Hayatımdan uzaklaşmıyor psikolojimi bozup duruyor

Tam kızları parmağında oynatan tiplerden.Yüz verirsen çok üzülürsün.
Yüz vermiyorum canım aynen. Daha cesaret edemez zaten. Ama içten içe düzgün olmasını dilerdim. Halbuki tipi falan da çekmiyor beni sanırım bu salgın vs iyice yalnızlaştım. Yoksa şu süreçte gezip tozabilsem keyiften dört köşeydim haddini bildirdim diye

Yüz vermiyorum canım aynen. Daha cesaret edemez zaten. Ama içten içe düzgün olmasını dilerdim. Halbuki tipi falan da çekmiyor beni sanırım bu salgın vs iyice yalnızlaştım. Yoksa şu süreçte gezip tozabilsem keyiften dört köşeydim haddini bildirdim diye
1 ay once de yuz vermiyorum demissiniz konuyu actiginiz tarihte de.Adamin ulasmasini istemeyen cok net yapar bunu siz yapamiyorsunuz bir sekilde ulasmasini istiyorsunuz bu cok net.Bir 5 ay sonra umarim ayni yerde olmazsiniz.

23 sayfanın 23unu de okudum. İğrenç iğrennnnçç iğğreennnçç bı adam bu ya. İğrenç. Issız adam triplerini girmesi hayır dediğin halde resmen taciz etmesi odana gelip muhabbeti alakasız yerlere çekmeye çalışması... Zaten sen muhabbeti kapatmaya çalıştıkça lafı başka yerlere çekip boş boş konuyu uzatmaya çalışan adamlardan oldum olası tiksinmisimdir. Bu adam seni hırs yapmış, yukarda bı üye söylemiş bence de seni tavladigi an arazi olacak. Ya adam olan cukunun derdine istemiyorum diyen kadini baştan çıkarmaya, zevke getirmeye çalışır mı ya? Bı de üstüne ikna etmeye calisiyo falan tam abaza yaaa iğrenç! Bu kararlı tavriniza devam edin lütfen, asla yumusamayin! Karşınızda size değer veren biri yok, ama öyle olsaydı şöyle yapmaz miydi böyle demez miydi kafasını tam 180 derece çevirip odama baktı falan gibi şeyleri düşünmeyin artık ya bu adam iğrenç bı adam bu kadarı yetmeli size bir daha suratına bakmayı bile aklınızdan gecirmemeniz için

Üzerine neler oldu bitti canım... Kalamadı zaten birkaç kez attım hayatımdan bahanelerle döndü. O ara eski sevgilisi de yazmış. O yüzden bana odaklanamamış tam ama benden uzak duramamış da vs vs. Her şeyi mahvetti. Sonra başkasıyla görüştü ben onu görmezden gelince. Son kızlayken de beni sormuş durmuş insanlara sonra kızı bıraktı bıraktığı gibi bana geldi özür diliyor güya. Önce sabırla reddettim ama kesin bir dille. Tam da demedi dönmek istiyorum vs diye ama her şeyi yapcam unutturcam elimden ne geliyorsa yapcam ben seni kaybettiğim için çok üzgünüm vs dedi. Ona imkansız olduğunu söyledim. Bir süre sonra yine geldi arkadaşça gibi üstteki son mesajımda onu açıkladım canım. Kısacası çıkardım hayatımdan milyonuncu kez ama bu sefer baya sert dille çıkardım dönemeyeceğini çok net anladı. Üzüldüğüm nokta nasıl böyle karaktersiz çıkabildi...
Hiç üzülmeyin ya evlendikten çocuk sahibi olduktan sonra gorseydiniz. Sevinin bence her serde birnhayir vardır

