Her şeyi tüm samimiyetimle anlatıp, gerçekten danışmak istiyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biraz ailemden bahsetmek istiyorum. Annem bana bir kere bile kızmadı dünyanın en sakin insanı annem , inanın yalan soylemıyorım , babam çok fevri küçükken beni dövdüğünü hayal mayal hatırlıyorum bi de sekizinci sınıftayken arkadaşlarımın yanında bi çocuğun Peşinden gidiyorum diye bi kere tokat yedim . Daha sonra babam asla dovmedi beni. Oda her kararım da saygı duydu açıldım saygı duydu, ama öyle dert anlatırım dinler babamda sakinleşti sonradan . İlkokulda zengin bi okulda okuyordum herkes zengindi ben ise köyden geliyordum durumumuz kötüydü .ben hep arkadaşlarıma ağlıyordum biz köylüyüz diye bizi istemiyorsunuz diye . Dershaneye gidiyordum babamın motosikletinden bisikletinden utanıyordum. Arabası yoktu yırtık eski eşyaları vardı. Ama şimdi çocukluk ile yaptım diyorum . Lisede başladı bu düşkünlüğüm bi sürü erkekler yazardı cevap verirdim üniversite de o şekilde oldu . Bilmiyorum neden böyleyim .
E ailende de sorun yokmuş madem sorun senin beyninde demek ki. Psikolog yardımı almalısın. Köyden okumaya gitmek köylü olmak zengin olmamak da aşağılanacak şeyler değil. Öyle çocuklar gördüm ki egoları özgüvenleri zengin şehir çocuklarından fazlaydı. Sorun sensin zorunlu. Değişmeye zerre çaba göstermiyorsun. Herşeye bir kılıfın bir bahanen var. İşyerindeki adam konusunda seni kaç kişi uyardı? Dinledin mi?

E ailende de sorun yokmuş madem sorun senin beyninde demek ki. Psikolog yardımı almalısın. Köyden okumaya gitmek köylü olmak zengin olmamak da aşağılanacak şeyler değil. Öyle çocuklar gördüm ki egoları özgüvenleri zengin şehir çocuklarından fazlaydı. Sorun sensin zorunlu. Değişmeye zerre çaba göstermiyorsun. Herşeye bir kılıfın bir bahanen var. İşyerindeki adam konusunda seni kaç kişi uyardı? Dinledin mi?
Saçmalık.
Dayagın tillahını yedik babamdan.
Böyle değişik olmak aklımıza gelmedi.
Neyse ya kendi zararı.
Ayrılmayacak zaten.
Yine gelir ağlar bazıları teselli eder.

Biraz ailemden bahsetmek istiyorum. Annem bana bir kere bile kızmadı dünyanın en sakin insanı annem , inanın yalan soylemıyorım , babam çok fevri küçükken beni dövdüğünü hayal mayal hatırlıyorum bi de sekizinci sınıftayken arkadaşlarımın yanında bi çocuğun Peşinden gidiyorum diye bi kere tokat yedim . Daha sonra babam asla dovmedi beni. Oda her kararım da saygı duydu açıldım saygı duydu, ama öyle dert anlatırım dinler babamda sakinleşti sonradan . İlkokulda zengin bi okulda okuyordum herkes zengindi ben ise köyden geliyordum durumumuz kötüydü .ben hep arkadaşlarıma ağlıyordum biz köylüyüz diye bizi istemiyorsunuz diye . Dershaneye gidiyordum babamın motosikletinden bisikletinden utanıyordum. Arabası yoktu yırtık eski eşyaları vardı. Ama şimdi çocukluk ile yaptım diyorum . Lisede başladı bu düşkünlüğüm bi sürü erkekler yazardı cevap verirdim üniversite de o şekilde oldu . Bilmiyorum neden böyleyim .
peki anlatımınıza göre bu kadar sorunsuz ve sizin bir yerlere gelmeniz için bu kadar destek olan ailenize yapmanız gereken harcamayı elin adamına harcamakta ki motivasyonunuz neydi? İnsan der ki anamın babamın durumu yok evleri harabe gibi maaşımdan biraz birikim yapayım da evimizi tadilat yaptırayım annem babam biraz rahat etsin temiz temiz otursun.

Ciddi bir sıkıntısı var. Bir karar veriyor ama kararinin sonuclarini idrak edemiyor. Yediriyor iciriyor, borcu nasil odeyecegim diye dusunemiyor. Onune gelenle iliski kuruyor, istedigini yapabilir ama hasta olacagim diye düşünmüyor, kondom kullandigini bile sanmıyorum. Ipsiz sapsiz tuhaf tiplerle takiliyor. Yaptigi seylerden keyif almiyor. Cikar saglayamayan kişiler dediginiz gibo kendisine zarar verebilir, farkinda degil
Ben bu uyenin konularını mesajlarını okurken istemsizce esra eroldaki Fatma gözümde canlanıyor birden🙄🤕🤪

Biliyorsunuz ki önceki erkek arkadaşımdan iki ay önce ayrıldım (çok zorluklarla , dediğinizde haklı olarak ) daha sonra çocukken tanıdığım arada sırada dertleştim biriyle sevgili olduk bu çocuk sürekli beni arayan sürekli Soran merak eden birisi, bana Aralık ayında aileler tanışsın dedi ancak benim 134.000 TL borcum var , Bu borçu da önceki erkek arkadaşıma çok fazla para harcayarak yaptım bazen de aileme bir şeyler alarak. O kadar pişmanım ki, evimiz çok eski , kapıları lambaları duvarları banyoları, bunları ona söyleyemiyorum. Annemde Hazirana kadar bekleyelim. Diyor hem biz kendimizi toparlarız diyor. Bu çocuk ile İstanbul’da görüşüyoruz. Bi evde kalıyoruz iki kez ilişkiye girdik . Ben ilk defa deniyorum . Annesi sürekli annemin telefonunu istiyor . Bende durumları anlattım benim borç durumumu , sizce nasıl bi yol izlemeliyim ? Gerçekten seviyorum onu :KK43: birde böyle şeyler yaşandığı için ister istemez daha çok seviyorum
senin diğer konularında yattım diyosun bizle dalga geçtiğini düşünmeye başladım.
Kayganlaştırıcı anal için di o zaman ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X