Hedef Beach Resort Hotel ultra herşey dahil 5* %50 indirim!!!

dilek hn.merhaba
resimler için tşk ediyoruz.ancak çocukların koşup oynayabileceği havuz etrafında yada çevresinde hiç yeşil alan yokmu üzerinde top falan oynayabilecekleri ve özellikle de hiç büyük ağaçlar varmı etrafında bunları göremediğimden merak ettim.
ayrıca otelde havlu veriliyormu plaj için .

Son düzenleme:
dilek hn.merhaba
resimler için tşk ediyoruz.ancak çocukların koşup oynayabileceği havuz etrafında yada çevresinde hiç yeşil alan yokmu üzerinde top falan oynayabilecekleri ve özellikle de hiç büyük ağaçlar varmı etrafında bunları göremediğimden merak ettim.
ayrıca otelde havlu veriliyormu plaj için .

Artık konunun abartıldığını düşünüyorum.Otelin yeni açılan bir otel olduğu bilindiği halde hala açık aranıyor bence bukadar olmamalı.

Artık konunun abartıldığını düşünüyorum.Otelin yeni açılan bir otel olduğu bilindiği halde hala açık aranıyor bence bukadar olmamalı.

zehrcan hn. abartıldığı kadar abartıldı zaten ayrıca insanlar burda merak ettiği herşeyi karşılıklı paylaşımlar sayesinde öğreniyor.Merak ettiğim bikaç şey vardı onları da sorabilmek bu paylaşım sitesinde en doğal hakkım.

teşekkürler,

Aaa çatlıcaktım valla ha açıldı ha açılacak :) Okurken bunaldım bide buraya rezervasyon yaptırsaydm o zaman ne olurdm acaba :)

insanlar tatil için bir sene boyunca bekliyorlar 5 yıldızlı otele rezrve yaptırıyorlar ve okadar para yatırıyorlar sonucunda da açık aramayalım güzel miş buarada bu otel yeni açıldığı için herşeyin mükkemmel olması gerekiyor çünkü bu sene insanlar hep tereddütle yaklaştı eğer busene insanların kafalarında soru işareti kalırsa gelecek seneye otelde kalacak misafir bulamazlar bu için insanlar açısındanda bu sene bırakılan izlem önemli tabi bunların farkında olup otelde önüne ne sunulursa ammenna demeyenler anlıyor galiba ...otel resimlerinde de iç rahatlatacak birşey göremedim ben otel açılmış mı açılmış yani hepsi bu burda hedef beach resort u gezen arkadaş söylemişti zaten bir havuzu tam diye resimleri çeken arkadaş ta havuzdan hariç odasını çekmiş e kalacağımız bir odada olsun artık madem otel bitmiş neden restorant yok resimlerde animasyon yeri yok mini clup yok otelin içi yok sadece havuz ve oda içimiz rahatladı buda güzel miş ve otelin çevresi çamurya insan beş yıldızlı otele gidiyor istemez mi yeşillik bir alan çocukların oynayabileceği bir alan bile yok oteli yarısı inşaat halinde sırf insanları ssusturmak için oteli yarım yamalak açtılar bence o otel şuanda çok kötü bir durumda oraya tatile gittiğimizde çocuğumuz özel kum plajında oynuyacağına çamurla oynar

insanlar tatil için bir sene boyunca bekliyorlar 5 yıldızlı otele rezrve yaptırıyorlar ve okadar para yatırıyorlar sonucunda da açık aramayalım güzel miş buarada bu otel yeni açıldığı için herşeyin mükkemmel olması gerekiyor çünkü bu sene insanlar hep tereddütle yaklaştı eğer busene insanların kafalarında soru işareti kalırsa gelecek seneye otelde kalacak misafir bulamazlar bu için insanlar açısındanda bu sene bırakılan izlem önemli tabi bunların farkında olup otelde önüne ne sunulursa ammenna demeyenler anlıyor galiba ...otel resimlerinde de iç rahatlatacak birşey göremedim ben otel açılmış mı açılmış yani hepsi bu burda hedef beach resort u gezen arkadaş söylemişti zaten bir havuzu tam diye resimleri çeken arkadaş ta havuzdan hariç odasını çekmiş e kalacağımız bir odada olsun artık madem otel bitmiş neden restorant yok resimlerde animasyon yeri yok mini clup yok otelin içi yok sadece havuz ve oda içimiz rahatladı buda güzel miş ve otelin çevresi çamurya insan beş yıldızlı otele gidiyor istemez mi yeşillik bir alan çocukların oynayabileceği bir alan bile yok oteli yarısı inşaat halinde sırf insanları ssusturmak için oteli yarım yamalak açtılar bence o otel şuanda çok kötü bir durumda oraya tatile gittiğimizde çocuğumuz özel kum plajında oynuyacağına çamurla oynar

