Hayıt otu tohumu kullananlar ?

kızlar bende 18 gündür içiyorum pkoluyum yumurtalarım ilaçla büyümüyo iğneylede çok fazla büyüyo ve riskli oluyor birbirimize dua edelim inşallah faydası olur bu ay olmadı yine malesef
Canım hayırlı olsun bebiş geliyomus çok şükür darısı bana bize. Nasıl hamile kaldın bize de paylaşırsan sevinirim

Kizlar ben hazir suyunu aldim onu iciyorm herqun bi faydasi oldumu daha bilmyrm ama 3 ay icicem surekli duzenli kullandin mi etki ediyormus ekim 4 te hormon tahlillerimi yaptrcam tekrar fsh yuksek bnm bakalm sonuc ne olucak cok merak ediyorm szede yazarim burdan sonucunu
Kizlar ben hazir suyunu aldim onu iciyorm herqun bi faydasi oldumu daha bilmyrm ama 3 ay icicem surekli duzenli kullandin mi etki ediyormus ekim 4 te hormon tahlillerimi yaptrcam tekrar fsh yuksek bnm bakalm sonuc ne olucak cok merak ediyorm szede yazarim burdan sonucunu
Merhaba bende bugün mecitefendinin hazır hayıt suyunu aldım ama çok kötü kokuyor içmeye tereddüt ediyorum acaba sizinki de öyle kötü kokuyor muydu ? nasıl sonuç aldınız ?paylasabilir misiniz?

Ben aktardan hazır halde olan suyunu almıştım. Kisterimi eritme amacıyla tam 1 ay kullandım ay sonunda hamile kaldığımı öğrenmiştim. kistlerimi eritmeye başladı onu kullanıınca.
Merhaba bend e hazır suyunu aldım ama çok kötü kokuyor içmeye tereddüt ediyorum.Sizinki de öyle kokuyormuydu acaba?benimki mecitefendi markası

Merhaba ben daha önce tohumu balla karıştırıp yemiştim çok zorlanmıştım. O ara başka sorunlardan hamile kalamadım. Şu an agnucaston adında hayıtın hapını aldım eczaneden, adetin ikinci günü aldım günde bir tane şeklinde devam ediyorum. Hap şeklinde içimi kolay en azından. Araştırabilirsiniz.

Hormonal dengesizlikten oluşan saç dökülmem için bir haftadır hayıt çayı içmeye başladım. Normalde reglim kısa ve ağrısızdır. Bu sefer çok ödem topladım ve ağrılı geçiyor. İyi mi kötü mü bilemedim :/

Merhaba hayitin faydasini gordunuzmu merak ettim bende 46 yasima girdim hep bi duzensizlik gec olma erken.olma vs denemek istiyorum hayiti

Ben aktardan hazır halde olan suyunu almıştım. Kisterimi eritme amacıyla tam 1 ay kullandım ay sonunda hamile kaldığımı öğrenmiştim. kistlerimi eritmeye başladı onu kullanıınca.
Merhaba 💐 adetin kaçıncı günü başladınız ve ne kadar süre içtiniz acaba hatırlıyor musunuz? 😊

Benim de aynı oluyor ilaçla büyümüyor iğne ile de çok büyüyor siz gebe kaldınız mı acaba işe yaradı mi

selam kızlar, yıllar sonra üyeliğimi tekrar aktif etmemin sebebi bu hayıt tohumunu kullanıp 1.5 aydır geciken reglimi getirmem oldu.benim döngülerim genelde 35-40 günde bir olur ve olana kadarda çok fazla anksiyete şişkinlik çekiyorum. resmen işkence. en son 2 adetimin biri 51 günde, diğeri 39 günde gelince dedim ki bir sorun var. böyle olmaz. önce kalkıp doktora gittim kist vs bişi yok, hormonlarıma bakıldı sadece progesteron sınırın 2 altı, ama regl olamıyorum. doktor bana gyno progolova mıdır nedir ondan verdi,yan etkilerini okuyunca öyle korktum ki dedim bu hayıt tohumuna bir şans vereyim. aktara gittim,bana balenin hayıt-civanperçemi-çobançantası karışımı içeren bir tablet verdi.3gün içtim sabah akşam, bugün 4. gün ve regl oluyorum. planım 3 ay boyunca kullanmak.bakalım herkese yaptığı gibi benimkini de 28 güne çekecek mi?

X