj attı ekrandan okudm Allahtan çünkü 2 dk sonra silmiş. Aradım ettim azıcık konuştuk. Anneannesi hastaymış hastanede yatıyor onun yanına gitti. Ararım dedi gece boyu aramadı. Ertesi gün akşama doğru yanıma uğradı ama yine o çocuğu soruyor çocukla dalga geçiyor. Görüşelim edelim diyemedik yani. Sonra dışarda karşılaştık normalde yazardı yazmadı. En son ben aradım. Seninle görüşmek istemiyorum kesin kararım diye. Bozuldu yine niye fikir değiştirdin dedi. Kendimi açıkladım beni ikna etmeye çalıştı gelip seni alcam tüm gün hastanedeyim şimdi de daha eve gitmedim. Seni gördüm hatta bugün ama meşguldun arkadaşların var diye bilerek yazmadım dedi. Duyguların olsa bahanelerin olmazdı dedim istemiyorum. Sana duygularımı git o eski kankana sor bakalım dedi. Sen deneriz deyince ben rahatladım korkum gitti yulin dedi. Sen benim evleneceğim insan değilsin ki dedim o an artık yıprandığım için. Sonra biraz bozuldu gibi kapattık işi vardı ortak arkadaşımızla görüşmesi lazımdı.

Bana sakın uyuma arayacağm dedi. 2 saat sonra falab döndü kızlar.

Oturmuş onu muhabbete tutmuşlar. Çok sinirlendim değer vermiyorsun işte diye hayır dedi bilmem ne abi zorladı gerçekten dedi. Yeni dönebildim eve bak dedi. Görüşelim yarına plan yaptık ertesi gün görüşelim dedi ne planı dedim bu konu varken sen ne rahatsın. İş için arkadaş rica etti dedi. Sen de gel dedi. Kabul etmedim. Konuşma süresince bu sefer o tersleşmeye başladı tamam yulin konuşmayalım en iyisi bilmem ne.
İçinde çok ukte kalacakmış bazı şeyler.
Kendi baskılarını görmeyip ben onu aldatmışım gibi davranıyor. Sadece uyumak istiyormuş kestirp atıyor sinir olunca bu sefer ben alttan alır oldum bu konuşma daha da geriye götürdü sanki değil mi diye. Bilmiyorum diyor. Bana karşı ilk başlarda çok çok yoğun olduğunu benim onu hayal kırıklığına uğrattığımı davranışlarımla uzaklaştırdığımı söylüyor. Geçmiş zaman kipiyle konuşuyorsan gerek yok konuşmayalım dedim. Sence bu kadar şeyden sonra sana başka nasıl cümle kurabilirim yulin. İlk zamanki gibiyim dememi mi bekliyorsun dedi. Tam sana yöneliyorum beni yine uzaklaştırıyorsun dedi. İletişimi kesmek de istemiyorum öyle de olmuyor diyor. Arabada ona bakmamışım sağa sola bakmışım bunu deyince mantıklı olan senin yola bakman zaten dedim. Tamam dedi kesin konuşmayalım bundan sonra. Sen beni hep kötü görüyorsun. Konuşma uzayınca yüzyüze görüşme kararı aldık. Ama tabi arkadaşla iş buluşması erken biterse.

Kızlar çok uzun yazdım aklıma geldikçe. Ne olur yardım edin. Ben çok kötü hissediyorum. Ona da dedim benimle niye uğraşıyorsun dengemi bozuyorsun diye kendini normal görüyor. Dönsün diye uğraşmadım Allaha bıraktım. Dönünce de Allahtan deyip mutlu oldum ama sonuç bu yine ağlıyorum.
Üfff bu ne ya.sevgili bile değilken insanın psikolojisini bozuyor.hiççç sokma hayatına.istir et bu arkadaşı sen.evlensen neler yapar varya böylesi.aman deyim kısçesim aklını başına topla.

Yok yazmıyorum aynen işle ilgili bahane bulduğu için mecbur kaldım. İlk gün de gelmesinden korktum diye gelmemesi için yazdım hatta işten erken kaçtım arkadaşıma söyleyip yine de ne yaptı ne etti geldi. Kaçamadım.
Merhaba, merak ettim sonrasında ne oldu? Tamamen siz mi çıkardınız hayatınızdan?

