Hayran olduunuz arkclar veya sanatlar kim??

bon jovi
gnr
nickelback
elvis presley
michael jackson
ve daha 80lerde yaşayan bi çok kişi:KK9:

teoman :) kızlar bu arada yeni blog açtım cok üzgünüm hiç takipçim yok canım çok sıkıyo ..eğer bloguma bakmak ısterseniz Her telden rapsodi :KK43:

Keremcem, Gökhan Özen, Halil Sezai, Teoman, Sezen Aksu, Zara, Ercan Demirel, Yıldız Tilbe, Uğur Arslan, Volkan Konak,
Barış Manço, Yalın, Tolga Tabu, Sıla Gençoğlu, Sibel Can, Serdar Ortaç, Rafet El Roman, Mustafa Ceceli, Murat Boz,
Leman Sam, Kutsi, Kayahan, Hande Yener, Hakan Altun, Gülay, Gökhan Türkmen, Funda Arar, Ebru Yaşar, Demet Akalın, Candan Erçetin....

Farkındayım fazla oldu.:26:
Ama hepsinin şarkılarına bayılırım..

Sagopa Kajmer
Emre Aydın
Sıla
Gökhan Türkmen
Mustafa Ceceli
Tan
Gökhan Tepe

Bu aralar Halil Sezai bayiliyorum o adama yaw :KK16:

o kadar çok var ki aslında.. bi kaçını yazayım..
slash
rick allen
sebastian bach (skid row)
michael j. fox.....:KK16:

hayran doğru kelime olmaz ama tori amos, beth gibbons, enya, loreena mckennitt gibi güçlü sesli kadınlara bayılıyorum

Coldplay,Red Hot Chilli Peppers,Madonna,Enrique Iglesias,Secret Garden,Bülent Ortaçgil,Zuhal Olcay,Candan Erçetin,Mustafa Ceceli :) Her telden çalıyorum..Ama sıkı bir "Coldplay" hayranıyım.

Aah Doloresim... :KK31:
Çok özledim sesini. Ama yok yapamıyorum, içimi acıtıyor o yanık sesin, anılarımla başbaşa bırakıyor beni...

Son düzenleme:
Yabancı rock ve metal bir çok sevdiğim grup var.Sayamaycağım kadar çok heralde ama ilk 3 deseler.queen,megadeth ve the beatles derim heralde.Ayrıca BON JOVİ de bıkmadan dinlediğim isimler arasında.Yerli olarak ise Birsen Tezer ve Jülide Özçelik.

Allah ım sana geliorum :KK52::KK52::KK52::KK52:
Enriqueeeee $b7342b9ee7bc5ccb9fcfbc986f6ea3cc.jpg

sean paul adamımm,e.iglesias,david guetta,rocketeer bu kadar .

şarkıcı değilde şarkı seviyorum ben:KK24::KK24::KK24::KK24::KK16::KK16::KK16::KK16:her türlü

X