hediye olarak flash bellek getirmiş

buraya konu açmayalı aylar yıllar olmuştu ama hem şöyle bir iç döküp rahatlayayım hem de objektif olarak fikirlere göre adama bir cevap hazırlamak için desteğe ihtiyacım var kızlar.

önce biraz özet geçeyim, şimdi diyelim ki biri var ve bu kişi eski sevgiliniz, yıllar once ayrılmışsınız ve ayrı kaldığınız yıllarda çok büyük bir hata yapmış ama o yıllar içinde sizinle olan bağı hiç koparmamış. her seferinde reddetseniz de hep bir sekilde sansını denemiş ve pesinizi hiç bırakmamış. e yaş kemale ermiş, bay doğruyu da bulamamışsınız. en son köpek gibi aşık olup aşktan sağlam bir ders de alınca acaba mı diye düşünüp bu adama bir şans vermek istemişsiniz. çünkü bu adam sizi zamanında gerçekten çok sevmiş.

yıllar sonra ilk kez görüşeceksiniz, görüşme gününü de doğum gününüze denk getiriyor. neyse geldiği gün biraz hastasınız pek bir sey anlamıyorsunuz tadınız kaçık vs tam eve girecekken aldığı hediyeyi veriyor ama oncesinde ne bir çiçek ne başka bir sey yok. aç bakalım falan diyor paketi bir açıyorsunuz üzerinde çalıştığı şirketin logosu olan bir adet masa saati, bir adet yine şirket logolu flash bellek (nereye sokacaksam), bir tane dümdüz ve mühtemelen şirkette dagıtılan basit bir french press, bir kücük paket ot (bitki çayıymış ne bitkisi onu da bilmiyor) bir de mentollü sigara bulamıyorum diye sigara getireyim sana demişti onları koymuş :işsiz:

ay bu kadarla kalsa iyi nasıl unuttum. bir ayakkabı muhabbeti olmustu aramızda, nike'in rengarenk bi modelini görmüştüm bu çakma mı ya diye konusurken çakma olduğunu, orijinalde öyle bir renk olmadığını konusmustuk 1-2 ay önce ve benim için konu kapanmıştı orada, sen git o ayakkabıyı al bana, hem de çakma olanı :skandal:

32 yaşındayım ben yazıyla otuz iki. bu yaşta birine alınacak hediye mi bu allah askına adamı boğmak istiyorum aklıma geldikçe. maddi değeri değil anlatmak istediğim ben zaten kendi paramı kazanıyorum ama allah aşkına kızlar ben şu paketi sıradan bir arkadaşa vermeye utanırım. herkese ilgi alanına göre hediye secerim en uzaktan tanıdık bile olsa. sen beni geri kazanmaya calısan biri olarak yıllarca peşimden koştun, bu mudur yani ? beni hiç tanımıyormuş. bir çicek alsa bile yeterdi, flash bellek nedir ya cakma ayakkabı almak nedir ? pasta getirmiş tek porsiyonluk olandan :cry:

ay çok uzattım ama demek istedğimi anladınız umarım, hediyenin maddi degeri değil konu bu kadar degersiz hissettirilmez bir insan. bir de gidince sana yeniden aşık oldum diye mesaj atıyor, bütün gece beni izledi zaten ve daha fazla üzerime düştü döndüğünden beri. bense onu sapanın bir ucuna takıp olabildiğince uzağa fırlatmak istiyorum . yarın yine gelmek istiyor beni gezdirecekmiş. içimde bir gram görüşme isteği kalmadı. zaten zamanında yaptıkları var, adam telafi için flash bellek getirmiş. içine belki şiir miir yazıp koymuştur dedim şiir sevmememe rağmen yine de açtım baktım yok anam baya dümdüz boş flash bellek :KK53:

buraya kadar okuyan varsa hakkını helal etsin :KK37:laptoptan yazıyorum biraz zorlandım. şimdi ben bu gerzeği ne yapayım allah aşkına bir seyler söyleyin beynim durdu. yarın için her seyi ayarlayıp plan yapmıs ama ben yarın da görmek istemiyorum, bütün hevesimi kırdı. ne diyeyim o hediyeleri yüzüne vurmak istiyorum söylemezsem içimde patlar. bana bunları mı layık gördün temalı bir mesaj yazmalıyım ona ama ne? siz olsanız ne yapardınız ? bir kere daha görüşüp ufak ufak mı sıyrılırdınız yoksa bu geceden her seyi söyleyip sayfayı kapatır mıydınız? yarın hiçbir şey yokmuş gibi rol yapamam. uyumadan önce mesaj at dedi o yüzden açtım konuyu. hadi bana bi el atalım
Evet konun baya uzun ama eline yüreğine sağlık romantik komedi film izler gibi keyif aldım okurken.ve ben diyorumki bu akıllı oğlan seni deniyor sende onu dene bakalım.aşk meşk olaylarına girmeden bi kaç sefer resmi takıl bakalım neler olacak inanki merak ettim konunu takipteyim.hakkında hayırlısını dilerim

Konu sahibi kızma ama okurken çok güldüm. Ne güzel anlatmışsınız. Bende sonunu çok merak ettim, hala görüşüyor musunuz, yoksa onu sapanın bir ucuna bağlayıp uzayın en derinliklerine mi yolladınız.? 😃

Aklıma şuan eşim olan kişinin sevgili olduğumuz dönemde doğum günümde netflix almasıydı. Neymiş işe yarar hediyeler tercih etmeyi seviyormuş. İşime yarasın ihtiyacım görülsün diyeymiş. Değişik düşünceleri var. İnce düşünceli bir erkek yok gibi bişey sanırım. Varsa da bir süre sonra onlarda oduna bağlıyor.

Aklıma şuan eşim olan kişinin sevgili olduğumuz dönemde doğum günümde netflix almasıydı. Neymiş işe yarar hediyeler tercih etmeyi seviyormuş. İşime yarasın ihtiyacım görülsün diyeymiş. Değişik düşünceleri var. İnce düşünceli bir erkek yok gibi bişey sanırım. Varsa da bir süre sonra onlarda oduna bağlıyor.
Sizinki cokta kotu degilmis guzel bi hediye bence.en azindan flash bellek degil

Eşimde bana yılbaşı hediyesi olarak şemsiyem kırıldı diye şemsiye almıştı. 😅 erkekler işe yarar şeyleri hediye almayı seviyo herhalde
Tabi eşantiyon getirmek de baya öküzlük

Siz ne zaman evlendiniz ? 🤔

Sende ona şu kıyıda kosede satilan yuzuktu saatti aliver demir goruntusu olsun ama boyasi ciksin alerji tutsun

X