Kızlar bana mesaj attı sonra silmiş hiç tepki vermedim ne cevap ne engel. 1 hafta geçti karşılaştık. Ciğerci kedisi gibi baktı. 1 saat sonra falan yazmış yine konuşmak istiyorum yanına gelcem diye. Rezillik çıkmasın diye cevap yazmak zorunda kaldım. Ben istemiyorum diye. Sadece konuşmak istiyorum başka amacım yok dedi. Benim konuşacak bir şeyim kalmadı dedim. Ben gelcem istersen kovarsın dedi. Dışarda karşılaştık beni arıyormuş hatta o sırada duymamışım telefon elimde olmasına rağmen. Yanından hızlıca geçip kapıyı çarptım ama cesareti kırılmadı. Kovmama rağmen 1 buçuk saat falan kaldı. Ben senle ciddi başlamak istiyordum yulin. Senle aram bozukken eski sevgilim yazdı. Seni kandırmak istemedim. Bana niye tekrar tekrar yazdın zaten o ara konuşmuyordum senle dedim. Senden uzak duramıyordum. Seni istiyordum ama sana haksızlık etmek istemedim. O kızla aramda hiçbir şey geçmese bile ne fiziksel ne duygusal bu seni kandırmak olacaktı. Bir saat oturduk sadece onunla zaten olmayacağını biliyordum herhangi bir şey. E banane niye şimdi anlatıyorsun dedim. Ben sana kötülük etmedim falan dedi. Ben de gördüğüm en karaktersiz insan sensin dedim. Sana kendimi affettircem. Ben seni kaybettiğim için çok üzgünüm vs dedi. Asla affetmeyeceğimi söyledim. Baya ısrarcıydı. Beni takip etmiş yaptığım her şeyden haberdardı. Ona net bir dille olmayacağını o güzel enerjisini başka yerlere harcamasını onunla artık arkadaş da olmayacağımı söyledim. Arkadaş olmayalım dedi gülerek. Hiçbir şey olmam seninle dedim. Benden sonraki kızı söyledim senin affedilecek yanın yok diye. Onu ben de bilmiyorum o ara boşluğuma geldi dedi. Onun taklidini yaptım çok hoşlanmış olduğuna dair. Ben mi söylemişim bunu. Ben mi çok hoşlanıyorum o öyle gelişmedi bir kere falan filan bir şeyler dedi. Daha da sormadım zaten. Uzun uzun bakıyor bana git dememe rağmen anlamadı kaçamak bakıyor sonra. Etkilenmediğimi anlaması için gayet net konuştum. Rezil olmak istemediğimi ona sakin kalmaya çalıştığımı anlattım. Benim mesaim bitene kadar çıkmadı yanımdan. Bir daha karşılaşmayız söz veriyorum arkandan kötü şeyler de demem ne istiyorsun git artık dedim kaç kez. Benim tayin isteyeceğim yere geleceğini belki ima etti. Sana her şeyi unutturcam her şey düzelecek ben inanıyorum falan filan dedi. Eski sevgilisinin adını anmak istemedi. Bahsetmeyelim hiçbirinden ne o ne diğeri ne lise ne bilmem ne hiçbirini duymak istemiyorum dedi. Akşam bana mesaj atmış napıyosun diye sosyal medyadan eklemiş. Görmezden geldim zaten. Ertesi gün iş bahanesi ile iletişime geçti mecburen cevapladım. Sonra 3-4gün sonra benden sonraki kızla konuşmaya başladığını tahmin ettik. Kız buna sosyal medyada herkese açık bir canlı yayından el falan salladı. Ama kızı eklemiyor sosyal medyasına. Konuşuyorlar diye düşünüyorum ama sanırım kızı yedekte tutuyor. Bendeki isteği de hala duruyor geri çekmiyor. Bu böyle bir karaktersizmiş kızlar. Diğer kız çok kaptırmış buna. Aynı numarayı bile aldı çocukla zamanında. Çocuk 2 ay önce bununlayken en yakın arkadaşıma beni sordu ve sonra en yakın arkadaşımı ekledi sosyal medyadan. Sonra da kendi atağa geçti. Durum bu şekilde... ben böyle birini ne görmüştüm ne de duymuştum

canım bu birkaç sayfa önceki mesajım görmediysen eğer.Kızla tekrar konuşmaya başladıktan sonra da bana selam verip durdu almadım hiç göz bile kırptı nasıl sinirlendim anlatamam. Sonra bana bir iş için gelmesi gerekti yani ya ertesi gün halledecekti ya da benle utanmadan geldi yanıma.Masamda paket vardı kargodan gelen ona baktı çaktırmadan. Nasılsın görüşmeyeli falan dedi cevaplamadım işi hallettim. Gömleğin hayırlı olsun güle güle giy dedi sinirlendim ne gömleği ya diye üstündeki gömlek mi anlamadım dedi. Pis pis bakıp sustum artık. Öyle geçerken bakıyor anca bakar zaten. Ben sosyal medyamı kapattım istek hala duruyordu. Kızla ekleşmiyor ama bence konuşuyor. Durum bu canım.