1 ay once de yuz vermiyorum demissiniz konuyu actiginiz tarihte de.Adamin ulasmasini istemeyen cok net yapar bunu siz yapamiyorsunuz bir sekilde ulasmasini istiyorsunuz bu cok net.Bir 5 ay sonra umarim ayni yerde olmazsiniz.
Ben biraz sakin bir insanım o da bunun farkında asla olay çıkarıp onu rezil etmedim. Ama en son artık ben de çileden çıkıp kendimi aştım. Ben karşımdakini kendim gibi düşündüğüm için hep tepkimi de o şekilde verdim. Bu konuyu açtığımda aramızda böyle saçma şeyler geçmemişti. Yine de ona konuşmayalım demiştim kafası karışık diye. Şimdi ise karaktersizsin istemiyorum dedim. Arada çok fark var artık ben kendi dilimin döndüğünce anlattım ona. İlk zamanlar evet içten içe istiyordum çünkü dediğim gibi kafası karışık diyordum bu kadar ilerlememişti durum. Taciz olayını bilmiyorum onu haklı görmüyorum beni ikna etmeye çalışması ahlaksızlıktı evet ama keşke bağırıp çağırsaydım sakinliğimden nefret ettim artık bu çocuk yüzünden. Onun için bir şeyler yaşamak normal olabilir evet ama benim için zamanı değildi. Oradaki tavrını affetmedim zaten hiç. Tamamen cinsellik olayı olabilir mi bilmiyorum o kadar iğrençse zaten Allah korumuş beni. Belki hırs yaptı ama duygusal olarak da reddedildi taa en başından beri. Neyse uzattım çok. Karaktersizliği sadece bana mı yoksa herkese mi böyle bilemiyorum. Böyle biri normal bir şey yaşar mı onu da bilmiyorum. Çıkardım hayatımdan. Umarım düzgün biri gelir de bunları hatırlamam bile

23 sayfanın 23unu de okudum. İğrenç iğrennnnçç iğğreennnçç bı adam bu ya. İğrenç. Issız adam triplerini girmesi hayır dediğin halde resmen taciz etmesi odana gelip muhabbeti alakasız yerlere çekmeye çalışması... Zaten sen muhabbeti kapatmaya çalıştıkça lafı başka yerlere çekip boş boş konuyu uzatmaya çalışan adamlardan oldum olası tiksinmisimdir. Bu adam seni hırs yapmış, yukarda bı üye söylemiş bence de seni tavladigi an arazi olacak. Ya adam olan cukunun derdine istemiyorum diyen kadini baştan çıkarmaya, zevke getirmeye çalışır mı ya? Bı de üstüne ikna etmeye calisiyo falan tam abaza yaaa iğrenç! Bu kararlı tavriniza devam edin lütfen, asla yumusamayin! Karşınızda size değer veren biri yok, ama öyle olsaydı şöyle yapmaz miydi böyle demez miydi kafasını tam 180 derece çevirip odama baktı falan gibi şeyleri düşünmeyin artık ya bu adam iğrenç bı adam bu kadarı yetmeli size bir daha suratına bakmayı bile aklınızdan gecirmemeniz için
Karaktersiz diyerek doğru demişim değil mi ona. Yani haksızlık etmemişim. Diğer üyeye de dediğim gibi belki de hırs yaptı evet ama duygusal anlamda da yani bana hiç dokunamadığı zaman da aynıydı benim ona göre sert olduğumu farketmişti zaten ta en başından. Anladığım kadarıyla rahat bir ilişki istiyor. Ama uzun ilişki sonrası emek verecek hali de yok. Benden sonra gittiği kız bence benden daha da tutucu ama bilmiyorum tabi insanlar belli olmaz. Demek istediğim safi cinsellik peşinde olan insan bu konuda kafası daha rahat olanlara yönelir. Çok küçük bir şehirde ailesi tanınmış sayılır adının çıkmasını göze almaz direk kendi görüşünde insanlarla vakit geçirir. Ki en başlarda ben hiç bu fiziksel dürtülerini farketmemiştim hamle yapamamıştı uzun süre. Son gün başımı omzuna yasladığımda cesaret aldı demek.