İnsanlar tatil için 1 yıl boyunca bekliyor evet bu konuda size katılıyorum... Fakat mademki bukadar çok ciddiye alıyorsunuz ozamn 1 yıl boyunca beklediğiniz tatili yeni açılan bir otel ile tercih etmeniz hata olmuş.Nihaytinde iyi bir tatil yapmak istiyorsanız daha önce hizmet vermiş ve kendini ispatlamış otelleri tercih edebilirdiniz.Hedef grubuna ben herzaman güveniyorum...Okadar insan gitti hepside tatilden memnun geldiğini söyledi bukadar büyük bir firmanın müşterilerini açlıkta bırakmadığı gün gibi ortada

İnsanlar tatil için 1 yıl boyunca bekliyor evet bu konuda size katılıyorum... Fakat mademki bukadar çok ciddiye alıyorsunuz ozamn 1 yıl boyunca beklediğiniz tatili yeni açılan bir otel ile tercih etmeniz hata olmuş.Nihaytinde iyi bir tatil yapmak istiyorsanız daha önce hizmet vermiş ve kendini ispatlamış otelleri tercih edebilirdiniz.Hedef grubuna ben herzaman güveniyorum...Okadar insan gitti hepside tatilden memnun geldiğini söyledi bukadar büyük bir firmanın müşterilerini açlıkta bırakmadığı gün gibi ortada

Şahsen ben sırf yeni bir otel olduğu için tercihimi bu yönde yapmıştım. yeni ve temiz otel olacağı için. ancak açılmadığı için kalamadık tam bir fiyasko oldu. tamam hedef resort'ta kaldık bir çok insan için çok güzel bir otel belki ama ben şahsen içime sinerek kalmadım. pişmanım şu anda. güzel bir tatil hayalinden kalan bir pişmanlık. kendimi aldatılmış hissediyorum. hedef resort'ta kalmak isteseydim direk o otele rez. yaptırırdım, hedef beach'e değil.

arkadaşım ben her sene otele giden bir insanım ve herzaman yeni açılan otel daha iyi olur bunu unutma çünkü yeni açıldığı için herşeyin en iyisini yapmak zorundadırlar ki gelecek sene müşteri yoğun olsun daha önce kendini isbatlamış otelleri ise turon 9 un sayesinde kaçırdım gerçi ben yine tatilimi en iyisinde yaptım rezervemi iptal ettirdim ve istediğim otele gittim diğer arkadaşın dediği gibi ben hedef resortta kalmak istesem oraya rezerve mi yaptırırdım hedef grubu hedef beach e yapılan rezerve leri tabiki ortada açıkta bırakmadı bunuda yapamaz zaten ( bunu yapmasa eminim onada ok derdiniz ) hedef beach denize sıfır bir oteldi ve odaları güzeldi otelin dizaynı güzeldi (yapılsaydı)amaaaa gelelim hedef resorta ben oraya 3 sene önce gittim biliyorum denize çok uzak bikininzi rahatlıkla giyip denize gidemiyorsunuz niye çünkü aradan yol geçiyor hareket halindeki arabaların yanından bikiniyle geçiyosunuz düşünün sonra bir tane otel var sonra deniz eeee ben bu rezilliği niye çekiyim ben
denize sıfır otele rezerve yaptırdım o kalitede bir otel sunsunlar tamam hedef grubu bu insanları mağdur etti çünkü biz denize sıfır odaları güzel otelin içi çok güzel bir otele rezerve yaptırdık ama hedef grubunun gönderdiği otel 6 yıllık var tadilat görmemiş bir otel odalar eski bunumu kabul edelim siz nasıl böyle birşeyi kabul ettiniz bilmiyorum ama diğr insanların böyle birşeyi kabullendiklerini sanmıyorum insanlar sadece mecbur kaldıkları için kabul ediyorlar otel fiyatları uçtu bu saatten sonra kimse başka otele rezerve yaptıramıyor turon 9 sayesinde

