Her şeyi tüm samimiyetimle anlatıp, gerçekten danışmak istiyorum?

ulasimiz

Hızır Senin Kalbindedir Be Güzelim..
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
4 Mart 2012
12.159
26.244
kesin anne babasından birinde ya da her ikisinde bir sorun vardır.hakkıyla evlat yetiştirmemişlerdir.psikolojik sorunu varsa asla tedaviye götürmemişlerdir.sevgi gösterdiklerini hele hiç sanmıyorum.sevgiyi saçmasapan erkeklerde arıyor çünkü.azıcık yüzüne gülene maddi manevi herşeyini veriyor.maaşını da yiyordur böyleleri bu kızın.herkes anne baba olmamalının en büyük ispatı zorunlunun ailesi bence.
Aile kesinlikle çok önemli. Özellikle babasının, annesini sevdiğine şahit olarak büyüyen, mutlu anneye sahip insanların geneli insan ilişkilerinde daha başarılı..

Fakat, birazda aklını kullanması lazım artık. Ve konularının geneline bakınca bazı erkekler nasıl ki sapık bir ruha sahipse zorunlu da kesinlikle sapık.. Her anlamda ama.. Her şeyi aşırı zorlayan, ısrarcı bir insan.

Burda karşı tarafın onu kullandığını düşünenler var fakat ben öyle düşünmüyorum. Erkekleri cinselliği ve parasıyla elinde tutmaya çalışan bir kadın.

ceycey0406

heyyooooooooo
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
42.089
113.084
Aile kesinlikle çok önemli. Özellikle babasının, annesini sevdiğine şahit olarak büyüyen, mutlu anneye sahip insanların geneli insan ilişkilerinde daha başarılı..

Fakat, birazda aklını kullanması lazım artık. Ve konularının geneline bakınca bazı erkekler nasıl ki sapık bir ruha sahipse zorunlu da kesinlikle sapık.. Her anlamda ama.. Her şeyi aşırı zorlayan, ısrarcı bir insan.

Burda karşı tarafın onu kullandığını düşünenler var fakat ben öyle düşünmüyorum. Erkekleri cinselliği ve parasıyla elinde tutmaya çalışan bir kadın.
haklısın.aklı fikri cinsellikte kendisinin.kimseye set çekmiyor.açtığı konularda takmış bi göğsümden altını öpmüyor diye.hayata dair bir planı yok hobisi yok hayatındaki saçmasapan erkekler dışında bir arkadaşı yok.anca buraya konu açıyor verilen tavsiyeleri de asla dinlemiyor.geçenki adam için yüzlerce üye yapma etme dedi dinlemedi.sanırım tüm hayatı böyle tuhaflıklarla geçecek.ben de düzeleceğine inanmayanlardanım.eski ilişkilerinden zerre ders almadı çünkü.yenisi de saçmasapan şekilde ilerliyor.adamın kendisiyle sex yapmasını kendisine yapılan büyük bir iyilik lütuf sanıyor.böyle bir kadına ne akıl verilir ki?

ulasimiz

Hızır Senin Kalbindedir Be Güzelim..
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
4 Mart 2012
12.159
26.244
haklısın.aklı fikri cinsellikte kendisinin.kimseye set çekmiyor.açtığı konularda takmış bi göğsümden altını öpmüyor diye.hayata dair bir planı yok hobisi yok hayatındaki saçmasapan erkekler dışında bir arkadaşı yok.anca buraya konu açıyor verilen tavsiyeleri de asla dinlemiyor.geçenki adam için yüzlerce üye yapma etme dedi dinlemedi.sanırım tüm hayatı böyle tuhaflıklarla geçecek.ben de düzeleceğine inanmayanlardanım.eski ilişkilerinden zerre ders almadı çünkü.yenisi de saçmasapan şekilde ilerliyor.adamın kendisiyle sex yapmasını kendisine yapılan büyük bir iyilik lütuf sanıyor.böyle bir kadına ne akıl verilir ki?
Aynen.. akıl almak istemiyor sadece ruhundaki karmaşayı burayı kullanarak yazıyor. Dikkat çekerek ilgi görmek istiyor. Bizlerde iyi niyetimizle yazıyoruz.. Kimi zaman dalga geçtik kimi zaman üzüldük..

