Saç Kesim Şekilleri Her gün saç yapmak

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

French Oje

Yengeç ♋️
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2017
378
188
Merhaba ben saçlarım için yapacak model bulamıyorum dalgalı normal hafif kabarık bir saça sahibim. Saçımın kendi rengi koyu kestane fakat şuan ombreli yaptırdığım günden beri herkes çok beğeniyor yakıştırıyor eskiden çok kabarırdı çok uğraştım düzelttim şimdi iyi fakat düz fönden başka bir şey bilmiyorum şöyle pratik kolay hemde yakışacak bildiğiniz modeller var mı ne önerirsiniz dergi olur siteler olur ya da kendi tavsiyeleriniz... bişey bilmediğim için içimden hiç bişey yapmakta gelmiyor sıkıldım artık

Merhaba ben saçlarım için yapacak model bulamıyorum dalgalı normal hafif kabarık bir saça sahibim. Saçımın kendi rengi koyu kestane fakat şuan ombreli yaptırdığım günden beri herkes çok beğeniyor yakıştırıyor eskiden çok kabarırdı çok uğraştım düzelttim şimdi iyi fakat düz fönden başka bir şey bilmiyorum şöyle pratik kolay hemde yakışacak bildiğiniz modeller var mı ne önerirsiniz dergi olur siteler olur ya da kendi tavsiyeleriniz... bişey bilmediğim için içimden hiç bişey yapmakta gelmiyor sıkıldım artık

Her gün uğraşmakta içimden gelmiyor açıkçası başka modeller bilsem belki uğraşırım saçlarım uzun her an kuaföre gidemiyorum evde düzleştirme zamanıda gözümde büyüyor...

Jöle sürüp fön makinesinin fingir başlığıyla kıvırcık yapabilirsiniz

Jöle pek denemedim kafamda canlanan sanki kafama zank gibi yapışmış bir saç görüntüsü... bide saçımın ön taraflarında küçük küçük saçlar var deli oluyorum topladığım an hemen çıkıyorlar :KK43:

topuz en kolay en basit yöntem
uzunsa biraz balıksırtı örgü hem düzgün duruyor hem rahat ediyorsun bütün gün
saç bandanaları kullan üşendiğin günlerden bazı zaman

bugün çok resim ekliyorum ama örnek olarak

Eklentiler

• Chic-Ponytail-Hairstyles-for-Medium-Length-Hair1.jpg
    Chic-Ponytail-Hairstyles-for-Medium-Length-Hair1.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 256
Ben kapaliyim ama ombre yaptirmak istiyorum kaca yaptirdiniz acaba

Ben yaptıralı uzun zaman oldu hatırlamaya çalıştım ama hatırlayamadım canım ne desem yalan olur ama bakıma bir 50 lira gidiyor memnunum ben yaptırmak istiyorsan iyi bir kuaföre yaptır ben ilk ombre yaptırdığımda kuaför berbat etmişti sonra başka kuför buldum çok memnun kaldım

Ben yaptıralı uzun zaman oldu hatırlamaya çalıştım ama hatırlayamadım canım ne desem yalan olur ama bakıma bir 50 lira gidiyor memnunum ben yaptırmak istiyorsan iyi bir kuaföre yaptır ben ilk ombre yaptırdığımda kuaför berbat etmişti sonra başka kuför buldum çok memnun kaldım
Tesekkurler canim evet iyi bi yere yaptrmk istiyorum 150-200 diyorlar

topuz en kolay en basit yöntem
uzunsa biraz balıksırtı örgü hem düzgün duruyor hem rahat ediyorsun bütün gün
saç bandanaları kullan üşendiğin günlerden bazı zaman

Topuz gibi modellerde öndeki küçük saçlarım çok fazla var çıkıyolar kötü duruyor :KK43: evet bandanalar kurtarıcı oluyor... örgü kendi saçıma yapamıyorum

bunada ev topuzu deniliyor ama Allah bilir kuaför ne kadar uğraştı üstünde

Eklentiler

• indir (1).jpg
    indir (1).jpg
    5,7 KB · Görüntüleme: 104
Ombreli yerinden itibaren maşa yapabilirsiniz. Yani önce düzleştirip sonra uçlarını maşa ile kıvırabilirsiniz. Ben öyle yapiyorum ve kendime de çok yakistiriyorum.

Saçınız hafif nemliyken örebilir ya da kıvırabilirsiniz. Açınca çok hoş dalgalar oluyor. Ben de uğraşmayı sevmem genelde böyle yapıyorum. Ama o şekilde yatmanızı önermem,uyanınca kötü oluyor :)

Bende sizin gibi üşenirdm gittim afrika orgusu yaptrdm 1 ay rahat ettim açtığımda saçlarım 5 parmak kisalmisti :KK43: bence keratin bakım yaptır. Sonrasında kabarmiyor doğal halde bile güzel oluyor. Yada brezilya fonu yaptr hergün ugrasmazsn. Deisik model istiyorsan at kuyrgu her zaman kurataricidir. Yada maşa ama oda ugrastrr en iyisi perma:)))

X