Kızlar bana mesaj attı sonra silmiş hiç tepki vermedim ne cevap ne engel. 1 hafta geçti karşılaştık. Ciğerci kedisi gibi baktı. 1 saat sonra falan yazmış yine konuşmak istiyorum yanına gelcem diye. Rezillik çıkmasın diye cevap yazmak zorunda kaldım. Ben istemiyorum diye. Sadece konuşmak istiyorum başka amacım yok dedi. Benim konuşacak bir şeyim kalmadı dedim. Ben gelcem istersen kovarsın dedi. Dışarda karşılaştık beni arıyormuş hatta o sırada duymamışım telefon elimde olmasına rağmen. Yanından hızlıca geçip kapıyı çarptım ama cesareti kırılmadı. Kovmama rağmen 1 buçuk saat falan kaldı. Ben senle ciddi başlamak istiyordum yulin. Senle aram bozukken eski sevgilim yazdı. Seni kandırmak istemedim. Bana niye tekrar tekrar yazdın zaten o ara konuşmuyordum senle dedim. Senden uzak duramıyordum. Seni istiyordum ama sana haksızlık etmek istemedim. O kızla aramda hiçbir şey geçmese bile ne fiziksel ne duygusal bu seni kandırmak olacaktı. Bir saat oturduk sadece onunla zaten olmayacağını biliyordum herhangi bir şey. E banane niye şimdi anlatıyorsun dedim. Ben sana kötülük etmedim falan dedi. Ben de gördüğüm en karaktersiz insan sensin dedim. Sana kendimi affettircem. Ben seni kaybettiğim için çok üzgünüm vs dedi. Asla affetmeyeceğimi söyledim. Baya ısrarcıydı. Beni takip etmiş yaptığım her şeyden haberdardı. Ona net bir dille olmayacağını o güzel enerjisini başka yerlere harcamasını onunla artık arkadaş da olmayacağımı söyledim. Arkadaş olmayalım dedi gülerek. Hiçbir şey olmam seninle dedim. Benden sonraki kızı söyledim senin affedilecek yanın yok diye. Onu ben de bilmiyorum o ara boşluğuma geldi dedi. Onun taklidini yaptım çok hoşlanmış olduğuna dair. Ben mi söylemişim bunu. Ben mi çok hoşlanıyorum o öyle gelişmedi bir kere falan filan bir şeyler dedi. Daha da sormadım zaten. Uzun uzun bakıyor bana git dememe rağmen anlamadı kaçamak bakıyor sonra. Etkilenmediğimi anlaması için gayet net konuştum. Rezil olmak istemediğimi ona sakin kalmaya çalıştığımı anlattım. Benim mesaim bitene kadar çıkmadı yanımdan. Bir daha karşılaşmayız söz veriyorum arkandan kötü şeyler de demem ne istiyorsun git artık dedim kaç kez. Benim tayin isteyeceğim yere geleceğini belki ima etti. Sana her şeyi unutturcam her şey düzelecek ben inanıyorum falan filan dedi. Eski sevgilisinin adını anmak istemedi. Bahsetmeyelim hiçbirinden ne o ne diğeri ne lise ne bilmem ne hiçbirini duymak istemiyorum dedi. Akşam bana mesaj atmış napıyosun diye sosyal medyadan eklemiş. Görmezden geldim zaten. Ertesi gün iş bahanesi ile iletişime geçti mecburen cevapladım. Sonra 3-4gün sonra benden sonraki kızla konuşmaya başladığını tahmin ettik. Kız buna sosyal medyada herkese açık bir canlı yayından el falan salladı. Ama kızı eklemiyor sosyal medyasına. Konuşuyorlar diye düşünüyorum ama sanırım kızı yedekte tutuyor. Bendeki isteği de hala duruyor geri çekmiyor. Bu böyle bir karaktersizmiş kızlar. Diğer kız çok kaptırmış buna. Aynı numarayı bile aldı çocukla zamanında. Çocuk 2 ay önce bununlayken en yakın arkadaşıma beni sordu ve sonra en yakın arkadaşımı ekledi sosyal medyadan. Sonra da kendi atağa geçti. Durum bu şekilde... ben böyle birini ne görmüştüm ne de duymuştum

