Saç Uzatma Yöntemleri Hazirana kadar uzatmaya devam :)

toni kullaniyordun bir ara, bende cok seviyorum ama gramaj fiyat aciisndan cok pahali malesef :/ bundan memnun musun
Toni guy i hala çok seviyorum mis gibi tertemiz kokuo bide çok güzel temizlio. Onunda içine aspirin katmistim uzamaya faydası olmuştu. Ama şu an saç uzatmaya çok taktigim için at kuyruğu şampuanı aldım. Baya büyük bı şampuan 946 ml ben internetten 86 liraya almıştım. Memnunum şu an. Bitince Toni ye devam edicem çok seviyorum o sampuani

Toni guy i hala çok seviyorum mis gibi tertemiz kokuo bide çok güzel temizlio. Onunda içine aspirin katmistim uzamaya faydası olmuştu. Ama şu an saç uzatmaya çok taktigim için at kuyruğu şampuanı aldım. Baya büyük bı şampuan 946 ml ben internetten 86 liraya almıştım. Memnunum şu an. Bitince Toni ye devam edicem çok seviyorum o sampuani
valla toni benim de favorim, şampuanları cok guzel her urunu cok güzel
simdi 2 aspirin ezdim 200ml benim şampuan,3 atsam ne olur? 2 tane ezdim katıyorum birazdan

sacimizda bekletiyor muyuz
Canım 3 de atsan bişey olmaz. 100 ml için bir tane diye okumuştum ben nette ondan öyle dedm ama 300 ml lik şampuana 5 tane kattgim da olmuştu. Maske gibi bekletmiyoruz da. Sampuan sacimdayken biraz oyalanarak yıkıyorum ben. Hem beklemiş oluyo. Saç diplerime uzun uzun masaj yapıyorum sampuanla

Canım 3 de atsan bişey olmaz. 100 ml için bir tane diye okumuştum ben nette ondan öyle dedm ama 300 ml lik şampuana 5 tane kattgim da olmuştu. Maske gibi bekletmiyoruz da. Sampuan sacimdayken biraz oyalanarak yıkıyorum ben. Hem beklemiş oluyo. Saç diplerime uzun uzun masaj yapıyorum sampuanla
simdi ezip kattim canim. maya maskesi de yaptim bakalim . sen kac dk bekletiyorsun saçında mayayi? banyoda da aspirin kattigim şampuanla yıkıcam

ben cok salakca bisey yaptım nasil pismanim ama :KK43: minicik uclarindan aliyim dedim 1 2 cm kadar almışım moralim yerlerde
. Ben kendim evde alamıyorum hayatta alabinlere de hayret ediyorum. Ama keşke kuaförde aldrsaydin. Ama olan olmuş çok takılma. Uçlardan yipranik yerler gidince hızlı uzar

. Ben kendim evde alamıyorum hayatta alabinlere de hayret ediyorum. Ama keşke kuaförde aldrsaydin. Ama olan olmuş çok takılma. Uçlardan yipranik yerler gidince hızlı uzar
bende kuaför fobim var malesef gidemiyorum . zaten kisaydi saçlarım gerci benim bel.gibi hedefim yok ama. 1 karis uzatmam lazim totalde. pazartesi ilk is gidip vitamin alicam ve maskelerle baslicam sampuana da aspirin atmıştım zaten. sence haftada 2 maske sampuan ve vitaminle 1 karis ne kadar surede uzar

bende kuaför fobim var malesef gidemiyorum . zaten kisaydi saçlarım gerci benim bel.gibi hedefim yok ama. 1 karis uzatmam lazim totalde. pazartesi ilk is gidip vitamin alicam ve maskelerle baslicam sampuana da aspirin atmıştım zaten. sence haftada 2 maske sampuan ve vitaminle 1 karis ne kadar surede uzar
Canım sacina bağlı. Herkesin saç uzama hızı farklıdır. Benim hiç bişey yapmazsam ayda 1 1.5 cm uzuyor. Bakımla 2-3 cm oluyo. Senin saç uzama hızın aylık ne kadr bilmiyorum ama düzenli bakım yaparsan oetalama 5 ay da 10 cm olur bnce

Canım sacina bağlı. Herkesin saç uzama hızı farklıdır. Benim hiç bişey yapmazsam ayda 1 1.5 cm uzuyor. Bakımla 2-3 cm oluyo. Senin saç uzama hızın aylık ne kadr bilmiyorum ama düzenli bakım yaparsan oetalama 5 ay da 10 cm olur bnce
bakalim valla içime oturdu ekstra bakimlar yapmam lazim

Kızlar saçlarım 49 cm olmuş çok mutlu oldum. Tam olarak maya mi etki etti yoksa sampuandan mi bilmiyorum ama ikisini de bırakmayı düşünmüyorum hazirana kadar. Maya yi ilk kullandigim zamanlar çok bı uzama görmedim hatta duraksadı ama son bı haftaddi uzama baya hızlanmaya başladı. İnşallah geçici değildir hep böyle devam eder

canim unutmamak adina beni de ilk sayfaya kaydeder misin bu hafta bakim malzemeleri alicam da suan hedefime 6 parmak var. her ay guncelleriz takibi kolay olur. eger sana uyarsa

Bugün gene maya maskemi yptim. Duş ta krem bile kullanmadım saçlarım yumus yumus oldu. Adim adım uzadığını hissediyorum resmen . Aman nazar etmeyim saçlarıma 😊

X