Arkadaşlar ne turon9 sitesinde ne de otelin kendi sitesinde hala kendi çektikleri güncel fotoğraflar ne yazıkki yok hala bir muamma demekki.Otelin açılmış olması tam kalite bir hizmet vereceğini göstermiyor.Şu zamanda orada olan veya yeni dönmüş arkadaşlar varsa lütfen bizi bilgilendirin.Animasyon dan tutunda restoran,yemekler,hizmet kalitesi,deniz,yeşil alan vs.bunlarla ilgili bilgi ve eğer mümkünse fotoğraf ekleyebilirseniz bu sancılı bekleyişimizi biraz olsun hafifletmiş olursunuz.Çünkü ben kendi adıma orada kalan misafirlerin, birebir yaşadıkları için gözlemlerini merak ediyorum.Kime inanacağımızı şaşırmış durumdayız ne otel ne de turon9 samimi cevaplar vermiyor hep geçiştirme içindeler. Eğer bu otel tam anlamıyla hazırsa otel ve turon 9 kendi sitelerinde fotoğrafları yayınlamalılar.

Teşekkürler,

Arkadaşlar ne turon9 sitesinde ne de otelin kendi sitesinde hala kendi çektikleri güncel fotoğraflar ne yazıkki yok hala bir muamma demekki.Otelin açılmış olması tam kalite bir hizmet vereceğini göstermiyor.Şu zamanda orada olan veya yeni dönmüş arkadaşlar varsa lütfen bizi bilgilendirin.Animasyon dan tutunda restoran,yemekler,hizmet kalitesi,deniz,yeşil alan vs.bunlarla ilgili bilgi ve eğer mümkünse fotoğraf ekleyebilirseniz bu sancılı bekleyişimizi biraz olsun hafifletmiş olursunuz.Çünkü ben kendi adıma orada kalan misafirlerin, birebir yaşadıkları için gözlemlerini merak ediyorum.Kime inanacağımızı şaşırmış durumdayız ne otel ne de turon9 samimi cevaplar vermiyor hep geçiştirme içindeler. Eğer bu otel tam anlamıyla hazırsa otel ve turon 9 kendi sitelerinde fotoğrafları yayınlamalılar.

Teşekkürler,

Biz otel müdürü ile görüştük resimleri mail olarak yollayacaklar en olmadı 07/07 de giriş yapacağım ilk işim resimleri çekip yollamak olacak

şuanda hedef resort otelden yazıyorum her iki otelde de kalabiliyorsunuz diğer otel de açık ama yarım işler var içinde halen işçiler var size bırakıyorlar nerde kalacağınızı sormak istediğiniz birşey varsa sorabilirizsiniz

Bugün Hedef Beach Resort otele giriş yaptık.

Öncelikle otelin %80 tamamlanarak hizmete başlamış, odaların %90 tamam restorant açılmış yemekler iyi havuz açık
ama bunlara rağmen biz yinede tercihimizi otel yönetimi ve orda bulunan Turon9 yetkilisi bize hiç bir zorluk çıkarmadan
Hedef Resort'a aldırdık burası çok iyi, umaraım ilerleyen zamanlarda Hedef Beach Resort'ta çok iyi olacağınız gözlemledik.

Öncelikle Otel yönetimine ve Bizim arkamızda olan ve bizle devamlı ilgilenen Turon9 yetkililerine teşekkür ediyorum.

Endişelerimiz boşaymış gidecek arkadaşlar gönül rahatlıyla iki otelede gidebilirler.

Bugün Hedef Beach Resort otele giriş yaptık.