Kızlar bana mesaj attı sonra silmiş hiç tepki vermedim ne cevap ne engel. 1 hafta geçti karşılaştık. Ciğerci kedisi gibi baktı. 1 saat sonra falan yazmış yine konuşmak istiyorum yanına gelcem diye. Rezillik çıkmasın diye cevap yazmak zorunda kaldım. Ben istemiyorum diye. Sadece konuşmak istiyorum başka amacım yok dedi. Benim konuşacak bir şeyim kalmadı dedim. Ben gelcem istersen kovarsın dedi. Dışarda karşılaştık beni arıyormuş hatta o sırada duymamışım telefon elimde olmasına rağmen. Yanından hızlıca geçip kapıyı çarptım ama cesareti kırılmadı. Kovmama rağmen 1 buçuk saat falan kaldı. Ben senle ciddi başlamak istiyordum yulin. Senle aram bozukken eski sevgilim yazdı. Seni kandırmak istemedim. Bana niye tekrar tekrar yazdın zaten o ara konuşmuyordum senle dedim. Senden uzak duramıyordum. Seni istiyordum ama sana haksızlık etmek istemedim. O kızla aramda hiçbir şey geçmese bile ne fiziksel ne duygusal bu seni kandırmak olacaktı. Bir saat oturduk sadece onunla zaten olmayacağını biliyordum herhangi bir şey. E banane niye şimdi anlatıyorsun dedim. Ben sana kötülük etmedim falan dedi. Ben de gördüğüm en karaktersiz insan sensin dedim. Sana kendimi affettircem. Ben seni kaybettiğim için çok üzgünüm vs dedi. Asla affetmeyeceğimi söyledim. Baya ısrarcıydı. Beni takip etmiş yaptığım her şeyden haberdardı. Ona net bir dille olmayacağını o güzel enerjisini başka yerlere harcamasını onunla artık arkadaş da olmayacağımı söyledim. Arkadaş olmayalım dedi gülerek. Hiçbir şey olmam seninle dedim. Benden sonraki kızı söyledim senin affedilecek yanın yok diye. Onu ben de bilmiyorum o ara boşluğuma geldi dedi. Onun taklidini yaptım çok hoşlanmış olduğuna dair. Ben mi söylemişim bunu. Ben mi çok hoşlanıyorum o öyle gelişmedi bir kere falan filan bir şeyler dedi. Daha da sormadım zaten. Uzun uzun bakıyor bana git dememe rağmen anlamadı kaçamak bakıyor sonra. Etkilenmediğimi anlaması için gayet net konuştum. Rezil olmak istemediğimi ona sakin kalmaya çalıştığımı anlattım. Benim mesaim bitene kadar çıkmadı yanımdan. Bir daha karşılaşmayız söz veriyorum arkandan kötü şeyler de demem ne istiyorsun git artık dedim kaç kez. Benim tayin isteyeceğim yere geleceğini belki ima etti. Sana her şeyi unutturcam her şey düzelecek ben inanıyorum falan filan dedi. Eski sevgilisinin adını anmak istemedi. Bahsetmeyelim hiçbirinden ne o ne diğeri ne lise ne bilmem ne hiçbirini duymak istemiyorum dedi. Akşam bana mesaj atmış napıyosun diye sosyal medyadan eklemiş. Görmezden geldim zaten. Ertesi gün iş bahanesi ile iletişime geçti mecburen cevapladım. Sonra 3-4gün sonra benden sonraki kızla konuşmaya başladığını tahmin ettik. Kız buna sosyal medyada herkese açık bir canlı yayından el falan salladı. Ama kızı eklemiyor sosyal medyasına. Konuşuyorlar diye düşünüyorum ama sanırım kızı yedekte tutuyor. Bendeki isteği de hala duruyor geri çekmiyor. Bu böyle bir karaktersizmiş kızlar. Diğer kız çok kaptırmış buna. Aynı numarayı bile aldı çocukla zamanında. Çocuk 2 ay önce bununlayken en yakın arkadaşıma beni sordu ve sonra en yakın arkadaşımı ekledi sosyal medyadan. Sonra da kendi atağa geçti. Durum bu şekilde... ben böyle birini ne görmüştüm ne de duymuştum

canım bu birkaç sayfa önceki mesajım görmediysen eğer.Kızla tekrar konuşmaya başladıktan sonra da bana selam verip durdu almadım hiç göz bile kırptı nasıl sinirlendim anlatamam. Sonra bana bir iş için gelmesi gerekti yani ya ertesi gün halledecekti ya da benle utanmadan geldi yanıma.Masamda paket vardı kargodan gelen ona baktı çaktırmadan. Nasılsın görüşmeyeli falan dedi cevaplamadım işi hallettim. Gömleğin hayırlı olsun güle güle giy dedi sinirlendim ne gömleği ya diye üstündeki gömlek mi anlamadım dedi. Pis pis bakıp sustum artık. Öyle geçerken bakıyor anca bakar zaten. Ben sosyal medyamı kapattım istek hala duruyordu. Kızla ekleşmiyor ama bence konuşuyor. Durum bu canım.

