Hayırlı eş için birlikte dua edelim

1)Melidia-06.05.2013
2)Aybirgen-07.05.2013
3)Rubenis-08.05.2013
kızlar 33 tane mi 50 tane mi ayat el kürsi ?

Son düzenleme:
1)Melidia-06.05.2013
2)Aybirgen-07.05.2013
3)Rubenis-08.05.2013
4.mutsuzpunk-09.05.2013

1)Melidia-06.05.2013
2)Aybirgen-07.05.2013
3)Rubenis-08.05.2013
4.mutsuzpunk-09.05.2013

1)melidia-07.05.2013
2)aybirgen-08.05.2013
3)rubenis-09.05.2013
4)mutsuzpunk-10.05.2013

Kızlar bugün okuyamadık,
yarın melidia ya 50 şer tane ayetel kürsi okuyup ona dua edelim ama 50 çok derseniz azalatabiliriz. Allah hepimizin gönlüne göre versin.

Yarın melidia için 50 şer tane okuyalım o zaman, Allah kabul etsin dualarımızı

ben 33 taneyi ancak bitirebilirim. yetiştiremiyorum çünkü. 33 tane okusak..:26::26:

Ben melidia için 50 tane okudum Allah gönlüne göre hayırlı bir eş nasip etsin, hem dünya da hem ahirette birlikte mutlu olsunlar inşallah. Mutsuzpunk canım sen 33 tane oku o da yeter, önemli olan temiz kalple birbirimiz için güzel niyetlerle dua etmemiz, Allah kabul etsin dualarımızı.

Bende Melidia için 50 tane okudum. Allah kabul etsin, gönlünden geçen her şey seninle olsun.. Hakkında hayırlısı olsun..
Mutsuzpunk bir üstte yazan arkadaşa katılıyorum, sen 33 oku istersen zor oluyorsa kasma bence de canım..

Aybirgen için 50 tane okudum. Allah kabul etsin, gönlünden geçen her şey seninle olsun.. Hakkında hayırlısı olsun..

Aybirgen için 50 tane okudum. Allah kabul etsin, gönlünden geçen her şey seninle olsun.. Hakkında hayırlısı olsun..

Amin, Allah razı olsun, hepimizin gönlünden geçenler hayırlısıyla olur inşallah.

Ben melidia için 50 tane okudum Allah gönlüne göre hayırlı bir eş nasip etsin, hem dünya da hem ahirette birlikte mutlu olsunlar inşallah. Mutsuzpunk canım sen 33 tane oku o da yeter, önemli olan temiz kalple birbirimiz için güzel niyetlerle dua etmemiz, Allah kabul etsin dualarımızı.

33 tane okudum. Allah kabul etsin

Bende Melidia için 50 tane okudum. Allah kabul etsin, gönlünden geçen her şey seninle olsun.. Hakkında hayırlısı olsun..
Mutsuzpunk bir üstte yazan arkadaşa katılıyorum, sen 33 oku istersen zor oluyorsa kasma bence de canım..

Allah razı olsun arkadaşlar
sizin de gönlünüzden geçen hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

Selam kizlar..oncelike Allah hepinizin duasini kabul etsin.Gonlunuzce olsun hersey hayirlisiyla...

Bende katilmak isterim araniza nasil okuyosunuz ?

aybirgen canım senin için 50 ayetel kürsi okudum
Allah kabul etsin

Amin canım Allah kabul etsin. Ben de rubenis senin için okudum 50 tane ayetel kürsi, Allah gönlündekini hakkında hayırlı eylesin veya hakkında hayırlı olana gönlünü razı eylesin. (amin)

Selam kizlar..oncelike Allah hepinizin duasini kabul etsin.Gonlunuzce olsun hersey hayirlisiyla...

Bende katilmak isterim araniza nasil okuyosunuz ?
Tabiki katılırsan seviniriz, şu anda herbirimiz için 50 şer tane ayetel kürsi okuyoruz ama yarın son,cumartesi günü yeni bi duaya başlarız Allah ın izniyle, o zaman seni de aramızda görmek isteriz.
Kızlar cts den itibaren 41 yasini paylaşıp hepimiz için okuyalım mı ne dersiniz?

Resulü Ekrem(a.s.) buyurdu:
"Ya Ali,Sure-i Yasin'e devam et. Muhakkak onda bereket vardır."

1-Aç okursa doyar.
2-Susuz okursa suya kanar.
3-Çıplak okursa giydirilir.
4-Bekar okursa evlendirilir.
5-Korkan okursa korktuğundan emin olur.
6-Hasta okursa iyileşir.
7-Zindanda olan okursa çıkarılır.
8-Misafir okursa,seferinde ona yardım edilir.
9-Bir şey kaybeeden okursa, kaybettiği şeyi bulur.
10-Sıkıntı ve kederli kimse okursa,sıkıntı ve kederden kurtulur..."

Hatta yarın mutsuzpunkun ayetel kürsilerini okuyup başlayabiliriz yasin okumaya, bunun için de yeni liste yapalım, kabul olacağına inanarak edelim dualarımızı, duamıza ara vermeyelim inşallah hepimizin duaları kabul olur :)

X