Öncelikle otelin %80 tamamlanarak hizmete başlamış, odaların %90 tamam restorant açılmış yemekler iyi havuz açık
ama bunlara rağmen biz yinede tercihimizi otel yönetimi ve orda bulunan Turon9 yetkilisi bize hiç bir zorluk çıkarmadan
Hedef Resort'a aldırdık burası çok iyi, umaraım ilerleyen zamanlarda Hedef Beach Resort'ta çok iyi olacağınız gözlemledik.

Öncelikle Otel yönetimine ve Bizim arkamızda olan ve bizle devamlı ilgilenen Turon9 yetkililerine teşekkür ediyorum.

Endişelerimiz boşaymış gidecek arkadaşlar gönül rahatlıyla iki otelede gidebilirler.
hedef beach resort a giriş yaptık diyosunuz neden hedef resort u tercih ettiniz merak ettim yanlış anlamayın lütfen neden denizin dibindeki otel dururken uzak olanı tercih ettiniz ? herkes tutturmuş turon 9 zorluk çıkarmadı ya turon 9 böyle bir hakkı yokki bizi mağdur edeceği kadar etti sürekli otel açılacak denilip duruldu bize gerçekler söylenmedi hala turon9 mağdur etmedi diyosunuz ya pes arkadaşım otel açıldıysa senden ricam otelin içindeki restorant bölümünü çekip atarmısın şöyle açık büfe alanını çekip atarsan sevinirim bakalım bir nasıl mış birde benim merak ettiğim sürekli deniliyorya turon9 otel yönetimi ilgilendi arkadaşlar siz oraya para yatırdınız tabiki ilgilenecekler neden kendinizi bukadar hafife aldırıyorsunuz ki tabiki ilgileenecekler bunun aksi olamaz zaten onlar bu işi yapıyor sizin sayenizde para kazanıyorlar siz onlara para veriyosunuz onlarda sizinle ilgileniyorlar bukadar basit olay para yatırımı yapmayın neleer oluyor bakın

Otel yada Turon9 ile bir ilgimiz yok? ben ne gördüysem onu yazdım .

Hedef beach resort açık olmasına rağmen biz hedef resortu seçmemizin nedeni otelin daha oturmuş olması idi zaten bu bölgedeki denizin kötü olmasından dolayı denize girmeyi de düşünmüyorduk .

Restorantın fotoğraflarını çekmemiz şu an için mümkün değil biz Hedef resort tayız ama senin için gitip çekmeye çalışırım

Turon9 dan bahsetmişsiniz evet bizleri geçen zamanda çokta memnun etmediler ama orda çok ilgilendiler ben her zaman ne olursa olsun emeğe saygı duyarım.

Hedef resort evet çok aşırı temiz değil çok temiz bir otel istiyorsanız 1.200 ile 1.800 tl yi gözden çıkaracaksınız benim arkadaşım güzel bir otelde erken razervasyonlu 5 gece için 2.200 tl aldı, Hedef resort kalitesiz demiyorum ama
hani derler ya ne kadar para o kadar köfte.

Biz şu an oteldeyiz mağdur olmaktansa burda zevk alarak tatilimizi geçirmeye çalışıyoruz.

