Hedef Beach Resort Hotel ultra herşey dahil 5* %50 indirim!!!

merhaba evet dün oteli aradım ve resmi olarak otelin açıldığı söylendi[/QUOTE]

inşallah şurası çalışmıyor, burası bitmedi, şunu tamamlayamadık gibi bir durumla karşılaşmayız bize söylendiği gibi herşeyiyle tam olarak açılmıştır

Arkadaslar su anda otelin yanindayim kim acildi diyorasa inanmayin sabah yoldan gelirken aradim banada acildi dediler ve su anda otelin yanindayim ve otel acilmamis bir hafta icinde acilir gibi duruyor en iyi tahminle ama yonlendirdikleri otel cok guzel

Rezalet :KK20: İnsanlarla dalga geçiyorlar resmen.

arkadaşlar ben oteli aradım resmi olarak otelin açıldığı söylendi neden burada yanlış bir haber verip sizin le dalga geçiyimki böyle birşey olurmu inanın bu otelin en mağduru benim şimdi oteli arayıp soracağım bunun hesabını bana otel den söylendi böyle birşey

arkadaşlar şimdi oteli aradım otel bugün açıldı deniliyorniyor dün aradığımı ve dün açıldı denildiğini söylediğimde ise otelin açık olduğu söyleniyor ama hala o gelecek misafirler bekleniyormuş bence bu otelin açılışı bir muamma geç olmadan bana göre herkes iptalini yaptırsın derim çünkü telefona çıkan kadın eveleyip geveliyor ben bir soru soruyorum o başka birşey anlatıyor seçim sizin ama ben otelden duyduğumu yazdım kesinlikle insanlarla dalga geçme gibi bir niyetim olmaz çünkü bu otelin en mağduru benim :KK43:((

arkadaşlar şimdi oteli aradım otel bugün açıldı deniliyorniyor dün aradığımı ve dün açıldı denildiğini söylediğimde ise otelin açık olduğu söyleniyor ama hala o gelecek misafirler bekleniyormuş bence bu otelin açılışı bir muamma geç olmadan bana göre herkes iptalini yaptırsın derim çünkü telefona çıkan kadın eveleyip geveliyor ben bir soru soruyorum o başka birşey anlatıyor seçim sizin ama ben otelden duyduğumu yazdım kesinlikle insanlarla dalga geçme gibi bir niyetim olmaz çünkü bu otelin en mağduru benim :KK43:((

şuan otelin durumu nedir resim atamazmısınız yarım olan ne var otelde ben 17 de griş yapacağım hangi otele yönlendirme yapılıyor

Arkadaslar dun otele giris yaptik fakat bizim otel acik degil su anda yonlerdikleri hedef resort otelinin havuz basindan yaziyorum yonlendirdikleri otel gayet guzel diger otel ne zaman acilir bilemiyorum ben kendi gozumle gordum bu sabah yine gidip baktim cevre duzenlemesi yapiyorlar odalar hazir degil simdiden konusup hedef resot a aldirin yerinizi burasi gayet guzel

Arkadaslar dun otele giris yaptik fakat bizim otel acik degil su anda yonlerdikleri hedef resort otelinin havuz basindan yaziyorum yonlendirdikleri otel gayet guzel diger otel ne zaman acilir bilemiyorum ben kendi gozumle gordum bu sabah yine gidip baktim cevre duzenlemesi yapiyorlar odalar hazir degil simdiden konusup hedef resot a aldirin yerinizi burasi gayet guzel[/QUOTE

hedef resort hakkında çok şikayet var sitelerde siz beğendiğinizi söylüyorsunuz biz kendimizi hedef resorte gitmek üzere hazırlayalım yapacak başka birşey yok otel fiyatları uçmuş iptal ettirip yeni otel aramak çok zor

bu otel 1 ay geçse açılmaz diyelim ki açıldı hiçbirşeyi tam olmaz
ama Hedef Resort'tan yer vermeyi garanti ediyorlarsa problem yok biz memnun kaldık eminim sizde kalırsınız.Ama 15 güne kadar Hedef Resort da yer kalmaz. onlar da sıkıntılı ama yapacak birşey yok seneye inşallah

bu arada seneye özür maiyetinde hepimize fazladan 3 gün tatl vermeliler
4+3 = 7 mesela :)

TURON9 kendinizi affettirmenin tek yolu bence hedefle görüşüp müşterilerinize bunu bildirin.

Amacım firmaları kötülemek değil bunu zaten yazılarımdan anlamışsınızdır. onlarında yapacak fazla bişeyleri yok ama hala satış yapıyor ve açıldı açılacak demiyorlar mı? işte o zaman fıttırıyorom

A Ç I L M A Z

kuzenim bu otele agustos sonuna balayı rezervasyonu yaptırmıştı, bu hal ne böyle bu hayatta yetişmez:KK53:

Ben dün akşam otelin durumunu öğrenmek için aradığımda kesinlikle 11.6.2012 açılacağını söylediler ama bu resimleri gördükten sonra
umudumu kesinlikle kaybettim.