canım bu birkaç sayfa önceki mesajım görmediysen eğer.Kızla tekrar konuşmaya başladıktan sonra da bana selam verip durdu almadım hiç göz bile kırptı nasıl sinirlendim anlatamam. Sonra bana bir iş için gelmesi gerekti yani ya ertesi gün halledecekti ya da benle utanmadan geldi yanıma.Masamda paket vardı kargodan gelen ona baktı çaktırmadan. Nasılsın görüşmeyeli falan dedi cevaplamadım işi hallettim. Gömleğin hayırlı olsun güle güle giy dedi sinirlendim ne gömleği ya diye üstündeki gömlek mi anlamadım dedi. Pis pis bakıp sustum artık. Öyle geçerken bakıyor anca bakar zaten. Ben sosyal medyamı kapattım istek hala duruyordu. Kızla ekleşmiyor ama bence konuşuyor. Durum bu canım.
Son güncellememi yapıyorum çünkü net bir şekilde hayatımdan attım onu kızlar. Tekrardan geldi yanıma kovdum ama o durdu tabi ki yine. Adresimi falan öğrenmiş tesadüfen. Çok kızdım. Eskiler dönmüyor mu iyi süründürdü seni vs dedim. Ya o kız beni süründürebilir mi diye güldü aşırı sinir oldum kızı aşağılayınca ben de niye nesi eksikmiş kızın ne biçim konuşuyorsun sen dedim. O kız beni süründürebilecek biri değil sen olsan neyse dedi. Defol diye bağırdım. Beklemiyordu tabi sert durmamı. Birilerinin sana yalan söylemiş olabileceğini hiç düşündün mü falan dedi hayır dedim bunun için sebep yok vs vs. (Burda kızın kendi kendine millete her şeyi farklı anlattığını ima etti gibi geldi)
Senin gibi biriyle arkadaş da olmam ben yeterince arkadaşım var birbirimize ihtiyacımız yok dedim. Kıskandığı çocuğu örnek verdi x arkadaşın gibi mi diye. Ya daha hala ne diyorsun sen diye kızdım. Dünyada son sen kalsan yine de seninle olmam dedim. Ben de son kalsan senle olmam dedi. Tamam hadi çık o zaman ne istiyorsun daha dedim. Durmaya devam etti bambaşka muhabbetler açtı. Sonra zorladım çıkması için ben de çıkacaktım zaten. Tam çıkacakken bu arada beni sadece en eski sevgilim süründürmüştü ama iyi süründürdü ya falan yapıyor nispet yapar gibi. Tamam hadi ona git , hadi canım bay bay yaptım. Yoo niye gideyim ki ona artık dedi tamam hadi kime gidersen git dedim çıkardım. Sonra çıkışta birinin yanındaydı yanındaki kişi bana seslenince mecbur döndüm konuştum. Bu da bakıyor öyle aval aval. Öyle kızlar son durum bu. Geçen karşılaştık hatta bana seslendi birinin yerini sordu. Muhabbeti sıfırlamıyor bence sormaması gerekirdi beni etkilemedin yulin mi demeye çalışıyor egosunu mu kurtarıyor böyle anlamadım. Sanırım o ezdiği kızla da ara sıra mesajlaşıyor emin değilim, kız bunun egosunu şişiriyor gibi duruyor malesef :KK43:

Son düzenleme:
Sapık değil ki arkadaş gibi yanaşıyor. Çevremiz ortak. Senden her zaman etkileniyorum inkar edemem ama büyük soru işaretlerim var diyor. Arkadaş gibi davrandığı dönemde onun gözüne bakmadım diye bile kızdı dün geceki konuşmada. Ben anlamıyorum arkadaş kalalım demişiz bir şey demeden hayatıma giriş yapmaya çalışıyor sonra da ona istediği tepkiyi vermedim diye sinir oluyor. Benim arkadaşlıktan anladığım gerçek arkadaşlıktı çünkü.
Numaramı değiştirecek bir durum yok yani. Bana istediği her an ulaşır zaten. Sorun onun gelgitli tavırları.
Eski sevgiliden arkadaş olmaz. Ya bitirin ama tam hiç görüşmeden ya da oturum adam akıllı yol çizin gitti geldi baktı geçti ile Ömür geçirmeyin. Yazık ömrünüze

Eski sevgiliden arkadaş olmaz. Ya bitirin ama tam hiç görüşmeden ya da oturum adam akıllı yol çizin gitti geldi baktı geçti ile Ömür geçirmeyin. Yazık ömrünüze
Üzerine neler oldu bitti canım... Kalamadı zaten birkaç kez attım hayatımdan bahanelerle döndü. O ara eski sevgilisi de yazmış. O yüzden bana odaklanamamış tam ama benden uzak duramamış da vs vs. Her şeyi mahvetti. Sonra başkasıyla görüştü ben onu görmezden gelince. Son kızlayken de beni sormuş durmuş insanlara sonra kızı bıraktı bıraktığı gibi bana geldi özür diliyor güya. Önce sabırla reddettim ama kesin bir dille. Tam da demedi dönmek istiyorum vs diye ama her şeyi yapcam unutturcam elimden ne geliyorsa yapcam ben seni kaybettiğim için çok üzgünüm vs dedi. Ona imkansız olduğunu söyledim. Bir süre sonra yine geldi arkadaşça gibi üstteki son mesajımda onu açıkladım canım. Kısacası çıkardım hayatımdan milyonuncu kez ama bu sefer baya sert dille çıkardım dönemeyeceğini çok net anladı. Üzüldüğüm nokta nasıl böyle karaktersiz çıkabildi...

X