Hemen evlilik konusu açan erkek

Olgun biri değil belli ki.
Yüz yüze görüşmemişsiniz ki. Yüz yüze görüşseniz derim ki kaçırmak istemiyor.

Konu sahibi siz önce karşınızda ki erkeği tanıyın.Hemen o modlara girmeyin.Aşk,sevgi böyle çabuk tüketilen şeyler değil ki.Bir durun,içinize dönün.Kendinizi tanıyın önce.Sizin tek amacınız sevgili bulmak gibi duruyor buradan bakınca.

Bu adam karşına çıkmamış ki
İnternette tanışmışsın tabii gerçekte o kişiyse tanışmışsındır
Reel ortamda sosyalleşerek bul birini,bu tür ilişkiler çok nadir sağlıklı olur.
Reeldeki de cok farkli degil. Devir mi degisti insanlar mi bilemiyorum ama artik o eski samimiyet yok herkes bi cakallik pesinde :KK43:(

Reeldeki de cok farkli degil. Devir mi degisti insanlar mi bilemiyorum ama artik o eski samimiyet yok herkes bi cakallik pesinde :KK43:(
Eskiden de vardı da
Erkeklerin üstüne düşme yoktu
Erkekler kızların peşinde ve isteklilerdi
Şimdi seçenek çok açıkça yazamıyorum anladınız siz onu
Erkekler de amaaan bu olmazsa onu denerim şeklinde fütursuzca takılıyorlar

Eskiden de vardı da
Erkeklerin üstüne düşme yoktu
Erkekler kızların peşinde ve isteklilerdi
Şimdi seçenek çok açıkça yazamıyorum anladınız siz onu
Erkekler de amaaan bu olmazsa onu denerim şeklinde fütursuzca takılıyorlar
O kadar haklisiniz ki :KK43: iyi niyet temiz kalp guzel huy bunlarin hicccc degeri kalmadi nerde firildak varsa kapilarinda kole olan o kadar cok ki :KK43:

Yaklaşık 10 gündür konuşuyoruz ve dün sevgili olmak istediğini söyledi. Bu kişiyle instagramdan tanıştık ve o başka şehirde İstanbula arada sırada gelip giidiyor. Hiç yüz yüze görüşmedik daha. Gelecek İstanbula. Konuştuğumuz süreç boyunca sürekli evlilikten bahsetti. 27 yaşındayım ve ciddi ilişki istiyorum seninle de evlenmek istiyorum falan dedi. Bana saçma geldi daha yüz yüze bile görmemiş. Bugün de bana cinselliğe karşı mısın dedi. Bende evet diyince o zaman evlenelim dedi. Ben de işte ters yapınca bana sen de her şeye problem buluyorsun evlenmek istiyorum ciddiyet istemek suç mu dedin. Beni suçlayıcı konuştu hep. Bu neydi şimdi Ya
Dengesizin teki, hic kaale alma derim. Bastan beri evlilik evlilik diye yanıp tutuşan erkek, sonrasinda sönüveriyor. Tecrübe ettim, onayladım. Hatta birisi vardi, arkadas vasitasiyla tanistim, bi kac gün sonra "ailemle seni istemeye geleyim" tarzinda konusmaya basladi. Kestim attim. Hic vaktini harcama böylelerine, beyefendi erkekler ciksin karsina insallah.

Yaklaşık 10 gündür konuşuyoruz ve dün sevgili olmak istediğini söyledi. Bu kişiyle instagramdan tanıştık ve o başka şehirde İstanbula arada sırada gelip giidiyor. Hiç yüz yüze görüşmedik daha. Gelecek İstanbula. Konuştuğumuz süreç boyunca sürekli evlilikten bahsetti. 27 yaşındayım ve ciddi ilişki istiyorum seninle de evlenmek istiyorum falan dedi. Bana saçma geldi daha yüz yüze bile görmemiş. Bugün de bana cinselliğe karşı mısın dedi. Bende evet diyince o zaman evlenelim dedi. Ben de işte ters yapınca bana sen de her şeye problem buluyorsun evlenmek istiyorum ciddiyet istemek suç mu dedin. Beni suçlayıcı konuştu hep. Bu neydi şimdi Ya
Adam net. Kafan karısıksa sen yol verceksin

siz değil miydiniz adamı unut başkasını bul diyen. Ben de başka insanlara şans verdim bu çocuğa da aşık değilim ki
Baktım.31 ocakta unutamıyorum diye konu açmışsınız.20 şubatta hemen evlilik konusu açan erkek.20 gün erken değil mi?Yani ben alacağım bir mutfak aletini,bir ev eşyasını almaya daha uzun sürede karar veriyorum.Ki bu hayat eşi seçmek.

Eski sevgilim sürekli evlilik konusu açardı beni aldattı. Tanıştığımız yer de internet 😂 üstelik o sırada üniversite okuyordum. Karşısındaki kadını hiç tanımadan evlilik konusunu açan erkeğin tek derdi cinselliktir ama lök diye derdini söyleyemediği için kadını kandırmak için evlilik der. Ama kadını önceden de tanıyordur, görmüştür, okul ve askerlik gibi şeyler de bitmiştir ha onu anlarım. Ama hiç tanımadan etmeden mantıklı değil.

Daha tam tanımadan evlilik muhabbeti sürekli açılırsa benim için kötü birşey bu tabi ki belki gerçekten istiyordur evlenmek ama yine de daha yeni tanışma aşamasında böyle konuşması itici gelir bana. Cinselliğe hayır dediğinde istiyorsa ondan bir b*k olmaz zaten evlenme amacı sadece cinsellik bence. Ayrılması iyi olmuş kendine başka oyuncak..

Güven vermedi. Mantıklı ve makul değil. 32 yaşındayım şu anda bir evlilik teklifi gelse en azından 3 ay gözlemler düşünürüm. Sizce normal mi? Böyle hızlı evlilikcilerin altından yüklü miktarda borç yada sevişip behlül kaçar moduna girmek çıkıyor dikkatli olun. Hızlı evlilikler var evet ama istisnalar kaideleri bozmuyor. Ay hala evlilik vaadiyle kandırıp kadınlarla sevişebileceğini düşünen beyinsiz kıro kafalar kaldı mı ya:KK70: ilginç

Son düzenleme:
X