Hem Gururunuzu Koruyup Hem de Bir Erkeğin Size Maddi Yatırım Yapmasını Nasıl Sağlarsınız?

İnşallah amin, çok teşekkürler..
Artık bazı şeylere tahammül edemiyorum ve eşimin yüzüne vurmaya başladım, kavga ediyoruz sürekli, biliyorum kötü bişey ama ben ona söylediklerimin 10 kat üzüntüsünü içimde yaşıyorum , çevremdeki evliliklere bakınca kendimi enayi gibi hissediyorum bir yerden sonra dayanamıyorum
Çocuğumuz yok, 2 yıldır olmadı, tedavi görüyoruz onun da stresi var tabi 😓
Cevremizdeki evliliklere bakınca iclerinde ne dönüyor bilmiyoruz.İnanın insanlarda evliliklerini mükemmel gösterme cabası var,özellikle kadınlarda.Bizler gibi saflıkla ne olsa paylaşmıyorlar biz de onleı gördükce ,ben neden o kadın kadar değerli olamıyorum diye buhrana kapılıyoruz.Emin olun gösterdikleri gibi değil çoğu kişinin evliliği.
Kendi ayakları üzerinde duran asla bir erkeğe muhtac olmayan güclü bir kadınsınız.Bundan daha büyük zenginlik var mı?Sizin yerinizde olmak isteyen,özenen bir cok kadın var.Bosverin icinizi ferah tutun,hakettiğiniz mutluluk sizin olur.Umarım tedavilerinizin karsılığını alır,cocuk sahibi olursunuz🥰

Cevremizdeki evliliklere bakınca iclerinde ne dönüyor bilmiyoruz.İnanın insanlarda evliliklerini mükemmel gösterme cabası var,özellikle kadınlarda.Bizler gibi saflıkla ne olsa paylaşmıyorlar biz de onleı gördükce ,ben neden o kadın kadar değerli olamıyorum diye buhrana kapılıyoruz.Emin olun gösterdikleri gibi değil çoğu kişinin evliliği.
Kendi ayakları üzerinde duran asla bir erkeğe muhtac olmayan güclü bir kadınsınız.Bundan daha büyük zenginlik var mı?Sizin yerinizde olmak isteyen,özenen bir cok kadın var.Bosverin icinizi ferah tutun,hakettiğiniz mutluluk sizin olur.Umarım tedavilerinizin karsılığını alır,cocuk sahibi olursunuz🥰
İnşallah Amin🤲 insan bazen sahip olduklarının kıymetini bilemiyor, içimi rahatlattınız çok teşekkür ederim❤️
Allah ne istiyorsanız sizin de gönlünüze göre versin🌸

X