Saç Bakım Ürünleri HC Saç bakım Yağı?

[
arkadaşlar herkese slm siteye yeni üye oldum. Hc saç bakımını arastırırken sizin yorumlarınızı gördüm ve HC Complex + HC 19 Şampuanı için sipariş verdim kullanan arkadaşlar saç gürleştirdiği konusunda bana yardımcı olur musunuz_? gürleştirip gürleştirmedigini çok merak ediorm hemen cvp yazarsanız sevinirim.:44:

[
arkadaşlar herkese slm siteye yeni üye oldum. Hc saç bakımını arastırırken sizin yorumlarınızı gördüm ve HC Complex + HC 19 Şampuanı için sipariş verdim kullanan arkadaşlar saç gürleştirdiği konusunda bana yardımcı olur musunuz_? gürleştirip gürleştirmedigini çok merak ediorm hemen cvp yazarsanız sevinirim.:44:

Benim saçlarımı gürleştirdi.Bir dunya yeni saçım çıkıyo.Fön çekerken çok belli oluyo

Slm kızlar , ben HCyi bir arkadaşımdan duydum..ve araştırdım ,içindde saça faydalı olan bitki,yağ ,vitamin hangileriyse hepsi mevcut :)) ben saçlarıma bakım yapıyorum ama HCnin içindekilerin hepsini biraraya mümkün değil toplayamam herhalde..o yüzden alıp denicem..saç dökülme sorunum falan yok..düzleştirici ve boya kullandığım için bakım olsun diye ve hızlı uzasın istediğim için istiyorum..gerçekten hızlı uzatıyor mu ?? kullanan herkesin saçı normalden hızlı uzadı mı onu merak ediyorum??

merhaba kızlar iki- üç yıl önce iki şişe hc bakım komleksinden kulandığım. bu zaman zarfında saçlarım gerçekten gürleşti, parlaklık kazandı, yoğunlaştı ve çok sağlıklı görünüyordu. ama tabiyki bu sadece kullandığım zaman zarfında oluyor. ara ara kullanmakta fayda var.

Düzenli kullanınca gerçekten fayda ediyo. Ben 2-3 haftadır kullanıyorum gerçekten çok güzel. Yazın almıştım şampuanıyla birlikte. yağına cesaret edemedim ilk başta, sonra da unutmuşum. dolapta bekledi. şampuanını kullandım, o da çok güzeldi. Geçenlerde dolapta gözüme ilişince bi deneyim bari dedim. Saçlarım çok dökülüyo benim ayrıca ince ve çabuk yağlanırlar. herkese aynı etkiyi yapmayabilir tabi ama bende işe yarıyo.

arkadaşlar ben de kullandım bu ürünü benim saçlarımda dökülme problemi yoktu ama bu ürünü kullandığım andan itibaren saçlarım dökülmeye başladı 2 ay oldu bırakalı hala dökülüyor açıkçası çok üzüldüm bu kadar para verdikten sonra böyle bir sorunla karşılaşmaktan benim saçlarım yağlı aceba ondan mı oldu bilmiyorum çünkü doktora gittiğimde gözeneklerimin tıkandığını ve bu yüzden saçlarımın döküldüğünü söyledi

aynen katılıyorum, boyattığım saçlarım sadece kurumuştu, dökülme problemim hiç yoktu, hc bakım yağını kullanmaya başlayalı sadece 1 hafta oldu ve önünü alamıyorum, feci şekilde dökülüyor :/

kızlarr geçende minoksil aldım fakat daha kullanmaya başlamadan hc bakım ürünlerini gördüm şimdide aklım onda kaldı . acaba minoksilden daha mı iyidir ?? bi bilgisi olan var mı yardımcı olursanız çook sevinirim..

merhaba kızlar iki- üç yıl önce iki şişe hc bakım komleksinden kulandığım. bu zaman zarfında saçlarım gerçekten gürleşti, parlaklık kazandı, yoğunlaştı ve çok sağlıklı görünüyordu. ama tabiyki bu sadece kullandığım zaman zarfında oluyor. ara ara kullanmakta fayda var.

hc bakım yagını sipariş ettik yarın gelicek arkadaşım da kullanıcak ama merak edıyoruz mınoksil die bi ürün daha var ya o mu daha iyidir die ama yazılanlara hep bakıyorum sanırım hc daha iyi , bi biginiz var mı bu konuda acaba?

