Hedef 50 kilo diyet günlüğü

Canim, saglikli ve doyurucu yemek gerekiyor. Uzun bir süreç. Tek formulü yok maalesef♥️♥️

Tebrikler. İyi gidiyorsun. Ben yarim kg-1 kg arasi veriyorum genelde haftalik. Bu arada ilk tanistigimizda, 2 mesaj daha yazmistim, muhtemelen gormedin, dicem dicem erteliyorum , cunku begeni bile yoktu. Nasil gozden kacti anlamadim🤗
Bu arada kilon iyiymis senin ne güzel. 60 a kadar insem bi bende . Hiç eski kıyafetlerim olmuyor bu baya moralimi bozuyor

Bakim bi canım. Kusura bakma gözümden kaçmıştır. Telefondan giriyorum da. Bence düzenli kilo veriyorsan sen de iyi gidiyorsun. Bi yerlerle mutlaka direnc kilosu oluyor. Tek sıkıntı iste sporla desteklememem
Estagfirullah🤗direnc kilolari mahfetti beni, sorma. Spor ben de cok az ama yapmaliyiz az da olsa.
Bu arada kilon iyiymis senin ne güzel. 60 a kadar insem bi bende . Hiç eski kıyafetlerim olmuyor bu baya moralimi bozuyor
İnsaallah olacak hayirlisiyla🤲 sag ol ,🤗🤗

Mantıklı 1 taşla 2 kus :d bende temizlik yaparken baya spor yapmıs gibi ter atıyorum 🤣
Ben nerdeyse hic terlemiyorum🤔 kolay kolay terlemem bildim bileli🙆🏼‍♀️ terleyince mineral kayiplari icin cok uzun bekletmeden su icmeliyiz. Canim acayip tatli bi seyler cekiyor, masum atistirmaliklar yicem😳

Sen yaz, ben temizlik yapip öyle yiyim ya, yediklerimin yarisi gitse, sonra da enerji kaybi icin tatli atistirmaliklar😳

Ben nerdeyse hic terlemiyorum🤔 kolay kolay terlemem bildim bileli🙆🏼‍♀️ terleyince mineral kayiplari icin cok uzun bekletmeden su icmeliyiz. Canim acayip tatli bi seyler cekiyor, masum atistirmaliklar yicem😳

Sen yaz, ben temizlik yapip öyle yiyim ya, yediklerimin yarisi gitse, sonra da enerji kaybi icin tatli atistirmaliklar😳
Kolay gelsin canım. Bende pek su içemiyorum kendimi bildim bileli😄zorluyorum anca öyle

Kolay gelsin canım. Bende pek su içemiyorum kendimi bildim bileli😄zorluyorum anca öyle
Sağ ol,maalesef temizlikten once yedim, 2 buyuk pogaca, yemegin ustune:işsiz:ev pogacasi😑 pisman degilim ama iste gıcık oldum kendime. Saglik olsun. Ben d pek susamam, ama ozellikle diyet susuz olur mu hic. Boyuna kilona gore ihtiyacini iç bak, cok onemli SU

Sağ ol,maalesef temizlikten once yedim, 2 buyuk pogaca, yemegin ustune:işsiz:ev pogacasi😑 pisman degilim ama iste gıcık oldum kendime. Saglik olsun. Ben d pek susamam, ama ozellikle diyet susuz olur mu hic. Boyuna kilona gore ihtiyacini iç bak, cok onemli SU
Severek içmiyorum yani. Afiyet olsun canım ev pogocası en azından zararlı sayılmaz. Tabi ölcülü yemek lazım

X