Hemen evlilik konusu açan erkek

Yaklaşık 10 gündür konuşuyoruz ve dün sevgili olmak istediğini söyledi. Bu kişiyle instagramdan tanıştık ve o başka şehirde İstanbula arada sırada gelip giidiyor. Hiç yüz yüze görüşmedik daha. Gelecek İstanbula. Konuştuğumuz süreç boyunca sürekli evlilikten bahsetti. 27 yaşındayım ve ciddi ilişki istiyorum seninle de evlenmek istiyorum falan dedi. Bana saçma geldi daha yüz yüze bile görmemiş. Bugün de bana cinselliğe karşı mısın dedi. Bende evet diyince o zaman evlenelim dedi. Ben de işte ters yapınca bana sen de her şeye problem buluyorsun evlenmek istiyorum ciddiyet istemek suç mu dedin. Beni suçlayıcı konuştu hep. Bu neydi şimdi Ya
Nikahta gorusursunuz artik

Yaklaşık 10 gündür konuşuyoruz ve dün sevgili olmak istediğini söyledi. Bu kişiyle instagramdan tanıştık ve o başka şehirde İstanbula arada sırada gelip giidiyor. Hiç yüz yüze görüşmedik daha. Gelecek İstanbula. Konuştuğumuz süreç boyunca sürekli evlilikten bahsetti. 27 yaşındayım ve ciddi ilişki istiyorum seninle de evlenmek istiyorum falan dedi. Bana saçma geldi daha yüz yüze bile görmemiş. Bugün de bana cinselliğe karşı mısın dedi. Bende evet diyince o zaman evlenelim dedi. Ben de işte ters yapınca bana sen de her şeye problem buluyorsun evlenmek istiyorum ciddiyet istemek suç mu dedin. Beni suçlayıcı konuştu hep. Bu neydi şimdi Ya
2 sene önce daha ilk haftadan seninle evlenmek istiyorum diyen bu konuda aşırı istekli duran sevgilimle ayrılma sebebim evlenmeye karşı olan isteksizliği, benim için çabalamaması ve beni oyalamasaydı. Hızlı giden atın b.ku seyrek düşüyormuş.

Güven vermedi. Mantıklı ve makul değil. 32 yaşındayım şu anda bir evlilik teklifi gelse en azından 3 ay gözlemler düşünürüm. Sizce normal mi? Böyle hızlı evlilikcilerin altından yüklü miktarda borç yada sevişip behlül kaçar moduna girmek çıkıyor dikkatli olun. Hızlı evlilikler var evet ama istisnalar kaideleri bozmuyor. Ay hala evlilik vaadiyle kandırıp kadınlarla sevişebileceğini düşünen beyinsiz kıro kafalar kaldı mı ya:KK70: ilginç
Bunu ona söylediğimde beni suçluyordu. 27 yaşındayım artık evlenmek istiyorum falan diyordu görmediği birine :)

Ayrıldık mı 😳
Siz hiç sevgili olmamışsınız ki.
10 gün boyunca cinsellik yaşamak için her türlü şaklabanlığı yapmış bakmış istediği olmuyor iletişimi kesmiş.
Her yerden engelleyin.
O beni engelledi bana fırsat vermedi bile :)

Cinsellik ve evlilik kelimeleri yanyana güven vermez.Evlenmek isteyen adam seni tanır.Arastirir.Ailesine bahseder.Bahsetmeni istemez.Bence engelle o kişiyi.

Niyeti belli, sormusta zaten cinsellik hakkinda ne düşünüyorsun diye. Evlilik deyip guven kazanmaya calismis. Asla guvenme arkana bakmadan kaç.

X