Sizinle sizin onu önemsediğinizi fark ettiği için oyun oynamış. Kedi fare oyunu gibi. Sizi sevme, aşık olma durumu vs yok. Kişilik olarak alıngansınız ve verdiği her tepkiye tepkiyle karşılık veriyorsunuz. Bundan dolayı sizinle oynamaktan keyif alıyor. Size yaptığı her oyun onu inanılmaz keyiflendiriyor. Sizin karşınıza geçip her yalanı söyleyebilecek durumda. Burada açılan başlıkları narsistmiş vs okuyun. Narsistle mücadele yöntemleri diye bakın. Saplantılı kişilik. Sizin her hareketinizi kontrole der, not alır çünkü sizi kontrol altına almaktan keyif alır. Bir sizi mükafatlandırır, bir cezalandırır. Kesinlikle iletişime girmeyin ve ifadesiz kalın. İlgimi çekmiyorsun, üzgünüm terapiye gitmen lazım. Ne kişilik olarak ne de fiziksel seni çekici bulmuyorum. Bana yazmaya devam edersen cevap vermeyeceğim, rahatsız oluyorum, lütfen kendine başka kurbanlar bul, saplantılı bir şekilde karşıma çıkıyorsun ve artık bu canımı sıkmaya başladı, söylediğin veya yaptığın hiç bir şey beni ilgilendirmiyor, sağlıklı bulmuyorum, seni savcılığa verecek kadar rahatsızım ve bir daha karşıma çıkarsan seni iş yerine ve savcılığa şikayet ederim.

Bakın bu kişi takıntılı. Manipülatif, bunlardan zevk alıyor. Sizi bir şekilde elde ettiğinde sürekli manyağa çevirecek. Aynı amda başkalarına da yapıyordur ama siz onu takip ediyorsunuz ve onun farkında. Telefon hattınızı da değiştirin. İş yerine de söyleyin. Rahatsız oluyorum diye. Sakın yalnız bir yerlere gitmeyin. Tepki vermeyin.

Ailem burda olsa seni öldürürlerdi vs dedim. Tehdit sayılırsa bunu söyledim. Onun memleketinde olduğum için çok beylik laflar etmedim ama aslında hakediyor.
Sonraki kız için ne düşünüyorsun? Öncesinde de o kızı en yakın arkadaşına düşünmüştü laf arasında.Bir yandan seviyor mu onu diyorum bir yandan sevse kapıma gelir miydi böyle saçmalama kız dünden hazrken senle mi uğraşacak diyorum. Off şu salgının ortasında bir de bu çocuk canımı sıktı ya.

Sırf konuşmayı kontrol edebilmek, kafanı karıştırabilmek için yanına gelip saçma sapan konular açıp yorumlar yapabilir, ölü gibi tepkisiz ne alaka? Bana ne der gibi dinlemeden başka bir yere gidin. Her türlü drama, hasta taklidine, acil durum bahanesine hazır olun. Siz uzaklaştıkça sizi daha çok rahatsız edecek. İmkanınız varsa hemen iş değiştirin. Şimdiden yazın şirkete. Ev konusunda dikkat edin, sizin nerde olduğunuzu da kontrol eder. Nerdesiniz, ne yapıyorsunuz, kimle konuşuyorsunuz vs gibi. Diğer çocukla ilgili de imada bulunursa ... bey sizi ne ilgilendirir? Dersiniz. Siz konuşmaya devam ettikçe sizi şaşırtacak kadar saçma sapan konu açar ve araya konu koyar, laf sokar. Kaçın ondan.

