Düğün Haziran da mersinde gelin olacaklarr buyrun şöyle:)

kızlar ben kararımı verdim..meradanın anlaşmalı olduğu kuaför gayet iyi..gidip konuştum.ürünleride kaliteli..forumdaki dauglas hiç kafama yatmadı..

İnşallah beğenirsin istediğin gibi olur bende saç için anlaşmalı kuaförle görüşüp prova yaptıracağım ama makyajı kesnlikle dauglas yada ykm den yaptırcam bildiğim yerden bu konuda şaşmam herşey gönlünce olsun

İnşallah beğenirsin istediğin gibi olur bende saç için anlaşmalı kuaförle görüşüp prova yaptıracağım ama makyajı kesnlikle dauglas yada ykm den yaptırcam bildiğim yerden bu konuda şaşmam herşey gönlünce olsun

dauglas forumun tam ortasında.ve ordaki makyöz saçınızı sardırıp buraya geleceksin dedi.düşünsene üstünde gelinlik saçların sarılı kuaförden çıkıp o halde forumda dolaştığını...meradanın kuaförününde gelin fotolarına baktım..abartı makyajı yoktu.porselen makyaj yapıyor.crylon kullanıyor.ben zaten sade bi, makyaj istiyorum ve cilt problemimde yok.onun için ideal geldi bana..senide herşey gönlünce olsun canım:)

dauglas forumun tam ortasında.ve ordaki makyöz saçınızı sardırıp buraya geleceksin dedi.düşünsene üstünde gelinlik saçların sarılı kuaförden çıkıp o halde forumda dolaştığını...meradanın kuaförününde gelin fotolarına baktım..abartı makyajı yoktu.porselen makyaj yapıyor.crylon kullanıyor.ben zaten sade bi, makyaj istiyorum ve cilt problemimde yok.onun için ideal geldi bana..senide herşey gönlünce olsun canım:)

ben kuaföre getirtcem canım onların dediğine bakma sen onlar olmazsa ykm makyözleri evine dahi geliyor ayarlayacağım bakalımm senin düğünün benden önce havadisleri alırım senden :)

ben kuaföre getirtcem canım onların dediğine bakma sen onlar olmazsa ykm makyözleri evine dahi geliyor ayarlayacağım bakalımm senin düğünün benden önce havadisleri alırım senden :)

olur haber ederim sana:)..başka yere gidemiyoruz sizin gelmeniz lazım dediler bilmem..ykm ile konuşmadım..hayırlısı ya

23ünde nişanım var öğretmenevinin kuaförü şükrü benim kendi kuaförüm nişanda oraya gideceğim bakalım bu hafta prova yapcaz

Ben de yazın mersinde evlenecek olan gelin adayıyım :) yazdıklarınız çok yardımcı oldu.Eğer fotoğrafçı düşünürseniz biraz bu sektör pahalı 1000 tl ve üstü, hemen hemen hepsi.800 tl olanlarda var tabi ama çoğu İstanbul da Mersin'e gelmek için artı 200 lira masraf koyuyorlar.

Ben pedias conceptle görüştüm gayet canı yakındı hanımefendi ama fiyat vermediler.

Merhabalar

Konuyu okuyunca atladım, bende biraz araştırdım. Merada eskiden bir organizasyon firması ile çalışıyormuş ama hiç memnun değillermiş, parada da pintilik ettikleri için malzemeleri kendimiz alır, kendimiz yaparız demişler. şimdi şamdandı sandalye giydirmesiydi falan hepsini kendileri yapıyorlar. Yani bu sene orda düğün yapacakların şansına, ne çıkarsa bahtlarına. Öğretmen evinin çalıştığı firmayı duymadım hiç. nette baya araştırma yaptım ben kendi düğünüm için. Haziranda Pedias Concept'te benim düğünüm. Oranın anlaşmalı olduğu firmayla görüştüm, sg zengin group diye bir firma. ben çok memnun kaldım. İstediğim renk seçenekleri, farklı şamdan modelleri, herşey çok içime sindi. herkeste olan 3 kollu 4 kollu şamdan modellerinden farklı modelleri var, zaten istanbuldan yeni gelmiş bir firmaymış. sahipleri de çok tatlı, kanka olduk resmen. gelinlik ve balayı konusunda da beni yönlendirdiler. kuaförleri de varmış ama ben kuzenime yaptırcam. istanbuldan geliyor, çok iyi kuafördür. O yüzden gerek görmedim. kendi yapacağımdan %50 ucuza tamamladım herşeyi. gelinliğimi de hennadan aldım. bu seneki modelleri müthiş. tavsiye ederim.

