Hemoroid şişlik var yardim

mckenna

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2023
3
0
33
Az once yorumlar da görüp kaybettim kantoron yagi ve zeytinyağı sur esamesi kalmaz diye,onu şişlik yokken de mi yapmalıyım geçmesi için yada sadece sisken mi yapmaliyim? Denemediğim şey kalmadı az önce ısırgan lapası yaptım. Yardım rica ediyorum

Hemoroit icin ilac var eczaciya soylesen verir ama ondan once bana doktorum bir taşı mermeri yada boyle isininca cabuk isisini kaybetmeyen biseyi isit uzerine otur dayanacagin sekilde sicakla geri cekilme olacak zamanla ben o sekilde durduruyorum yani keske baska bisey bilsemde yardimci olabilsem

Çok kötüyse ilaç kullan. Sabah akşam oturma banyosu leğen içerisine dayanabileceğin sıcaklıkta su içine papatya çayı koy. 15 dk oturduktan sonra iyice kurulayıp eczaneden aldığın kremi kullan bir hafta kadar. Çok ilerlediyse kantaron falan zor etki eder. Kremle hafifleyince kantaron.

Hemoroit icin ilac var eczaciya soylesen verir ama ondan once bana doktorum bir taşı mermeri yada boyle isininca cabuk isisini kaybetmeyen biseyi isit uzerine otur dayanacagin sekilde sicakla geri cekilme olacak zamanla ben o sekilde durduruyorum yani keske baska bisey bilsemde yardimci olabilsem
Isırgan otu duydum kaynatıp lapasinin üzerine oturuyorum, iyi geliyo gb ağrı oldugunda beni biraz rahatlattı bugün onu yaptım gece de kantoron koycam, teşekkür ederimm

Çok kötüyse ilaç kullan. Sabah akşam oturma banyosu leğen içerisine dayanabileceğin sıcaklıkta su içine papatya çayı koy. 15 dk oturduktan sonra iyice kurulayıp eczaneden aldığın kremi kullan bir hafta kadar. Çok ilerlediyse kantaron falan zor etki eder. Kremle hafifleyince kantaron.
Çok teşekkür ederim, bugün denemediğim kalmadı dewamli sıcak suda ve ısırgan lapasina oturuyorum,gece uyurken de kantoron koycam bakalim

Şuan nsl iymisin

X