Her ay 1 hatim yapıyoruz

Mart ayı hatiminin 28. cüzü ve Nisan ayı hatiminin 29. cüzü okudum Nego Nego 💜
Rabbim kabul etsin inşallah 🤲🏻🌺

Ben nisan için 8 i almıştım, penyez benden önce aldı sanırım ama haberim bile yok. Bana da 10 u yaz bari
tamam canım öyleyse sıkıntı yok fark etmedim aldığını. daha 8 i okumadım sen al nisan ayı için

uygun olan başka bir cüz daha yazarmısın bana Nego Nego mmm sağolasın

tamam canım öyleyse sıkıntı yok fark etmedim aldığını. daha 8 i okumadım sen al nisan ayı için

Yok kız 10 u alırım ben daha başlamadım, ondan önce başka cüze başlamıştım, onu bitirdim. Bugün ne aldım diye tekrar kontrol ederken farkettim. Sen benden önce yazmışsın 8. Cüz senin hakkın :KK70:

Nego Nego şubat mart (berat kandili) için olan 6. Cüzü okudum. Allah kabul etsin. Nisan için 10 boştu onu istiyorum canım

Yok kız 10 u alırım ben daha başlamadım, ondan önce başka cüze başlamıştım, onu bitirdim. Bugün ne aldım diye tekrar kontrol ederken farkettim. Sen benden önce yazmışsın 8. Cüz senin hakkın :KK70:
aramız da tabi ki değişim yaparız hiç sıkıntı olmaz :KK68: tamam o zaman nisan ayı 8. cüzü listemden silmiyorum

7.ve 8 yazabilirmisin Nego Nego

8 i aliyim ben nisan icin

Ben nisan için 8 i almıştım, penyez benden önce aldı sanırım ama haberim bile yok. Bana da 10 u yaz bari

Penyez senden önce almıştı çünkü redgirl

Nego canım nisan ayı 10. ve 11. cüzü de okudum. Ben bütün cüzlerimi bitirdim. Grupta yetiştiremeyen olursa yardımcı olurum.
Ağzına sağlık Allah kabul etsin 😊
Evet ben de sonradan farkettim. Açık ayım kalmasın da boll boll okuyum. Yoksa sallıyorum biraz 😅 son 1 aydır okumam bayaga hızlandı sayende 🥰
Maşallah ne güzel 😊

Şubat ayı hatim listesi. 17 şubat Miraç Kandilinde yapılacak duası inşallah.

1. penyez83 penyez83 ✅
2. penyez83 penyez83 ✅
3. Bonus Bonus
4. Nego Nego ✅
5. K Kardelen1981 ✅
6. MssPARE MssPARE ✅
7. RedGirl RedGirl ✅
8. Breave Heart Breave Heart ✅
9. R rana20
10. Mavi ayy Mavi ayy ✅
11. agustos72 agustos72
12. K Kardelen1981 ✅