Sırf konuşmayı kontrol edebilmek, kafanı karıştırabilmek için yanına gelip saçma sapan konular açıp yorumlar yapabilir, ölü gibi tepkisiz ne alaka? Bana ne der gibi dinlemeden başka bir yere gidin. Her türlü drama, hasta taklidine, acil durum bahanesine hazır olun. Siz uzaklaştıkça sizi daha çok rahatsız edecek. İmkanınız varsa hemen iş değiştirin. Şimdiden yazın şirkete. Ev konusunda dikkat edin, sizin nerde olduğunuzu da kontrol eder. Nerdesiniz, ne yapıyorsunuz, kimle konuşuyorsunuz vs gibi. Diğer çocukla ilgili de imada bulunursa ... bey sizi ne ilgilendirir? Dersiniz. Siz konuşmaya devam ettikçe sizi şaşırtacak kadar saçma sapan konu açar ve araya konu koyar, laf sokar. Kaçın ondan.
Korktum şu an yalnız. Gerçekten olabilir mi narsist? Yapsa aylardır yapmaz mıydı bunları tüm kozları oynamaz mıydı? İçinde kalanları bir kere daha dile getirip şansını denedi sonra da olmadığını anlayınca vazgeçti diyemez miyiz şu durumda :eek:

Korktum şu an yalnız. Gerçekten olabilir mi narsist? Yapsa aylardır yapmaz mıydı bunları tüm kozları oynamaz mıydı? İçinde kalanları bir kere daha dile getirip şansını denedi sonra da olmadığını anlayınca vazgeçti diyemez miyiz şu durumda :eek:
Bekleyin görün, eğer siz dediğiniz gibi ölü gibi davranıyorsanız sizden bir tepki bulamayınca ancak bir iki dener, bahane uydurur vs iyi kötü cevap gelmezse başkasına gider.

Karaktersiz diyerek doğru demişim değil mi ona. Yani haksızlık etmemişim. Diğer üyeye de dediğim gibi belki de hırs yaptı evet ama duygusal anlamda da yani bana hiç dokunamadığı zaman da aynıydı benim ona göre sert olduğumu farketmişti zaten ta en başından. Anladığım kadarıyla rahat bir ilişki istiyor. Ama uzun ilişki sonrası emek verecek hali de yok. Benden sonra gittiği kız bence benden daha da tutucu ama bilmiyorum tabi insanlar belli olmaz. Demek istediğim safi cinsellik peşinde olan insan bu konuda kafası daha rahat olanlara yönelir. Çok küçük bir şehirde ailesi tanınmış sayılır adının çıkmasını göze almaz direk kendi görüşünde insanlarla vakit geçirir. Ki en başlarda ben hiç bu fiziksel dürtülerini farketmemiştim hamle yapamamıştı uzun süre. Son gün başımı omzuna yasladığımda cesaret aldı demek.

Ya hala neler dusunuyosunuz. Ne degisicek? Sizden safi cinsellik istemiş olsa ne degisicek? Size karşı samimi bseyler hissetmiş olsa ne degisicek? Ben öyle kızlardan değilim farklıyım bana sırf cinsellik isteyerek yaklaşmadi diye içinizi ki rahatlaticaksiniz? Bakın aylar olmuş, 2019da açılmış bu konu, hala kafanızın içinde bı adım ileri gidememişsiniz. Şöyle düşünseydi, böyle isteseydi, bundan cesaret almış, yeni görüştüğü kiz. Ya size ne bütün bunlardan? Yeni görüştüğü kızın nasıl biri olduğundan size ne? Sizden cinsellik mi istiyo başka bişey mi size ne? Siz bu adamı hayatınızdan çıkardınız mi? Çıkardınız. O zaman neden sizi ilgilendirmeyen detaylarla kendinizi darliyosunuz. Anlamadım dünyada bı erkek bu mu kaldı yani. Bunu dusunmezseniz başka dusunucek, hakkında konusucak, kafanızı yoracak erkek yok mu. Sanki adamla yıllarca evli kalmışsiniz da yaşadıklarınizi sindiremiyomus gibi davraniyosunuz. Ayrıca ben size bişey soyliym mi? Karşısindaki kadına karşı açık sözlü olmak böyle erkeklerin başka bı taktigidir. Size ben seni seviyorum aşığım evlenmek istiyorum bseyler yaşayalım dese, yaşasaniz sonra size hadi eyvallah dese, peşine dusmycek misiniz? Sen bana söz verdin beni kandırdın deyip onu elaleme rezil etmiycek misiniz? O adam elalemin gözünde yalancı konumuna dusmuycek mi? Ama bunlar yerine hem sizin ilginizi kendi ustune çekmeye, hem sizi cinselliğe ikna etmeye calisiyo hem de ama ben ciddi ilişki düşünmüyorum yani falan diye haberin olsun diyo. Yani siz bunun çekimine kapılıp biseyler yaşasaniz, sonra da ona bağlanıp ama ben seni sevmiştim falan deseniz adam size diycek ki "e ama ben sana baştan söyledim ben ciddi iliski düşünmüyorum diye??? Ne yasadiysak kendin bile bile yaşadın benim bı sorumluluğum yok" bakın bu kadar basit işte. Bu adam size biraz egosunu tatmin etmek biraz da cinsellik için yanaşmış. Siz kendiniz özel bı yerde görmeye calisiyo olabilirsiniz, gerçeklere kılıf uydurmaya calisiyo olabilirsiniz, sırf cinsellik için yaklaşılan kadın olmayı kendinize yediremiyo olabilirsiniz, ama gerçek bu. Ve ne yazık ki pek çok kadının da başına geliyo. Kabullenin bunu.

