Saç Bakım Ürünleri HC Saç bakım Yağı?

ben bu ürünün aşığıyım diyebilirim.şuan 3.şişemdeyim ama annemle beraber kullandıgımız için daha 1,5 diyelim.hangi bir etkisinden bahsetsem bilmiyorum.saç uzatmak için kullanan arkadaslar biraz sabırlı olsun ilk şişenin bitmesini beklesınler.hemen 1-2 defa olcak birsey değil uzaması.benim resmen bana küsmüş olan,uzamayan saçlarım 3-4 ayda ınanılmaz uzadı.kuaförüm bile bu kadar uzamasına şaşıyor.1 yıldır saçlarımı kestırmıyorum ve hala uçlarının kesime ihtiyacı yok.saçlarımın uçlarını bile onardı.ve ben hc yi sadece saç dıplerime suruyorum.saçlarım uzun olmasına ragmen tek seferde en fazla 15-20 damla kullanıyorum.şu an benim çalıstıgım kurumda saçlarımı goren ve hatta duyan pek çok kişide bu ürünü kullanıyor.sadece biraz sabırlı olun ve düzenli kullanın,yumuşacık ve saglıklı saçlara kavusursunuz.:KK66:

Ben kullandım ve hiç memnun kalmadım şişesi bitti hiç bir değişiklik yok. Çok daha ucuza aldığım yağlar çok daha iyi geldi saçıma.

HC nin reklamını gördüm burda, içindeki yağlara baktım dedimki bunları alıp karıştırıyım özellikle içlerinden en mantıklı gelenleri seçtim özelliklerine bakıp. sonra aktara gittiğimde softem in hair care oil diye bi ürünü var 15 tl boşuna bisürü yağ alıp para vermeyin dedi, mantıklı dedim. içine eklemek için ekstara hc nin içinde olup bunda olmayan hint yağı ve fındık yağı aldım. fısfıslı bi şişesi var kullanım rahat o açıdan. neyse böldüm ekledim karıştırdım streçleyim saçlarımı geceyi öyle geçirdim. ilk kullanımda cidden yumuşacık oldu. saçlarımın ucunu açtırmıştım nerdeyse beyaza kadar ve oraları kaç defa boyattıysam da üstüne pütür pütürdü hep, orayı bile yumuşacık yaptıı, mutluyum haftada iki kullanıcam:))

Merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyimm. konuyu görünce yazmak istedim hc bakım yağı ve şampuanı sipariş ettim bende ve daha bugün elime geçti. Bakalım inş. işe yarar.. bir bayan için saçları çok önemli ve günden güne azalması ya da yıpranması kadar psikolojisini bozan bişi yoktur eminim.. benm gibi yeni kullanan ya da kullanacak olan arkadaşlar var mı? varsa eğer kullandıktan sonraki gelişmeleri paylaşalım bakalım nasıl etki yapacak..:KK34::KK34:

merhaba arkadaşlar,hc bakım kompleksi bugün elime geçti ve yarın uygulamaya başlıyorum hayırlısıyla...saçlarıma krepe balyaj yapılmıştı 1 ay öncesinde ve inanılmaz kuruluk oluştu uçlarında tabii o kaçınılmaz sonu ben de yaşadım saçlarımı ense hizasında kestirmek zorunda kaldım...bu bakım ürününü önce bakım sonra da hızlı uzaması için aldım...kullandıkça aldığım sonuçları olumlu ve olumsuz paylaşacağım...umarım faydasını görebilirim

ben dün itibariyle uygulamaya başladım fakat size bir sorum ilk yıkamada saçlarımı inanılmaz döktü (ilk defa bu kadar çook saçım döküldü)
kullanan arkadaşalrdan cevap bekliyorum sizlerde ilk yıkadığınızda saçlarınız çok döküldümü??
2. kez kullanmaya ceserat edemiyorum :KK43:((

ben dün itibariyle uygulamaya başladım fakat size bir sorum ilk yıkamada saçlarımı inanılmaz döktü (ilk defa bu kadar çook saçım döküldü)
kullanan arkadaşalrdan cevap bekliyorum sizlerde ilk yıkadığınızda saçlarınız çok döküldümü??