zorunlualann

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
635
-80
26
Umarım evlenmek için hamile kalmaz 😔.
Üzülüyorum bu kıza. Kesinlikle kötü bir insan değil ama değer görebilmek için yanlış kararlar alıyor.
Çok teşekkür ediyorum gerçekten bana kızsanızda hepinizi seviyorum . Sizlerde iyi olmasanız bana akıl vermezsiniz ben uslanmıyorum cunku bana olan bu ilgisini sevgi sanıyorum .

zorunlualann

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
635
-80
26
kesin anne babasından birinde ya da her ikisinde bir sorun vardır.hakkıyla evlat yetiştirmemişlerdir.psikolojik sorunu varsa asla tedaviye götürmemişlerdir.sevgi gösterdiklerini hele hiç sanmıyorum.sevgiyi saçmasapan erkeklerde arıyor çünkü.azıcık yüzüne gülene maddi manevi herşeyini veriyor.maaşını da yiyordur böyleleri bu kızın.herkes anne baba olmamalının en büyük ispatı zorunlunun ailesi bence.
Biraz ailemden bahsetmek istiyorum. Annem bana bir kere bile kızmadı dünyanın en sakin insanı annem , inanın yalan soylemıyorım , babam çok fevri küçükken beni dövdüğünü hayal mayal hatırlıyorum bi de sekizinci sınıftayken arkadaşlarımın yanında bi çocuğun Peşinden gidiyorum diye bi kere tokat yedim . Daha sonra babam asla dovmedi beni. Oda her kararım da saygı duydu açıldım saygı duydu, ama öyle dert anlatırım dinler babamda sakinleşti sonradan . İlkokulda zengin bi okulda okuyordum herkes zengindi ben ise köyden geliyordum durumumuz kötüydü .ben hep arkadaşlarıma ağlıyordum biz köylüyüz diye bizi istemiyorsunuz diye . Dershaneye gidiyordum babamın motosikletinden bisikletinden utanıyordum. Arabası yoktu yırtık eski eşyaları vardı. Ama şimdi çocukluk ile yaptım diyorum . Lisede başladı bu düşkünlüğüm bi sürü erkekler yazardı cevap verirdim üniversite de o şekilde oldu . Bilmiyorum neden böyleyim .

gunces

Guru
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2020
7.154
38.142
Çok teşekkür ediyorum gerçekten bana kızsanızda hepinizi seviyorum . Sizlerde iyi olmasanız bana akıl vermezsiniz ben uslanmıyorum cunku bana olan bu ilgisini sevgi sanıyorum .

O zaman artik uslanmaya karar verdin bunun sevgi olmadigini anladin ve bu cocuktan ayrildin. Dogru mu anladim?

deniz us

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2015
852
1.678
Lütfen bir psikoloğa gidin bu iyiliği kendinize yapın.
Sonrasında karar verin bazı şeylere.
Ben sağlıklı düşündüğünüzü sanmıyorum kusura bakmayın.

Son düzenleme:

ceycey0406

heyyooooooooo
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
42.089
113.084
Biraz ailemden bahsetmek istiyorum. Annem bana bir kere bile kızmadı dünyanın en sakin insanı annem , inanın yalan soylemıyorım , babam çok fevri küçükken beni dövdüğünü hayal mayal hatırlıyorum bi de sekizinci sınıftayken arkadaşlarımın yanında bi çocuğun Peşinden gidiyorum diye bi kere tokat yedim . Daha sonra babam asla dovmedi beni. Oda her kararım da saygı duydu açıldım saygı duydu, ama öyle dert anlatırım dinler babamda sakinleşti sonradan . İlkokulda zengin bi okulda okuyordum herkes zengindi ben ise köyden geliyordum durumumuz kötüydü .ben hep arkadaşlarıma ağlıyordum biz köylüyüz diye bizi istemiyorsunuz diye . Dershaneye gidiyordum babamın motosikletinden bisikletinden utanıyordum. Arabası yoktu yırtık eski eşyaları vardı. Ama şimdi çocukluk ile yaptım diyorum . Lisede başladı bu düşkünlüğüm bi sürü erkekler yazardı cevap verirdim üniversite de o şekilde oldu . Bilmiyorum neden böyleyim .
E ailende de sorun yokmuş madem sorun senin beyninde demek ki. Psikolog yardımı almalısın. Köyden okumaya gitmek köylü olmak zengin olmamak da aşağılanacak şeyler değil. Öyle çocuklar gördüm ki egoları özgüvenleri zengin şehir çocuklarından fazlaydı. Sorun sensin zorunlu. Değişmeye zerre çaba göstermiyorsun. Herşeye bir kılıfın bir bahanen var. İşyerindeki adam konusunda seni kaç kişi uyardı? Dinledin mi?