Ya hala neler dusunuyosunuz. Ne degisicek? Sizden safi cinsellik istemiş olsa ne degisicek? Size karşı samimi bseyler hissetmiş olsa ne degisicek? Ben öyle kızlardan değilim farklıyım bana sırf cinsellik isteyerek yaklaşmadi diye içinizi ki rahatlaticaksiniz? Bakın aylar olmuş, 2019da açılmış bu konu, hala kafanızın içinde bı adım ileri gidememişsiniz. Şöyle düşünseydi, böyle isteseydi, bundan cesaret almış, yeni görüştüğü kiz. Ya size ne bütün bunlardan? Yeni görüştüğü kızın nasıl biri olduğundan size ne? Sizden cinsellik mi istiyo başka bişey mi size ne? Siz bu adamı hayatınızdan çıkardınız mi? Çıkardınız. O zaman neden sizi ilgilendirmeyen detaylarla kendinizi darliyosunuz. Anlamadım dünyada bı erkek bu mu kaldı yani. Bunu dusunmezseniz başka dusunucek, hakkında konusucak, kafanızı yoracak erkek yok mu. Sanki adamla yıllarca evli kalmışsiniz da yaşadıklarınizi sindiremiyomus gibi davraniyosunuz. Ayrıca ben size bişey soyliym mi? Karşısindaki kadına karşı açık sözlü olmak böyle erkeklerin başka bı taktigidir. Size ben seni seviyorum aşığım evlenmek istiyorum bseyler yaşayalım dese, yaşasaniz sonra size hadi eyvallah dese, peşine dusmycek misiniz? Sen bana söz verdin beni kandırdın deyip onu elaleme rezil etmiycek misiniz? O adam elalemin gözünde yalancı konumuna dusmuycek mi? Ama bunlar yerine hem sizin ilginizi kendi ustune çekmeye, hem sizi cinselliğe ikna etmeye calisiyo hem de ama ben ciddi ilişki düşünmüyorum yani falan diye haberin olsun diyo. Yani siz bunun çekimine kapılıp biseyler yaşasaniz, sonra da ona bağlanıp ama ben seni sevmiştim falan deseniz adam size diycek ki "e ama ben sana baştan söyledim ben ciddi iliski düşünmüyorum diye??? Ne yasadiysak kendin bile bile yaşadın benim bı sorumluluğum yok" bakın bu kadar basit işte. Bu adam size biraz egosunu tatmin etmek biraz da cinsellik için yanaşmış. Siz kendiniz özel bı yerde görmeye calisiyo olabilirsiniz, gerçeklere kılıf uydurmaya calisiyo olabilirsiniz, sırf cinsellik için yaklaşılan kadın olmayı kendinize yediremiyo olabilirsiniz, ama gerçek bu. Ve ne yazık ki pek çok kadının da başına geliyo. Kabullenin bunu.
Ciddi ilişki düşünmüyorum olayı öncesi yalnız. Sonrasında geldiğinde ve en son konuştuğunda tayin istediğim yere taşınabileceğini vs de belirtti. Başına kalacak ya da kendimi yamayacak bir insan hiç olmadım. Öyle olsam onun adını yine de çıkarır ona sataşırdım yazar dururdum o yazdığında tepki verirdim ben bunların hiçbirini yapmadım.
Biriyle bir şey yaşayacaksam yaşarım bu evliliğin garantisi demek değildir kimseye bela olacak halim de yok. Evet çok düşündüm tek başıma kalmankn etkisi buraya yazdım ettim ama ben düşündüm ben yazdım ve ben konu açtım siz sadece dilerseniz okursunuz . Kusura bakmayın niyetiniz iyi biliyorum ama bu tavrınız bana fayda sağlamıyor. Yine de teşekkürler.