Merhaba canım ben de pediası aradım ama bana gelmen gerek dediler.Konyadayım ben de gidemem yani.100 kişilik düşünüyoruz.Sana ne kadar teklif çıkardılar acaba?

pedias çok tuzluydu...35 lira demişlerdi kişi başı

anladım çok teşekkür ederim.Zaten hep güzel şeyler pahalı :KK14: bir kaç yeri daha aradım hemen hemen aynı yani.Ama tavır çok önemli tavır güzelse içine sindiyse, ikna etmek müstakbel eş adaylarını zor olmaz :))

=) HErkese merhaba, benim de düğünüm haziranda Mersin'de olacak kısmetse. Nikahım için kendi memleketimdeki douglas ile görüştüm ve ürünleri kaliteli olduğu için orada yaptıracağım, Mersin'de de aynı şekilde yapmayı düşünüyorum. Makyaj için 150 TL dediler, çok ağır makyaj olmayacaksa 120 TL e yapacaklarını söylediler Bursa'da. Bence gayet makul ve profesyonel bir iş çıkacak. Saçım için çok basit salık bir model düşündüğüm için herhangi bir yer olabilir, ama tabi önceden gidip bir prova yaptırmak lazım. HErkese hayırlı olsun :))

merhaba benimde düğünüm meredada olacak haftaya:KK70: gelin bşı için meredanın anlaşmalı oldugu kuaföre gidecem galiba bugun provaya gittim düz sade bişey istediğim için yapabildi.makyajı porselen istiyorum önereceğiniz bi yer varmı????

merhabalar kızlar...öğretmenevinin anlaşmalı olduğu ulaş fotoğrafçılıkla görüştünüz mü?ne kadar fiyat çıkardılar?

Arkadaşlar merhaba,

Nisan sonunda Mersin'e gittim, birçok yeri gezdim dolandım:) Öncelikle Öğretmenevi havuzbaşı havuzbaşında değil aslında:) Binanın dışında havuzun üst tarafında bir yer, ille havuzbaşı demeyin bence salonları da güzel. Anlaşmalı organizatörü Naturel Organizasyon çok tatlı her konuda açık fikrini söylüyor, bize de çok yardımcı oldu. Ulaş fotoğrafçılık çok erken saate randevu verdi, o yönden biraz sıkıntı çekeceğiz ama artık sistemi oturtmuşlar, paketleri var, ortalama paket 1250 bize yeterli geldi. Biz piyanist şantör yerine DJ istediğimiz için DJ Taner'le anlaştık, her duyan süper dediğine göre bir bildikleri vardır dedik, tanıştık, çok bilgili ve işinin erbabı birine benziyor, bakalım 2 aya kalmaz göreceğiz:) Kuaför konusunu ise bir türlü oturtamadık. Öğretmenevinin anlaşmalı olduğu yer merdivenaltı gibi, nişanlım direk burayı boşver dedi. Kenan 400 dedi(saç, makyaj, saç provası sadece), takma kirpik de istersem 450 olacak. Pozcuda Kenan'ın hisazında birkaç kuaföre daha gittik, örneğin Pınar 500 dedi ama içinde saç, makyaj, saç provası, manikür, pedikür, cilt bakımı, takma kirpik hepsi dahildi. Kerime'yi aradım, 500 dedi, onda da takma kirpik dahil değildi sanırım. Hüseyin'i aramadım bile adamın kötü anına denk gelirsem ben de susmam kavga çıkmasın o gün dedim:) Velasıl kelam karar veremedim.. Bu arada Forum'a da girdim, Douglas ve Mac'le(belki Tekin Acardı adını unuttum) görüştüm, Douglas 150 lira dedi, diğer yer 3 ürün almanız gerekiyor ortalama 500 tutar, makyajı o zaman ücretsiz yapıyoruz dedi, oldu dedim. Nişanlım da inatla o koşturmacada Forumun ortasına gidip gelinlikle saçlarda bigudiyle nasıl gideceksin diyor, o yüzden şiddetle karşı çıktı tüm arkadaşlar. Sonuçta sizler neler yaptınız Haziran gelinleri, nereyi önerirsiniz Kuaför olarak, düğünde nelere dikkat etmeli. Ve en önemlisi Balayı odası olarak nereyi ayarladınız bizim 1.5 ay kaldı hala odayı tutmadık karar veremiyoruz, nereyi önerirsiniz??

Konu geçmişte kalmış olsada sormakta fayda var. Fotoğrafçıyı evlenen arkadaşlar ne yaptınız benım 15 kasımda düğünüm var kuaför ü kuaför engin olucak ama fotografa karar veremedim

X