Led_BiR_Vele_DisTiri

Amaaaan Zırt !
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
30 Aralık 2009
18.640
64.320
E ailende de sorun yokmuş madem sorun senin beyninde demek ki. Psikolog yardımı almalısın. Köyden okumaya gitmek köylü olmak zengin olmamak da aşağılanacak şeyler değil. Öyle çocuklar gördüm ki egoları özgüvenleri zengin şehir çocuklarından fazlaydı. Sorun sensin zorunlu. Değişmeye zerre çaba göstermiyorsun. Herşeye bir kılıfın bir bahanen var. İşyerindeki adam konusunda seni kaç kişi uyardı? Dinledin mi?
Saçmalık.
Dayagın tillahını yedik babamdan.
Böyle değişik olmak aklımıza gelmedi.
Neyse ya kendi zararı.
Ayrılmayacak zaten.
Yine gelir ağlar bazıları teselli eder.

Gameking

Guru
Pro Üye
31 Temmuz 2011
2.719
8.278
peki anlatımınıza göre bu kadar sorunsuz ve sizin bir yerlere gelmeniz için bu kadar destek olan ailenize yapmanız gereken harcamayı elin adamına harcamakta ki motivasyonunuz neydi? İnsan der ki anamın babamın durumu yok evleri harabe gibi maaşımdan biraz birikim yapayım da evimizi tadilat yaptırayım annem babam biraz rahat etsin temiz temiz otursun.

ikiminikprenses

İki minik prenses ve bir prens 👧🏻👧🏻🧒
Pro Üye
1 Mayıs 2007
6.858
3.159
Ciddi bir sıkıntısı var. Bir karar veriyor ama kararinin sonuclarini idrak edemiyor. Yediriyor iciriyor, borcu nasil odeyecegim diye dusunemiyor. Onune gelenle iliski kuruyor, istedigini yapabilir ama hasta olacagim diye düşünmüyor, kondom kullandigini bile sanmıyorum. Ipsiz sapsiz tuhaf tiplerle takiliyor. Yaptigi seylerden keyif almiyor. Cikar saglayamayan kişiler dediginiz gibo kendisine zarar verebilir, farkinda degil
Ben bu uyenin konularını mesajlarını okurken istemsizce esra eroldaki Fatma gözümde canlanıyor birden🙄🤕🤪

verloren

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2019
894
700
Biliyorsunuz ki önceki erkek arkadaşımdan iki ay önce ayrıldım (çok zorluklarla , dediğinizde haklı olarak ) daha sonra çocukken tanıdığım arada sırada dertleştim biriyle sevgili olduk bu çocuk sürekli beni arayan sürekli Soran merak eden birisi, bana Aralık ayında aileler tanışsın dedi ancak benim 134.000 TL borcum var , Bu borçu da önceki erkek arkadaşıma çok fazla para harcayarak yaptım bazen de aileme bir şeyler alarak. O kadar pişmanım ki, evimiz çok eski , kapıları lambaları duvarları banyoları, bunları ona söyleyemiyorum. Annemde Hazirana kadar bekleyelim. Diyor hem biz kendimizi toparlarız diyor. Bu çocuk ile İstanbul’da görüşüyoruz. Bi evde kalıyoruz iki kez ilişkiye girdik . Ben ilk defa deniyorum . Annesi sürekli annemin telefonunu istiyor . Bende durumları anlattım benim borç durumumu , sizce nasıl bi yol izlemeliyim ? Gerçekten seviyorum onu :KK43: birde böyle şeyler yaşandığı için ister istemez daha çok seviyorum
senin diğer konularında yattım diyosun bizle dalga geçtiğini düşünmeye başladım.
Kayganlaştırıcı anal için di o zaman ?