Arkadaşlar ben bir şişe HC kullandım. haftada 2 kez olmak üzere toplamda 7 defa kullandım. her seferinde en az 2 buçuk saat bekledim ki 7-8 saat saçımda beklettiklerim de oldu. fakat saçlarımda hiç bir değişiklik göremedim. ben saçlarımın daha hızlı uzaması için bu ürünü almıştım. şu ana kadar olumlu bişey göremedim ama bir şişe daha sipariş verdim. bugün yarın gelir herhalde. bir ay daha kullanıcam yine bir değişiklik göremezsem almam artık. burdan da yazarım size sonucu.bende diğer arkadaşların dediği gibi dökülme falan olmadı.

arkadaşlar ben bir şişe hc kullandım. Haftada 2 kez olmak üzere toplamda 7 defa kullandım. Her seferinde en az 2 buçuk saat bekledim ki 7-8 saat saçımda beklettiklerim de oldu. Fakat saçlarımda hiç bir değişiklik göremedim. Ben saçlarımın daha hızlı uzaması için bu ürünü almıştım. şu ana kadar olumlu bişey göremedim ama bir şişe daha sipariş verdim. Bugün yarın gelir herhalde. Bir ay daha kullanıcam yine bir değişiklik göremezsem almam artık. Burdan da yazarım size sonucu.bende diğer arkadaşların dediği gibi dökülme falan olmadı.

2. Ayındada gelişmeleri bize bildirirsn canım ona göre bende hc kullanmak istiyorum

2. Ayındada gelişmeleri bize bildirirsn canım ona göre bende hc kullanmak istiyorum

Ben 4.şişeme geçmiş bulunuyorum.İlk şişede hemen saçlarınızın uzamasını beklemeyın.Zaten ınternet sıtesındede yazıyo saç uzaması 2.şişeden itibaren kendini gösteriri diye.Ama bende ilk şişenin sonuna dogru baya bi gösterdi etkisini.Ben çok ama çok memnunum.Bazın arkadaslar saclarının dokuldugunden bahsetmış eger kullanım kılavuzunu okurlarsa orda zaten bu konuyla ılgılı acıklama var.Evet basta sacları dokuyor bır sure.Ancak zaten kopmak uzere olan saglıksız saclar o dokulenler.duzenlı kullanımda benım dokulmemıde azalttı.Son siparişimde şampuanda aldım fakat onun yagı kadar etkısını gordugum soylenemez.Ama bakım yagını kesinlikle tavsiye ederim.Çünkü kuaförüm bile saçımdaki değişimin farkında hem nasıl böyle uzadıgına ınanamıyor hemde çok bakımlı gorundugunu soyluyor.Bence denemelisiniz.

Öyleyse hiç pratik değilmiş. tüh yaa eğer fıs fıs gibi olsaydı alırdım bak.

Fısfıslı şişeye boşaltabilirsin ama yağ biraz ağır olduğundan sprey gibi sıkılmıyor canım. Sprey kısmındna yağlar damlıyor hep aşağıya akıyor. Ya da benim kullandığım şişden öyle oldu bilemiyorum artık. Etkisi güzel ama sinemaki kürü bence daha etkili.

aynen canımm ..

smia ben 2 şişe kullandım. saçım normal uzamasından bir milim bile oynamadı yerinden. bunlar tamamen hikaye. kuzenimde kullandı onda da bi değişiklik olmadı. uzamasını geçtim, saçıma bi canlılık falan da vermedi hatta saç uçlarım iyice inceldi gibi geldi bana, 20-25 cm uçlardan saçımı kesmek zorunda kaldım.

