Gebeliğe Hazırlık Haziran ve Temmuz ayı Tüp Bebek Tedavisi Yapacaklar 🍀💉💊🔬

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahhh sorma 😂bide başlarsak hayırlısı ile🤗🤗🤗6 tane siparişi verdim eczaneden tanesini 30 tl ye alıyoruz internet fiyatı 6 li 48 tl 😂bende hangi akla hizmet verdim siparişi 😂ortada fol yok yumurta yok embriyo yokk😁insan bekler ama dimi😁
Çok iyi yapmışın canım benim. Olacak inşallah hayırlısı ile. Güzel sonuçlar almana vesile olsun inşallah 😍😍🥰🥰

Selam kızlar :) benim de bu ay sonu veya temmuzun ilk günleri olacak transfer. tek embriyo, AA kalite, kız. ilk denemem tutmadı. birbirimiz için dua edelim <3
Büyük ihtimal aynı günlerde transfer olcaz bi aksilik çıkmazsa. Nerde yaptırıyosunuz cinsiyeti bildiğinize göre Türkiyede değil galiba ☺️

Internetten gebelik testi siparişi verip zulalayan manyak bennn😂😂😂daha temmuz da tüp bebeğe anca başlarız ben sipariş verdim😂😂eşim transfer sonrası bi yere çıkmama izn vermiyor eee onun da insafına mı bırakam😂kul oluyorum köle oluyorum test getirsin diye 😁bu defa zulalarim héçç habersiz başlarım 😁allahım psikolojim düzelt nolur🤗🤗🤗🤗😀
Ben de aldımmm😍şuana kadar hiç doğru dürüst test almamıştım. Bu kez heves ettim. İnşallah bu iyiye alamettir 😊

Büyük ihtimal aynı günlerde transfer olcaz bi aksilik çıkmazsa. Nerde yaptırıyosunuz cinsiyeti bildiğinize göre Türkiyede değil galiba ☺️
evet yurt dışında :) kız çok istiyorduk, bu da son kız embriyomuz. kısmetse olur bakalım :)) testi de aynı zamanlarda yapıcaz galiba :)

Kızlar günaydın ❤️❤️❤️Eşim beni Pamukkale gezmeye götürmüş 2 gün))dedim ona bu ay beni strese sokma)))istediğim herşey yapıyor))Bu sabah son kontrol olacak sanıyorum çünkü Çarşamba gibi opu olacak. İnş herşey yolunda 🙏🙏🙏Herkese çok başarılar
Denizlide misiniz hangi doktor ile tedavi görüyorsunuz

A Amanita canım güjün en akyif saatlerinde vurulması gerek genelde 12/13/14 arası maxx tavsiye ediliyor hergün aynı saate olması güzel sonuçlar veriyor .
Doktoruma danisicam canm
Benim de normalde dürtmesen gelmez geçen ay ilaçla getirdim. Bu ay düzenli gelecek galiba 🤣🤣 kader bizden yana herhalde güzel haberler alalım inşallah hepimiz😍😍
İnşallah canm benim 💕
Kızlar günaydın ❤️❤️❤️Eşim beni Pamukkale gezmeye götürmüş 2 gün))dedim ona bu ay beni strese sokma)))istediğim herşey yapıyor))Bu sabah son kontrol olacak sanıyorum çünkü Çarşamba gibi opu olacak. İnş herşey yolunda 🙏🙏🙏Herkese çok başarılar
Aynen boyle devam et pozitif ve mutlu ol hep stres vs bisey yapma🤗
Nisandan beri transfer bekliyorum ben de. Umarım bu topikte pozitif sonuçlarla karşılaşırız.
Hepimiz önce bebiş haberleri alalım, sonra kucağımıza sağlıklı bebişler alalım inşallah 💕:dua:
Amin cümlemiz İnşallah 🤲🏼
Selam kızlar :) benim de bu ay sonu veya temmuzun ilk günleri olacak transfer. tek embriyo, AA kalite, kız. ilk denemem tutmadı. birbirimiz için dua edelim <3
İnşallah tutar bu kez 🤲🏼
Ben de dondurulmuş embriyonun konulması için tedaviye başladım 17haziranda adet oldum adetin 3.günü bant kullanmaya başladım bununla birlikte 4.denemem olacak insallh bu sefer bebeğine kavuşurum Allah isteyen herkese nasip etsin
İnşallah rabbim bu kez nasip etsin 🤲🏼

Merhaba kızlar benim de haziran sonu ve ya temmuzun ilk haftası bi aksilik çıkmazsa 😊

Haklısın canım. Transfer sonrası ilaçların da belli mi canım. Ben almak istemedim. Transfer netleşsin ona göre alayım dedim. Benim doktor, transfer sonrası da gonapeptyl veriyor sanırım
Transfer sonrası ilaçlarımı yazmadı daha doktor. Toplamadan sonra antibiyotik,Protestan hap fitil olarak,bir de prolutex iğne verdi canım

X