Ciddi ilişki düşünmüyorum olayı öncesi yalnız. Sonrasında geldiğinde ve en son konuştuğunda tayin istediğim yere taşınabileceğini vs de belirtti. Başına kalacak ya da kendimi yamayacak bir insan hiç olmadım. Öyle olsam onun adını yine de çıkarır ona sataşırdım yazar dururdum o yazdığında tepki verirdim ben bunların hiçbirini yapmadım.
Biriyle bir şey yaşayacaksam yaşarım bu evliliğin garantisi demek değildir kimseye bela olacak halim de yok. Evet çok düşündüm tek başıma kalmankn etkisi buraya yazdım ettim ama ben düşündüm ben yazdım ve ben konu açtım siz sadece dilerseniz okursunuz . Kusura bakmayın niyetiniz iyi biliyorum ama bu tavrınız bana fayda sağlamıyor. Yine de teşekkürler.

Size adamın basina kalırsınız demedim ki zaten. Bu bir taktiktir, kendini koruma altına almaktır avcı erkek tarafından dedim, sizi biseyle itham etmedim. Sizin evlilik öncesi cinsellik hakkinda ya da evlilik hakkındaki düşüncelerinizle ilgili değil yazdıklarım. Burda size tatlı tatlı konuşan herkese aynı soruları sormussunuz sadece cinsellik istese şöyle davranırdı di mi, bana karşı şöyle hissetmiş olabilir di mi. Ben size açık açık dışarıdan görüneni söylüyorum, adama karşı tavrinizi taktir ediyorum ama kafanızdakilerle ilgili yapılan tatliş konuşmalar da Ekim 2019dan beri size yeterince iyi gelmemiş gördüğüm kadarıyla. Kusura bakmayın canimli cicimli konusamadigim icin

Dengesiz erkek sendromu üstünde ego denemeleri yapiyor arayinca açma bakma engelleme yok gibi davran onu hak ediyor

Size adamın basina kalırsınız demedim ki zaten. Bu bir taktiktir, kendini koruma altına almaktır avcı erkek tarafından dedim, sizi biseyle itham etmedim. Sizin evlilik öncesi cinsellik hakkinda ya da evlilik hakkındaki düşüncelerinizle ilgili değil yazdıklarım. Burda size tatlı tatlı konuşan herkese aynı soruları sormussunuz sadece cinsellik istese şöyle davranırdı di mi, bana karşı şöyle hissetmiş olabilir di mi. Ben size açık açık dışarıdan görüneni söylüyorum, adama karşı tavrinizi taktir ediyorum ama kafanızdakilerle ilgili yapılan tatliş konuşmalar da Ekim 2019dan beri size yeterince iyi gelmemiş gördüğüm kadarıyla. Kusura bakmayın canimli cicimli konusamadigim icin
Aslına bakarsan bırakmıştım son hamlesine kadar. Yeni hayat planları yapmıştım, güçlenmiştim. Salgın olmasa yoluma çok güzel devam da edecektim. Biraz kötü zamanlama ve tek başıma kalmam, arkadaşlarımdan ailemden uzak olmam derken bu adama gün doğdu. Şükür ki kanmadım. Ama evet aklımda boş yere yer etti durdu. Uzun süredir konu açıp durdum bu kişiyle ilgili o yüzden temelli defettiğimi düşündüğüm için burada da bunu paylaşmak istedim. Sorun değil belki de ben alınganlık ettim bilmiyorum ,yorgun ve uykusuzum algılarımın yarısı kapalı bugün. Bu arada evet ben aynı soruları sormuş olabilirim çünkü içten içe yetersiz hissediyorum mükemmel olma takıntım yüzünden kendimi sevemiyorum . O yüzden takıntılı bir şekilde irdeledim belki de.

X