Haziranda transfer olacaklar

Test en erken 7.gün vermiş diğer formlardan okuduğuma göre şimdi yapsan ne olcak az sabır gülüm

25 haziranda yaptır test demişti doktor ama ben o kadar beklermiyim hiç bilmiyorum sanırım hafta sonuna kalmaz yaptırırım
Benim de 26 haziran. Beklemeyi istiyorum ama dayanır mıyım bilmiyorum. Bir de cumartesiye geliyor test günü

Mantıklı zaten şimdilik çok erken bi forumda görmüştüm dondurulmuş embriyo transfer edilmiş 5.günü test yapmış çok silikte olsa çıkmış dedim bi deneyeyim
Benim ilk denemem de 5. Gün embriyosu 5. Gün evde test yaptım pozitif çıkmıştı erken öğrenince günler geçmiyor sürekli kan tahlili değerler yükseldi mi diye keseyi göreceğim gün düşük yaptım şimdi ikinci transferim yarın 5. Günüm test yapmak istemiyorum biraz zaman geçsin diyorum

Geçmiş olsun Allah 2.sinde kucağına almayı nasip etsin .

Merhaba arkadaşlar transferden kaç gün sonra duş aldınız hemşire 2 gün sonra ılık suyla duş alabilirsin dedi ama ben daha duş almadım korkuyorum ya yıkanırsam da sorun olursa diye bugün transferin 4.günü

Nasip merhaba bana hemşire transferin 3. Günü ılık suda ayakta 10 dk yap demişti aynen öyle yaptım daha bekleme bence kokacan kız

Her saat başı deodorantı boca ediyorum ne edeyim neyse yarın yıkanırım
Ben de korkudan hep 3. Gün aldım sıcak su iyi gelmiyor ve çok kısa alıp çıkmak gerekiyormuş ben düşük yapacağımı anladığımda duştaydım çok sıcak suyla uzun süre yıkandım sancı başlamıştı şimdi psikolojik olarak her girdiğimde korkuyorum belki alakası bile yoktur ama insan kötü etkileniyor

Merhaba kızlar artık biliyorsunuz sürekli yazıyorum 5.gün embriyosu transfer edilmişti 17 haziranda .dün öylesine test yaptım bakayım zamanla koyulaşacak mı diye dün hiçbir şey çıkmadı bugün böyle çıktı tam 2 dk içinde sevinsem mi üzülsem mi bilemedim ama bir şey olmasa çıkmaz çok pembe rengi silik şeklinde ama çıplak gözle daha net

Merhaba Özlem nasılsın nasıl gidiyor bekleme günleri?
Biraz önce Juilette adlı arkadaş da sorud: Koyala yapıştır yapıyorum ona yazdığım cevabı. Ömrüm hanım siz nasılsınız , nasıl gidiyor süreç?
Biraz duygusalım.Karamsar olmamaya çalışıyorum ama bu sefer de olmayacak diye korkmuyor değilim.Ama biraz önce çok güzel bir haber aldım sevindim.Geçen sene tüp bebek ile hamile kalıp 3.ay da maalesef düşük yapan bir arkadaşım vardı.Şimdi ikizlere hamileymiş.O da ilk kez anne olacak Onun dışında başka birşey yok canım,4 gün kaldı test gününe ”Heyecan” var, “korku” var. “Ya olmazsa” var. “Amaan olmazsa sağlığımız yerinde olsun” var.Var da var yani.Kafam da deli düşünceler,kalbim heyecandan pır pır atıyor.Bir yandan da duygusallaşıp göz yaşı döküyorum Allah büyük

İnşallah vardır , belki erken gebelik testlerinde daha belirgin olur. Bende 21.06 da transfer oldum henüz çok yeni yatıyorum biraz iş stresim var üzerimde tansiyonum çıktı maalesef

İnşallah vardır , belki erken gebelik testlerinde daha belirgin olur. Bende 21.06 da transfer oldum henüz çok yeni yatıyorum biraz iş stresim var üzerimde tansiyonum çıktı maalesef
Çıkar tabi de kan vermeyi düşünüyorum yarın bakalım
Ooo sende yeni olmuşsun bol bol dinlen en az 3 gün yat ben yeni yeni kalktım vallahi sende öyle yap ananas ye badem ye işi düşünme senden sağlığından hayallerinden önemli değil bana doktorum 10 gün rapor verdi inşallah sende rapor alabilmişsindir. Bende çalışıyorum hatta hiç kimse bilmediği halde müdüre söyledim derdimi anlattım genel müdür izin vermedi bende doktora söyledim 10 gün rapor verdi onlara kalsa bir gün ertele ya da transfer ol bir saat yat hemen gel dediler bana . Ama bana 2 gün izin verselerdi yine saf gibi gidecektim doktor öyle yaptıkları için tam 10 gün rapor veriyorum şimdi çağırsınlar dedi

Yatıyorum canım ama korkmuyor değilim. Ya tutmazsa stresten diye. Bende 10 gün rapor aldım hatta aradım söyledim ne dese begenirsin kendini raporlu görme evden çalış dedi eksik çalısıyoruz biliyosun dedi. Ben zaten destek vericektim evden işimi yapacak kimse yok ama böyle dedi çok üzüldüm ağladım. işimi asla bırakmayan takip eden biriyim bide. Kabak çekirdeği avokado okumustum onlardan yiyorum sürekli eşimede akşam ananas alda gel dedim

Nasip bende bugun yaptım hayali bir çizgi çıktı ama emin değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…