Son düzenleme:
biz 4 kişilik ailemizle birlikte bu talihsiz otele rezervasyon yaptıran bir aileyiz.10,06,2012 ve 17,06,2012 tarihleri arasında tatil yapmak üzere rezervasyon yaptırdık rezervasyon sigortası yaptırmıştık gitmeden 3 gün önce turon9 yetkililerini aradğımızda otel açık dendi yola cıkmdan 7 saat öncede aradık açık dendi ve sabah otele vardğımızda güzel bir süpriz,karşınızda sadece havuzu bitmiş gerisi şantiye olan bir otel ,otelde biryığın insan çalışıyor oradan sizi hedef beach yönlendiryolar neden çünkü seyahat sigortası iptal şansınız kalmıyor.
hedef beach varınca başka bir şansınız yok denip otel ve turon9 yetkilileri sizi burada kalmaya zorluyorlar .hadi neyse deyip idare edeyim diyorsunuz ama 90 kişi olması gereken personel 20 kişi yemekler kötü,temizlik ona keza kötü .bardan içecek almak isterseniz 30 dakika anca ,1700 kişiye bir bar ve tek personel. her otelde olan ama burada olmayan lobi bar kapalı (sadece sıcak içecek var) neden çünkü ruslar ağzıyla içmiyormuş?????
aradan gecen 4 gün sonra otel açıldı dendi gittik evet açılmış sadece 2 kat ve restoran ve havuz,plajda hala işçiler çalısıyo,ama keşke açılmsaydı neden mi havlu, bardak ,tabak çatal kaşık vs ne varsa 2 otel arasında bölüşüldü .kalan sağlar bizimdir.odaya gelen bayana soryorsunuz havlu varmı yok neden öbür otele gitti vs vs daha neler anlatayım ultra herşey dahil odada mini bar ağzına kadar dolu ne mi var sadece 1,5 lt lik bir adet su kana kana için. havuzun ortasında bir köprü nün yanına birdilim karpuz düşürmüşler tam 4 gün sonra kalktı ,bu arada 2 adet ten fazla içecek almazsınız yassah kardeşim yassah. ha barda tanıdığın tek içecek pepsi kola gerisini hiç duymadım ne olduğu belirsiz içecekler. yeni gidecek arkadaşlar şimdiden başarılar.
KİMSEDE BOL KESEDEN ATIP OTEL GÜZEL HER ŞEY MÜKEMMEL FALAN DEMESİN. BIRAKIN RESORT 5 YILDIZI BİLE HİÇ HAK ETMEYEN BİR OTEL. OTEL GÜZEL DİYEN ARKADAŞLARDAN DA ŞÜPHE DUYUYORUM DOĞRUSU. TURON9 PERSONELİNE GELİNCE MEMNUNSANIZ HARİKALAR AMA MEMNUNİYETSİZLİK BELİRTİNCE HAKLISINIZ DEMEKTEN BAŞKA YAPACAK HİÇ BİR ŞEYLERİ YOK. TATİLİMİZ BOYUNCA HAKLISINIZ LAFINI DUYMAKTAN BIKTIM

HA BU ARADA BİZ 10-12 YILDIR , SENEDE 2 KEZ ALANYA VE ANTALYA YÖRESİNDE TATİL YAPAN BİR AİLEYİZ. BU KADAR YILDIZLA BU KADAR KÖTÜ BİR OTELLE İLK KEZ KARŞILAŞIYORUM DİYEBİLİRİM.

hedef beach resort a giriş yaptık diyosunuz neden hedef resort u tercih ettiniz merak ettim yanlış anlamayın lütfen neden denizin dibindeki otel dururken uzak olanı tercih ettiniz ? Herkes tutturmuş turon 9 zorluk çıkarmadı ya turon 9 böyle bir hakkı yokki bizi mağdur edeceği kadar etti sürekli otel açılacak denilip duruldu bize gerçekler söylenmedi hala turon9 mağdur etmedi diyosunuz ya pes arkadaşım otel açıldıysa senden ricam otelin içindeki restorant bölümünü çekip atarmısın şöyle açık büfe alanını çekip atarsan sevinirim bakalım bir nasıl mış birde benim merak ettiğim sürekli deniliyorya turon9 otel yönetimi ilgilendi arkadaşlar siz oraya para yatırdınız tabiki ilgilenecekler neden kendinizi bukadar hafife aldırıyorsunuz ki tabiki ilgileenecekler bunun aksi olamaz zaten onlar bu işi yapıyor sizin sayenizde para kazanıyorlar siz onlara para veriyosunuz onlarda sizinle ilgileniyorlar bukadar basit olay para yatırımı yapmayın neleer oluyor bakın

ben otel yönetiminden ve turon9 dan memnun olduğunu yazan arkadaşlardan şüphe duyuyorum. Hadi ben memnun olmadım da orada kalan onca konuştuğum türk ailede onlarca şikayet anlatıyorlardı ben bir kişi görmedim güzel diyen nasıl oluyor hiççççç anlamıyorum.... Varın gerisine siz karar verin?????