smia ben 2 şişe kullandım. saçım normal uzamasından bir milim bile oynamadı yerinden. bunlar tamamen hikaye. kuzenimde kullandı onda da bi değişiklik olmadı. uzamasını geçtim, saçıma bi canlılık falan da vermedi hatta saç uçlarım iyice inceldi gibi geldi bana, 20-25 cm uçlardan saçımı kesmek zorunda kaldım.

sizin işe yaramadıgını soylemenız nasıl hikaye deilse işe yarayanların soyledıklerıde hıkaye deil.sızde ıse yaramaması baska ınsanlarda yaramıcagı anlamınada gelmıyor.ben ve cevremde bu urunu kullanıp ınanılmaz bırsekılde faydasını goren çok ınsan var.daha bir hafta once bıle kuaforum saclarım çok guzellestıgını belkı bır yıldan once uclarından almaya bıle gerek olmıcagını soyledı.20-25 cm uçlarından aldırmak tabi kotu olmus sızın için çünkü pek uç sayılmaz 20-25 cm.hınt yagı var o da saclara ıyı gelen bi urun bide onu deneyın isterseniz

bende yenı aldım urunu sampuanıyla yagını ınsallah uzatır ve kırıkları onarır sıze burda gelısmelerı yazıcamm

sizin işe yaramadıgını soylemenız nasıl hikaye deilse işe yarayanların soyledıklerıde hıkaye deil.sızde ıse yaramaması baska ınsanlarda yaramıcagı anlamınada gelmıyor.ben ve cevremde bu urunu kullanıp ınanılmaz bırsekılde faydasını goren çok ınsan var.daha bir hafta once bıle kuaforum saclarım çok guzellestıgını belkı bır yıldan once uclarından almaya bıle gerek olmıcagını soyledı.20-25 cm uçlarından aldırmak tabi kotu olmus sızın için çünkü pek uç sayılmaz 20-25 cm.hınt yagı var o da saclara ıyı gelen bi urun bide onu deneyın isterseniz

siz bu kadar tepki verdiğinize göre zannediyorum ki bu ürünün satıcısısınız. ben sizinle muhattap değilim, smia benden sonuçları söylememi istemişti, ben de ona cevap verdim. ki bu ürünü üreten kişiler ürünlerine gerçekten güvenselerdi, güvenilir bir ürün olsaydı hc, hakkında yapılan olumsuz yorumları da sitelerine koyarlardı. ben baktım hep olumlu yorumlar. ayrıca kendi yorumumu da sitede göremedim, olumsuz olduğu için galiba.

siz bu kadar tepki verdiğinize göre zannediyorum ki bu ürünün satıcısısınız. ben sizinle muhattap değilim, smia benden sonuçları söylememi istemişti, ben de ona cevap verdim. ki bu ürünü üreten kişiler ürünlerine gerçekten güvenselerdi, güvenilir bir ürün olsaydı hc, hakkında yapılan olumsuz yorumları da sitelerine koyarlardı. ben baktım hep olumlu yorumlar. ayrıca kendi yorumumu da sitede göremedim, olumsuz olduğu için galiba.

Ne bu ürünün satıcısıyım ne de satıcı olan birini tanımam.Sadece kullanıp da memnun kalanların soledıklerıne hıkaye demenız benı rahatsız ettı.Burda okursanız memnun kalan pek çok insan var ve siz hepsıne yalancı demiş oluyosunuz.Memnun kalanlarınki hikayeyse sizinkininde o zaman hıkaye olabılcegını belırttım ama pek anlamamısınız sanırım.Ve sıze duzgun bır cevap vererek arkadaslarımında memnun kaldıgı baska bır yag tavsıye etmıstım.Sanırım sızınle muhattap olmamak lazımmıs aslında

X