Ama annadığım kadarıyla Hem Turon9 hemde otel grubu kimseyi mağdur etmeyerek diğer Hedef grubu otellerinde ağırlamışlar.

Bizim girişimiz 18 haziran zaten (Hedef Beach Resort otel'den) umudu kestik umarım bizde bu ağırlananlar arasında Hedef resort otelde yerimizi alırız.

Arkadaşlar şimdi Hedef resort oteli aradım açılışla ilgili sorun olduğunu onlarda bilincinde oldukları için garanti vermeyeyerek hedef resort otelde ağırlayacaklarını söylediler, ama bende yaa yer olmassa dedim onlarda o zaman 1 hafta sonra arayın bakalım dediler annayacağanız hiç birşeyin garantisi yok.

Bu durumda Türsab hukuk bölümünden bir avukatla görüştüm ve konuyu kendilerine aynen aktardım onlarda hemen bir şikayet dilekçesi yazarak acilen müracat edin yasalarda gereken neyse harfiyen ivedi olarak uygulanır dediler.

Ayrıca kendi avukatıma da danıştım oda aynı yönde açıklama yaptı.

Benim ilgili yerlere yazdığım dilekçelerim cepte,olurda gittiğimizde hedef beach resort açılmaz aynı kırıterde olan Hedef resortta ağırlamazlarsa Turon9'u Türsab'a otelide Turizm bakanlığına şikayet edeceğim.

Yaptığım araştırmalar sonucunda bu durumlarda yasalar tüketicden yana turizm şirketleri ve otellerde büyük uyarı ve yaptırım cazası
aldığı kanıtlanmış.

Bu yazım bir önlem ve bilgi amaçlıdır Koskoca Hedef Grubu ve Turon9 bu kadar mağdur olma ihtimali olan bizlerin kararlılıkla bu işin üstüne gideceğimizi bilmesi önemle rica olunur.

Kısaca Hedef grup ve Turon9 müşteri kaybedeceğini bilerek böyle bir şey yapacağını düşünmediğim için sonuna kadar bekleyerek bizleri bahsedildiği gibi umarım mağdur etmeyecektir.

arkadaşlar dün koyduğum resimleri silmişler en yakın zamanda facebook da bir sayfa açıyorum hedef resort için hadi silsinler bakalım bundan sonra facebook da hedef resort u arayın anlaşılan burada da bir şeyler dönüyor

arkadaşlar cumartesi günü hedef resort 2 mecburi giriş yaptım fakat gayet memnununum dün oğlende diğer oteli hedef beach gezme fırsatım oldu hemde havuz restaurant,lobi ve hatta 10 a yakın oda farklı katlarda gezdim inaılması zor ama gerçekten otel iki güne açılacak gibi gözüküyor şu anda temizlik yapılıyor .Ben pazar gününe kadar buradayım gittikçe sizi bilgilendireceğim bu arada otel yöneticileriyle konuştuğumumda istersen gel bu otelde iki gün sonra konaklamaya başla dediler bende oteli gördükten sonra ya perşembe yada cuma günü hedef beach e giriş yapıp tatitilin geri kalanını orada geçirmek niyetindeyim otelde sıkıntı olan yer çevre düzenlemesi biraz geç kalmış ama bir iki haftaya kadar çimler çıkar herhalde otele giriş yaptığım anda yeniden yazacağım perşembe veya cuma bu günden sonra giriş yapacak arkadaşların içi rahat olsun

Not: tor on9'un burada rehberleri olmasına rağmen hemde 4 kişi neden böyle detaylı bir açıklama yapmıyor ve şu andaki otelin resimlerini paylaşmıyor anlamadım. Bu rehberleri burada oturtup dim cayı gezisi sattıracağına otelin son halini footoğraflarını paylaşsın korkma Turon9 otel %99 bitmiş durumda

şuanda arkadaşlarım yoldalar girişleri yarın bakalım hangi otele giriş yapacaklar burdan sizleri bilgilendireceğim bende pazar günü giriş yapacağım eğer yarım yamalak bitmiş bir otelden se hedef resort ü tercih ederim

arkadaşlar ben 19 salı günü giriş yapacam önceden giriş yapacaklar mutlaka haber versin çok kararsızım iptal ettirip ettirmeme konusunda :KK43:

bende kararsızım fakat otel fiyatlarıda uçmuşş inşallah mağdur edilmeyiz yarın arkadaşlarım giriş yapıyor pazarda ben bilgi vereceğim burdan

sevgili turon9 bir mesajımı daha silmiş ne güzel :) cevap vermek yerine silin mesajları kurtulun. hiçbir mesajım hakaret ya da kötü söz içermiyor. turon9 böylece insana verdiği değeri gözler önüne seriyor.

X