walla açıkca söylemek gerekirse saç dökülmemde bi değişiklik yok şimdilik bende de aynı etki oldu benm bugün 4. kullanışımdı az önce yıkadım ve herzamankinden biraz fazla döküldü.. ama şöyle etkileri var saçlarımı yıkadığım zaman kuruduğunda illa şekil vermem gerekiyodu kötü görünüyodu çünkü. ama bunu kullanmaya başladığımdan beri kuruduğunda şekil vermiş gibi duruyo.. bakalım müşteri hizmetlerine mail atıcam bunun sebebini sorucam neden hala saç dökülmem durmadı ilk kullanmada etkisini görürsünüz diyodu..

bide sormak istediğim bişi var hc yağı saçımda fazla kaldığında yani 5 saat kadar falan kaşıntı yapıyo sizce bu normal mii:44::44:

walla açıkca söylemek gerekirse saç dökülmemde bi değişiklik yok şimdilik bende de aynı etki oldu benm bugün 4. kullanışımdı az önce yıkadım ve herzamankinden biraz fazla döküldü.. ama şöyle etkileri var saçlarımı yıkadığım zaman kuruduğunda illa şekil vermem gerekiyodu kötü görünüyodu çünkü. ama bunu kullanmaya başladığımdan beri kuruduğunda şekil vermiş gibi duruyo.. bakalım müşteri hizmetlerine mail atıcam bunun sebebini sorucam neden hala saç dökülmem durmadı ilk kullanmada etkisini görürsünüz diyodu..

bide sormak istediğim bişi var hc yağı saçımda fazla kaldığında yani 5 saat kadar falan kaşıntı yapıyo sizce bu normal mii:44::44:

paylaştığın bilgiler için çok sağoll..ben ilk defa dün kullandım 2 saat kadar beklettim herhangi bi kaşıntı falan olmadı
ama dediğin ilk defa kullanma bugün rağmen saçım her zamankinden daha güzel görünüyodu iyimi kötümü bilemedim
neyse bi kaç kere daha kullanayım bakalım ne olcak

rzy_mgl birde ben bakım complex ini almadan önce müşt. hizmetlerin bilgi almıştım hc bakım yağını gece yatarken bile kullanabileceğimi söylemişlerdi
yani uzun sure kalmasının herhengi bir zararı olmaz demişleri

Evett uyguladıktan sonra saçlar güzel görünüyo.. Belkide saç derisi alışana kadardır bu problem bakalımm biraz sabırlı olmak lazım:) İnatla kullanmaya deva edicem düzenli kullanarak bi sonuca varacağıma inanıyorum etkilerini yine paylaşırım ama şu 1 ay çabuk geçsin istiyorum işe yarayıp yaramadığı o zaman belli olur:)

canm mail atmıştım müşteri hizmetlerine cevap geldi. bu aylarda bu tür sıkıntıların yaşandığını ve mevsimsel olduğunu hc ile alakalı bi durum olmadığını söylediler biraz bekleyin eylül ayı ortalarına doğru şikayetleriniz biticek dediler bakalımm inş..

canm mail atmıştım müşteri hizmetlerine cevap geldi. bu aylarda bu tür sıkıntıların yaşandığını ve mevsimsel olduğunu hc ile alakalı bi durum olmadığını söylediler biraz bekleyin eylül ayı ortalarına doğru şikayetleriniz biticek dediler bakalımm inş..

Üçüncü şişemi kullanan biri olarak söylüyorum evet ilk yapısınızda inanılmaz sac dökülebiliyor.ama zamanla farkı göruceksınız nerdeyse hiç dokulmemeya baslıyor.Fakat son bir bucuk aydır içinde hc kullanan ve kullanmayan butun arkadaslarımdan ve cevremden duydugum sey aynı.herkes saç dokulmesınden şikayetçi.Bizde mevsimsel bir durum olduguna karar verdık.

Üçüncü şişemi kullanan biri olarak söylüyorum evet ilk yapısınızda inanılmaz sac dökülebiliyor.ama zamanla farkı göruceksınız nerdeyse hiç dokulmemeya baslıyor.Fakat son bir bucuk aydır içinde hc kullanan ve kullanmayan butun arkadaslarımdan ve cevremden duydugum sey aynı.herkes saç dokulmesınden şikayetçi.Bizde mevsimsel bir durum olduguna karar verdık.

