hayıt otu suyu içip hamile kalanlar var mı?

Bende doktora gittiğimde cayı içiyodum hiç kistim yada miyomum yoktu daha sonra hapı kullandım 2 ay doktora 4 ay gibi bi süre sonra gittim ve 4 cm miyom gördü yani doktorum kesinlikle kendisi bu kadar hızlı büyümez dedi 😞 belkide küçüktü onu büyüttü bilemicem ama bence hap sakıncalı
4 defa tüp bebek iğneleri oldum hormonlar aldım. Myomum bu kadar hızlı büyümedi. Hayıt otu yada hapı bir miyomu bu kadar büyütemez.Miyomunuzu bence görmediler muayenelerde.Bazı myomlar yerleşim yerleri ve küçük olmaları yüzünden hemen gözükmeyebiliyorlar. Eğer hiç yoksa ve gerçekten bukadar hızlı büyüdüyse ileri tetkiler ( biyopsi vb...) yapılmalıdır. Doktorunuzun yorumu hiç bilimsel olmamış. İhmal etmemenizi öneririm.Acil şifalar dilerim sıkıntılı bir şey myom sahibi olmak çok iyi bilirim. Geçmiş olsun

4 defa tüp bebek iğneleri oldum hormonlar aldım. Myomum bu kadar hızlı büyümedi. Hayıt otu yada hapı bir miyomu bu kadar büyütemez.Miyomunuzu bence görmediler muayenelerde.Bazı myomlar yerleşim yerleri ve küçük olmaları yüzünden hemen gözükmeyebiliyorlar. Eğer hiç yoksa ve gerçekten bukadar hızlı büyüdüyse ileri tetkiler ( biyopsi vb...) yapılmalıdır. Doktorunuzun yorumu hiç bilimsel olmamış. İhmal etmemenizi öneririm.Acil şifalar dilerim sıkıntılı bir şey myom sahibi olmak çok iyi bilirim. Geçmiş olsun
Daha öncesinde yoktu sadece ultroson kontrolleri değil rahim filmide çekildim olsaydı mutlaka cıkardı rahim filminden sonra herşey temiz cıkınca kendi haline bırakmaya karar verdim doktora ara verdim tabi işte cocuk isteyi yine boş duramadım otlara sardım bu sefer hayıt macunu kullandım suyunu içtim ve hapını kullandım 4 ay sonra doktora gittiğimde 3 tane miyomum artık benimleydi 🤦🏼‍♀️ tek doktora da gitmedim öncesinde 3 doktor değiştirdim hiçbiri miyom görmemişti zaten en son gittiğim tüp bebek doktoruda 4 ay önce rahim filmimde görünmeyen bi miyom bu kadar hızlı büyüyemez hayıt falan mı kullandın dedi ben daha hiç bişey söylememişken gerekli teslerde yapıldı büyüme hızından dolayı temiz cıktı hepsi bende olmaz demiştim ama olmaz demeyin oluyor

Son düzenleme:
Kaliteli yumurta için yapılan şeyler en erken üç ay sonra sonuç veriyor diye biliyorum. Yani en az üç ay devam etmek gerekiyormuş
valla baktım aynı ay hamile kalanlar bile olmuş ama en etkili çözüm bence kafayı boşaltmak. terapiste bile gitmeyi düşünüyorum. geçim derdi, her şeye gelen zam. yatağa girdiğimde, uykudan uyandığımda sürekli iç sesim bir şeyler diyor. terapi desteği almak gerek bence ve bu herkes için geçerli. özellikle sağlık sorunu kalıp hamilelikle alakalı tedavi gören kişilerin.. allah isteyen herkese sağlıklı evlatlar versin.

valla baktım aynı ay hamile kalanlar bile olmuş ama en etkili çözüm bence kafayı boşaltmak. terapiste bile gitmeyi düşünüyorum. geçim derdi, her şeye gelen zam. yatağa girdiğimde, uykudan uyandığımda sürekli iç sesim bir şeyler diyor. terapi desteği almak gerek bence ve bu herkes için geçerli. özellikle sağlık sorunu kalıp hamilelikle alakalı tedavi gören kişilerin.. allah isteyen herkese sağlıklı evlatlar versin.
Evet en az üç ay vitamin kullanacaksın diyor doktor, kadın eşiyle tatile gidiyor ve hemen hamile kalıyor. Sebile Ölmez diye bir bayan var, onun videosunda izledim. Ama bunlar istisna. Doktor ne dediyse dinlemek lazım bence

Evet en az üç ay vitamin kullanacaksın diyor doktor, kadın eşiyle tatile gidiyor ve hemen hamile kalıyor. Sebile Ölmez diye bir bayan var, onun videosunda izledim. Ama bunlar istisna. Doktor ne dediyse dinlemek lazım bence
doktor bana hiç bir sıkıntınız yok size tavsiyem tatile gidin dedi. bir tatil ne kadar haberi yok sanırım :KK70: allah hayırlısını versin.

Merhaba bende bu ay hayıt otu kullandım suyunu demleyip içtim ama basladğım gün ovülasyon testi de yapmıştım adetin ilk 12. Günüydü ve pik gördüm normalde adet döngüm 28 gün her ay da 14. Gün pik oluyordu bu ay erken yumurtlama oldu dolayısıyla adetim de erken geldi 25. Günde hayıt otu içip bunu yaşayan var mı ya da sonraki aylar hamileliği tutturanlar ne zaman tam kullanılması gerekiyor

X