her seferinde eşi tarafından yok sayılmak .

balkonkusu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2010
2.064
140
selam arkadaşlar hemen konuya girmek istiyorum .eşim her seferinde başkaları için beni yok sayıp siliyo atıyo.siz olsanız nasıl davranırsınız örnek verecek olursam mesela bizim bir evimiz var ve her seferinde oraya kızmama rağmen arkadaşlarını çağırıp kafa çekiyo ve dünde yakın bi arkadaşı yine ev boşmu bi işin varmı anahtarı ver demiş ve eşiyle kalacakmış bnde çok kızdım küplere bindim daha bunun gibi bir çok örnek yazsam sayfalar yetmez emin olun..sizce abartıyomuyum yoksa bu yaptıkları normalmi herkesin eşimi böyle sadece bndekimi böyle..dışardan bi göz olara yorumlarınıza ihtiyacım var.yorum yapan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Ne munasebet arkadaşlarıyla kafa çekmek fln.....çok ciddi bi şekilde tavrını koymalısın çok çirkin 18 25 yaş arası BEKAR erkekler yapar bu yaptıklarını

Ne munasebet arkadaşlarıyla kafa çekmek fln.....çok ciddi bi şekilde tavrını koymalısın çok çirkin 18 25 yaş arası BEKAR erkekler yapar bu yaptıklarını

ah canım ah neler söyledim bir bilsen ..evimiz köyde yeni yaptırdık herşeyı sıfır daha bn keyfini sürememişim elin adamı anahtar istiyo karısıyla kalmak için kavga kıyamet koptu tabi..

öyle şeymı olur ya_? O anahtarı ısteyen adam emınmısın karısı ıcın ıstesın_? Kendı evlerı yokmu.. çok ama çok yanlış

Köy yerine ayıplamıyolarmı eşini benimde köyde evim var böyle bişey olsa bizi tefe koyarlar eşine dedikodu yabıyolarmış herkes ayıplıyolarmış fln desen faydası olzmi menim eşim o konuda çok hassastır öyle desem ikna olurdu

karisi oldugunu sanmam yalan soylemislerdir :mad:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Köy yerine ayıplamıyolarmı eşini benimde köyde evim var böyle bişey olsa bizi tefe koyarlar eşine dedikodu yabıyolarmış herkes ayıplıyolarmış fln desen faydası olzmi menim eşim o konuda çok hassastır öyle desem ikna olurdu

ona göre normalmiş canım bn kıskançlığımdan yapıyomuşum bunları..anahtarı isteyen arkadaşı evi yaptırıken allah var çok yardımı dokundu ..ama bana yine çok ters böyle şeyler anlatamıyorum adamkapalı benim söylediklerime..

Yalannn.. Ne karısı ya_? Buna nasıl ınanılır ahh o adam elime gecse yemın edıyorum gözümü kırpmadan sakat bırakırım nefret ediyorum boyle işlerden nefret...... Bıraz uyanık olun sız

karisi oldugunu sanmam yalan soylemislerdir :mad:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yok adam samimi arkadaşı ailecek görüşüyoruz..hergün hemenhemen beraberler eşimle o tür ayakları yoktur günahına giremem hiç dumadım gözüme de herhangi bir yanlışı çarpmadı.iftirada atamam kimseye...ama ne olursa olsun bana çok ters geldi kim ne derse desin..

Ozaman ara karısına sor, diyelim karısı evet benım dedı!! Yınede guvenme bu devırde kımseye güvenme

anaktar meselesi bu gün patlak verdi..ama daha öncede başka evli ama sadece erkekler eve gidip içtiler götüren kim eşim bunlar içinde kavga ettik..
bnmi uzaydan geldim yoksa insanlarmı çok rahat anahtar isteyene ne dersin tatil yapmak istiyosa 20 dk mesafede pansiyonlar var gitsin orda yapsın tatilini bnim aile huzurumu neden bozuyo..

tabii ki normal değil. kocam benden habersiz arkadaşlarını çağırıp kafa çekecek daha neler yavaş gelsin :KK53: hem eşiyle kalacak adam neden sizin evinizde kalsın belli ki eşi değil yuh yani otel mi orası iyice abartmış haddini bildirin bu ne saçmalık :KK47:

Ozaman ara karısına sor, diyelim karısı evet benım dedı!! Yınede guvenme bu devırde kımseye güvenme

karısıyla konuştum zaten ama dediki bana eşi demiş bu hafta sonu köye gidecez bi kaç arkadaş toplanıp kutlama yapacaz kutlamada biliyosunuz seçimler vardı benim eşimde adaydı ve bizim tuttuğumuz parti ve adayları hepsi kazandı onun kutlaması demiş eşide..bnde azıma geleni söyledim başka mekanmı yokmuş ev olmasaymış nereye gideceklermiş falan diye baya söylendim sinirli sinirlide sanmıyorum kale alacaklarını eşim anahtarı verdikten sonra..

tabii ki normal değil. kocam benden habersiz arkadaşlarını çağırıp kafa çekecek daha neler yavaş gelsin :KK53: hem eşiyle kalacak adam neden sizin evinizde kalsın belli ki eşi değil yuh yani otel mi orası iyice abartmış haddini bildirin bu ne saçmalık :KK47:

ah canım yemin ediyorum şu anda yazarken bile ellerim titriyo sinirden..eşimde yardımları dokundu diye sesini çıkartamıyo ..ama isteyene ne dersin..anlattım sen dedim ev sahibi olmadan gidip başkasının evinde kalırmısın dedim ve kalmıyodanereye gidersek gidelim gece döneriz ..hiç yatı yoktur çok nadir il dışı yerlerde oda mecburen ..ama kafama takılanda eşininde haberi yok yani..

Adam eşini alıp niye başka evde kalsın ki, başka bahane bulamamış mı biraz komik olmuş

ah canım yemin ediyorum şu anda yazarken bile ellerim titriyo sinirden..eşimde yardımları dokundu diye sesini çıkartamıyo ..ama isteyene ne dersin..anlattım sen dedim ev sahibi olmadan gidip başkasının evinde kalırmısın dedim ve kalmıyodanereye gidersek gidelim gece döneriz ..hiç yatı yoktur çok nadir il dışı yerlerde oda mecburen ..ama kafama takılanda eşininde haberi yok yani..

eşin senin üstüne atsa işi anahtar eşimde vermiyor dese?

ve bn herşeyi kıskançlığımdan yapıyomuşum nankörmüşüm daha neler neler bi duysanız başım çatlıyo ağrıdan yeminle..ama gittiklerinden emin olayım o arkadaşada iki çift lafım olacak.

ve bn herşeyi kıskançlığımdan yapıyomuşum nankörmüşüm daha neler neler bi duysanız başım çatlıyo ağrıdan yeminle..ama gittiklerinden emin olayım o arkadaşada iki çift lafım olacak.

biraz sakin ol canım bi derin nefes al. eşin de inada bindirmiş galiba sen böyle sinirli yaklaştığın için. sinirlenmekte tabii ki haklısın ama konuşup anlaşabilmek için ılımlı yaklaşmak gerek tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır unutma.

X