biz 4 kişilik ailemizle birlikte bu talihsiz otele rezervasyon yaptıran bir aileyiz.10,06,2012 ve 17,06,2012 tarihleri arasında tatil yapmak üzere rezervasyon yaptırdık rezervasyon sigortası yaptırmıştık gitmeden 3 gün önce turon9 yetkililerini aradğımızda otel açık dendi yola cıkmdan 7 saat öncede aradık açık dendi ve sabah otele vardğımızda güzel bir süpriz,karşınızda sadece havuzu bitmiş gerisi şantiye olan bir otel ,otelde biryığın insan çalışıyor oradan sizi hedef beach yönlendiryolar neden çünkü seyahat sigortası iptal şansınız kalmıyor.
hedef beach varınca başka bir şansınız yok denip otel ve turon9 yetkilileri sizi burada kalmaya zorluyorlar .hadi neyse deyip idare edeyim diyorsunuz ama 90 kişi olması gereken personel 20 kişi yemekler kötü,temizlik ona keza kötü .bardan içecek almak isterseniz 30 dakika anca ,1700 kişiye bir bar ve tek personel. her otelde olan ama burada olmayan lobi bar kapalı (sadece sıcak içecek var) neden çünkü ruslar ağzıyla içmiyormuş?????
aradan gecen 4 gün sonra otel açıldı dendi gittik evet açılmış sadece 2 kat ve restoran ve havuz,plajda hala işçiler çalısıyo,ama keşke açılmsaydı neden mi havlu, bardak ,tabak çatal kaşık vs ne varsa 2 otel arasında bölüşüldü .kalan sağlar bizimdir.odaya gelen bayana soryorsunuz havlu varmı yok neden öbür otele gitti vs vs daha neler anlatayım ultra herşey dahil odada mini bar ağzına kadar dolu ne mi var sadece 1,5 lt lik bir adet su kana kana için. havuzun ortasında bir köprü nün yanına birdilim karpuz düşürmüşler tam 4 gün sonra kalktı ,bu arada 2 adet ten fazla içecek almazsınız yassah kardeşim yassah. ha barda tanıdığın tek içecek pepsi kola gerisini hiç duymadım ne olduğu belirsiz içecekler. yeni gidecek arkadaşlar şimdiden başarılar.
KİMSEDE BOL KESEDEN ATIP OTEL GÜZEL HER ŞEY MÜKEMMEL FALAN DEMESİN. BIRAKIN RESORT 5 YILDIZI BİLE HİÇ HAK ETMEYEN BİR OTEL. OTEL GÜZEL DİYEN ARKADAŞLARDAN DA ŞÜPHE DUYUYORUM DOĞRUSU. TURON9 PERSONELİNE GELİNCE MEMNUNSANIZ HARİKALAR AMA MEMNUNİYETSİZLİK BELİRTİNCE HAKLISINIZ DEMEKTEN BAŞKA YAPACAK HİÇ BİR ŞEYLERİ YOK. TATİLİMİZ BOYUNCA HAKLISINIZ LAFINI DUYMAKTAN BIKTIM

HA BU ARADA BİZ 10-12 YILDIR , SENEDE 2 KEZ ALANYA VE ANTALYA YÖRESİNDE TATİL YAPAN BİR AİLEYİZ. BU KADAR YILDIZLA BU KADAR KÖTÜ BİR OTELLE İLK KEZ KARŞILAŞIYORUM DİYEBİLİRİM.
bizde tatil için sürekli akdeniz bölgesini seçen bir aileyiz ben böyle bir rezilik görmedim ya hedef beach açılacak endişeleriniz yersiz haklısınız efndim turon 9 un bizi oyalama taktikleri ve daha mağdur edimedik diye yazan arkadaşlar nasıl mağdur edilmediler anlayamıyorum istemediğiniz bir otele yerleştirildiniz rezerve yaptırdığınız otel inşaat halinde ben hedef resorttada kaldım iğrenç bir otel bende memnunum yazan arkadaşlara şaşıyorum bence gidecek olan arkadaşlar varsa iptal ettirin tatiliniz olur size işkence

gerçekten otel açıldımı.açılacakmı anlayamadım.ramazan bayramı için rezervasyon yaptırdık.gidelimmi.inşaat bitermi.lütfen cevap veriniz.yazılan her yorum kafamı karıştırıyor.üüüüüüffffffffff.

Son düzenleme:
X