hep beraber dinleyelim cosalım huzur bulalım

nefeskesen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2011
776
191
Merhaba arkadslar

herkesın zevklerı ayrıdır tabi..

ama mutlaka vardır sizleri dinlendiren, sanki bir meditasyona ugramıs gibi canlandıran yada sudan cıkmıs balık gıbı aglatan :KK1::KK1::KK1:

ben genelde buaralar eski yabancı pop dinliorum.. aslında bir bakıma baktıgınızda müzik algım blues müzige dogru gidio.. yanı orada sabıtlenıo.. digerleri ruh halime gore degısıo

seasick steve-wenatchee bu aralar favorim seviorum bu amcamızı..

türk halk ve sanat müzğinide cok severim ama dedıgım gibi ruh halime göre degısıor..

sizlerinde sabitlediğiniz bir müzik algınız vardır mutlaka diğerleri ruh halinize ve ihtıyaclarınıza gore degısır..

nedir sizleri nesenlendiren, motive eden, huzur veren müzikler??

dinleyelim hep beraber cosalım huzur bulalım :KK16::KK16::KK16::KK9::KK9: bırsuru sarkı vardı aklımda buraya yazıcak gelmedi aklıma cosardık neguzel ahaha cevaplarınızı beklıorum canlar

Son düzenleme:
Merhaba topiğin hayırlı olsun ben normalde sıla hayranıyımdır bazen hayko cepkin de dinlenirim kenan doğulu serdar ortaç hayranıyımdır ama bu haftanın hüsranından mıdır nedir bu şarkı yı dinleyip duruyorum:KK52:

fasıl a gitme min zamanı geldi sanırım

BÜLENT ERSOY / UNUTAMAZSIN (GÖZLERİMDE DONMUŞ İKİ DAMLASIN) - YouTube

dinleyenlere iyi fasıllar :)

tesekkur ederım canımcım,

yavrukus tam bendensın her telden var:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: bende hayko dinlerim fasılda cok severim

atik sahil'in sarkılarınıda severimm, cok güzel yorumlamıs türk sanat müzklerini, arabesk pek dinlemem ama bir sarkı vardı simdi aklıma gelmedi:26::26:

bendende bize müzeyyen senardan gelsın

fizy bendednde sana gelsin tatlimum:92::92::118::118::KK64::KK64:

X