Gebeliğe Hazırlık Haziran ve Temmuz ayı Tüp Bebek Tedavisi Yapacaklar 🍀💉💊🔬

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben hala korkuyorum Bi evet diyip heveslwniyorum Bi vazgeçmişim 26 si adet günüm bakalım Dr.la anlasabilecekmiyim
Valla burada tüp bebek ile hamiş olan arkadaşları gördükçe geçti o korkum hani hiç yok diyemem ama şuan hiç bir şey düşünmüyorum. Kendimi heyecanlandırmıyorum heveslendirmiyorum. Ne bilim inşallah süreç başlayınca da böyle sakin kalabilirim 🤣 normalde çok panik ve şapşik biriyim 🤣🤭
Hangi doktora gidecektin canım sen

Valla burada tüp bebek ile hamiş olan arkadaşları gördükçe geçti o korkum hani hiç yok diyemem ama şuan hiç bir şey düşünmüyorum. Kendimi heyecanlandırmıyorum heveslendirmiyorum. Ne bilim inşallah süreç başlayınca da böyle sakin kalabilirim 🤣 normalde çok panik ve şapşik biriyim 🤣🤭
Hangi doktora gidecektin canım sen
Humayla görüştüm Mehmet Emin mutlu

Bugün 3gün canım. Senin durum iyiyse, inşallah da öyledir yarın transfer haberini verirler
Yok kuzum iyi değil benim dondurma olacak. Östrojenim 2660 çıktı.. Rahim dinlendireceğiz.. Ayrıca eşimde morfoloji sorunu vardı. Beni ilk aradıklarında spermleri seçmekte çok zorlandım hepsi küçük baştı dedi embriyolog. 4 yumurta döllendi dedi.. Bende bugün 3. Gün kesin ararlar diye düşündüm. Endişeliyim. Ben normal yoldan 1 kez hamile kaldım 8. haftada kalbi durdu. Tüp bebek sayesinde anladım morfoloji yüzünden olduğunu.. Allah hepimizin yanında olsun duamızı geri çevirmesin inşallah 🙏 dondurma olacak ya 3. Gün kontrol edip aramaları gerekmez miydi?

Yok kuzum iyi değil benim dondurma olacak. Östrojenim 2660 çıktı.. Rahim dinlendireceğiz.. Ayrıca eşimde morfoloji sorunu vardı. Beni ilk aradıklarında spermleri seçmekte çok zorlandım hepsi küçük baştı dedi embriyolog. 4 yumurta döllendi dedi.. Bende bugün 3. Gün kesin ararlar diye düşündüm. Endişeliyim. Ben normal yoldan 1 kez hamile kaldım 8. haftada kalbi durdu. Tüp bebek sayesinde anladım morfoloji yüzünden olduğunu.. Allah hepimizin yanında olsun duamızı geri çevirmesin inşallah 🙏 dondurma olacak ya 3. Gün kontrol edip aramaları gerekmez miydi?
Aslında aramaları gerekirdi

İnşallah güzel haberlere vesile olur. Her hangi bir takviye başladı mı
Koenzim q10 ve bakim yağı sipariş ettim d vitamini b12 ve elimde kalan folik asit var Dr sadece fitil ve d vitamini.verdi araştırdım forumda hep omega 3 ve koenzimle yumurta kalitesi artmış bende aldım bakalım opuya kadar kullancam

Kimisinde yapıyor bende hiç yapmamıştı aksine kilo verdim🤷‍♀️ ama zaten dondurulmuş transfer olucaksa şişsenizde adet olunca bi rahatlama geliyor. Benim göğüslerim ağrımıştı.
Peki yumurta kalitesi icin dolar herhangi bir vitamin öneriyor mu siz mutlivitamin fln kullandinizmi

Kızlar tüp bebekte kullandığınız iğne ve ilaçlar kilo şişkinlik fln yapiyormu
Bana şişlik yaptı çok fazla.. Cuma opu oldu. Bugün yürüyüşe başladım. Gaz doluydu içim. Yarında sağlıklı ve diyet şeklinde beslenmeye başlayacağım. 4 aylık hamile gibi göbüşüm oldu

Bana şişlik yaptı çok fazla.. Cuma opu oldu. Bugün yürüyüşe başladım. Gaz doluydu içim. Yarında sağlıklı ve diyet şeklinde beslenmeye başlayacağım. 4 aylık hamile gibi göbüşüm oldu
Hayirli olsun Transfer için taze dondurulmuş nasıl karar veriliyor belli mi tarihiniz

Opu için kaç gün iğne kullandınız kaç mm de opu yapıyorlar adetin 3.gunu iğne başlasak 10.gunu fln büyümesi lazım

X