Ya bi mucize beklemiyorum aslında saçlarım birazcık daha gürleşsin yeter:KK43: ahh bu stres yok mu zavallı saçlarımı bu hale getiren o..:KK43: peki sende nasıl etkileri oldu şimdiye kadar yani ilk kullandığında nasıldı saçların şimdi nasıl biraz bilgi verebilir misin?:44:

Ya bi mucize beklemiyorum aslında saçlarım birazcık daha gürleşsin yeter:KK43: ahh bu stres yok mu zavallı saçlarımı bu hale getiren o..:KK43: peki sende nasıl etkileri oldu şimdiye kadar yani ilk kullandığında nasıldı saçların şimdi nasıl biraz bilgi verebilir misin?:44:

Benim aslında gür ve kalın tellı saçlarım var.Normalde insanlar çok begenırlerdi.ama bu ürünü kullandıkça herkes saclarıma bişeyler soylemey basladı.bence oldugundan dahada saglıklı hale geldıler.Acayip derecede uzadılar.tekrar soyluyorum kuaforum bıle ınanamadı bu kadar uzamasına.eskıden sac kremı kullanmadan sacımı acamazdım şimdi hc yi yapmadıgım gunlerde bıle saç kremı ıhtıyacı duymuyorum.sacım daha cabuk sekle gırmeye basladı.gur ve kalın tellı oldugu için çok fena kabarırdı şuan oyle bı sıkıntım yok.banyodan cıkınca sacıma hıcbırsey surmeden ve fon cekmeden dısarı cıkabılıyorum ki bunuda eskıden yapamazdım.valla aklıma gelenler bunlar.tabi birde benım sacımı gordukçe arkamdan 7-8 kişi daha bu ürünü alıp kullanmaya basladı.:KK61:

Benim aslında gür ve kalın tellı saçlarım var.Normalde insanlar çok begenırlerdi.ama bu ürünü kullandıkça herkes saclarıma bişeyler soylemey basladı.bence oldugundan dahada saglıklı hale geldıler.Acayip derecede uzadılar.tekrar soyluyorum kuaforum bıle ınanamadı bu kadar uzamasına.eskıden sac kremı kullanmadan sacımı acamazdım şimdi hc yi yapmadıgım gunlerde bıle saç kremı ıhtıyacı duymuyorum.sacım daha cabuk sekle gırmeye basladı.gur ve kalın tellı oldugu için çok fena kabarırdı şuan oyle bı sıkıntım yok.banyodan cıkınca sacıma hıcbırsey surmeden ve fon cekmeden dısarı cıkabılıyorum ki bunuda eskıden yapamazdım.valla aklıma gelenler bunlar.tabi birde benım sacımı gordukçe arkamdan 7-8 kişi daha bu ürünü alıp kullanmaya basladı.:KK61:

Çook teşekkür ederim verdiğin bilgiler için bunlar beni dahada cesaretlendirdi:) düzenli kullanıyorum ama daha ilk şişe bi süre kullanmak gerek bende daha iki haftadır kullanmama rağmen yararını gördüm dediğin gibi banyodan çıkınca kabarmıyo saçlar şekil vermişsin gibi duruyor.

selam kızlr bende hc yagını aldım cok duzenlı kullanamıyorum bır hafta 2 kere yapıyorm bır hafta hıc yapamıyorm bazn 1 kere yapıyorum bıtmek uzere ama 2 ayı gectı alalııı önce dıplere suryrm sonra uclarına. yanı orta ayar memnun kaldım dogum ve biyoform nedenyle saclrm cok dokuluyordu yanmstı tabı baya baya dokuluyordu saclrm dokulmelerım durdu ama bu vıtamnlerede baglı olabılır ama asıl dıkkatımı cekem saclrm hızlı uzadı sureklı dıpler gelıyor bu ara sık yaptm belkı ondan. uzama konusnda bence etkılı ama dıge rkonuda pek bişi anlamadım. simd, gliss sampuan aldm onu denıcem buaradaa

kızlar ya ben saçıma brezilya fönü yaptrdım bir ay kadar önce kendi şampuanım bitmek üzere..geçenlerde de mail adresime hc'nin brezilya fönü şampuanı çıktığına dair bir mail geldi onu almak istyorum deneyen var mı acaba, bir de bununla birlikte bakım yağını kullnmak acaba fönü olumsuz etkiler mi diye sormaktan kendimi alamıyorum:SS
:26::26:

X