Haziranda transfer olacaklar

İnşallah mutlu sonuçlar alırız hepimiz

Merhaba herkese ,
Benim de 14 Haziran Pazartesi oldu transferim.Herhalde aranızda en çok tüp bebek yaptıran benim.Bu 4.denemen oldu.İlk denememizde hiç embriyo oluşmamıştı.Diğerleri hep 3.gün 2 adet taze embriyo transferiydi,dondurulacak embriyom yoktu. Bu sefer başka bir doktora gittim arka arkaya 2 ay tedavi yapınca dondurulan embriyolar oldu. Bu transferde 2 tane 3.gün dondurulmuş embriyo koyuldu.İlk defa dondurulmuş embriyo ile deniyorum.
Diğer transferlerde yatmıştım ilk 7 gün evdeki yürümeler hariç.Bu sefer 2.gün ayaklandım.Bakalım farklı bir şey olacak mı?Estrofem,progestron (iğne ve hap),vitamin,ecoprin ve kan sulandırıcı iğne kullanıyorum.Daha önceki doktorlar sadece fitil progestron vermişti bunda iğne de kullanıyorum.Bakalım hayırlısı.Allah bu sefer dileklerimizi kabul eder inşaallah Hepinize bol sanş kızlar

Merhaba, aynı gün transfer olmuşuz.Benim de 3.gün embriyosu 2 tane.Bu 4.tüp bebek denemem,ilk defa dondurulmuş embriyo transfer edildi.Test günüm 26 haziran.Hayırlısı artık.Ama ben de hiç belirti yok,sadece adet olacakmışım gibi bir his var rahmimin üstünde.Ne göğüslerim şişti ne de başka bir belirti var.Sen de var mı belirti ?

Evet verdiler prednol yazmayı unutmuşum.Dün 8. Denemesinde tüp bebekte başarılı olan birinin mesajını okudum.Diğer 7 başarısızdan farklı ne hissettin deyince tutunma kanamasını söyledi.İnşallah seninki de öyledir.Ben de tutunma lekelenmesi falan olmadı maalesef,göğüslerim de şiş değil,o kadar progestron alıyorum ama yaş gereği olabilir.40 yaşındayım. İrenbe’de tedavi görüyorum,İzmir’de.İlk defa oraya gidiyorum.Memnunum hocadan.İnşallah güzel sonuçlanır herşey.Ben de olmayacak gibi yine ama hayırlısı.İnşallah sizinki olumlu sonuçlanır.

Merhaba hayırlı olsun inşallah siz de güzel haberler alın bol şanslar

İnşallah canım Allah hepimize nasip etsin o embriyonun ilerleyişini ekrandan gördüm ya öyle duygusal ki
ya dimi onun bir de büyüyüşünü görsek içerde nasıl duygulu oluruz kimbilir bende dün regl oldum yarın doktora gideceğim başlayacak transfer hazırlığı Allah'ın izniyle

yok ben daha olmadım bekliyorum yarın kontrole gideceğim ay sonuna doğru olur sanırım transfer inşallah hepimiz güzel haberler alırız
Hadi hayırlısı inşaallah.Şansınız bol olsun Ben de ilk testi 26 Haziran ‘da yapacağım.Umarım dileyen herkesin kuzuları en yakın zamanda gelir.Benim bu 4.denemem,hiç belirtim de yok.En azından o kadar progestron iğneye göğüslerimin şişmesini beklerdim ama yok Biraz bu belirtisizlik ve adet olacakmış gibi hassasiyet canımı sıkıyor.Hayırlısı artık

Amin İnşallah çok teşekkür ederim, vücudunuzu dinlemeyin herkeste her belirti olacak diye bişey yok bence herkesin vücudu farklı benim de 3.denemem olacak ilk kimyasal gebelik oldu hiçbir belirti hassasiyet hiçbişey yoktu. Herkeste belirti olacak olsa geç farkedilen hamilelikler olmazdı diye düşünüyorum :) herşeyin hayırlısı öncelikle sağlıkla gelsin bebişlerimiz inşallah Hangi hastanede tedavi gördünüz?

İnşaallah Ömür hanım SAğlıkla gelsinler İrenbe’deyim.İzmir’de.Siz?

Amib İnşaAllah canım ya nası tuttun ya o kadar sıkışıp. Benim de transferim var tutamıyorum ben sonda takmak acıtır mı biliyormusun canım
Sonda olmaz ki idrara sıkışık olma nedeni idrar kesesinin dolarak rahimi düz hale getirmek rahim düz hale gelince koyacakları yeri daha iyi görüyormuş doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…