Hazır Ojeli Takma Tırnaklar !

berfinbilgen

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
3.156
24
Arkadaslar dun bir kozmatikciye gittim ve hazir ojeli ve franch li takma tırnaklar gordum bunlarin ayak icin olanida var cok guzel duruyordu ama cesaret edip alamadim, aranizda alıp kullanan varmı hic?

kullanımı rahatmı ne kadar gidiyor ve tırnaga bir zararı oluyormu paylasirsanız sevınırım.

canım ben kullandım ve çok memnun kaldım. hatta kına gecemde kuaföre taktırmıştım çıkmadı aynı tırnakları düğünümdede kullandım. ayrıca bi kaç dakka içinde alışıosun ve kendi tırnağından farksız gibi oluyo

canım ben kullandım ve çok memnun kaldım. hatta kına gecemde kuaföre taktırmıştım çıkmadı aynı tırnakları düğünümdede kullandım. ayrıca bi kaç dakka içinde alışıosun ve kendi tırnağından farksız gibi oluyo

Peki ne kadar sure kullandin ve kendi tırnagina o yapıstırıcı zarar verdimi?

Arkadaslar dun bir kozmatikciye gittim ve hazir ojeli ve franch li takma tırnaklar gordum bunlarin ayak icin olanida var cok guzel duruyordu ama cesaret edip alamadim, aranizda alıp kullanan varmı hic?

kullanımı rahatmı ne kadar gidiyor ve tırnaga bir zararı oluyormu paylasirsanız sevınırım.

ben sadece özel günlerde takıyordum .Takması çok kolay ve 5-6 gün kırılmassa dayanıyor.Yanlız ben çıkarırken aseton, sıcak su gibi şeyler kullandığım halde tırnağımı söke söke çıkıyordu.Yani 6 günlük güzellik için tırnaklarım iyice mahvoluyordu.Uzun zamandır aldığım tırnaklarıda sırf bu çıkarma eziyeti yüzünden takamıyorum.Ama kınada , düğünde güzel olur.

ama bu konu ıle ılgılı gecenlerde bısey duydum bırı takmıs 1 hafta kalmıs kızın tırnaklarında mantar olusmus korktum acıkcası hava almadıgı ıcın olagan tabı, uygularken dusunmek lazım

X