Her zamanki gibi yine beni sinir etmeyi başardı(eşim)

Loveangel1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2016
449
160
33
Herkese iyi akşamlar.Yine beni sinirlendirmeyi başardı.yazıp biraz rahatlamak istedim.bu sene tatile gitmek gibi bir planımız yoktu.kendisi yıllık izinde.yapı olarak tam bir işkolik.aşırı Çalışkan.yani insan bundan şikayet edermi demeyin insanın kocası hafta sonu da dahil deli gibi çalışıyorsa evet eder.çok Nadiren gezmeye gideriz.zaten yaşadığımız yer ufak bir yer ve çok gezilecek bir yeri yok.
Neyse yıllık izinde olması sebebiyle bizim buraya 3 saatlik uzaklıkta meşhur bir göle gidelim dedim.gezelim bir günde kalalım,tamam dedi.sonra o gölde su yılanları filan olduğunu duymuş yok oraya gitmeyelim dedi 2 günlüğüne Antalya merkez de bir yer bul gidelim.peki dedim.araştırmalarım sonucunda iki değilde 3 günlüğüne içime Sinem bir otel bulabildim(kalma kriterinden dolayı 2 gün vermiyorlar)malum tatil sezonu heryer dolu.dolu olmayan çoğu otelde de 3-4 gün kalma kriteri var.neyse akşam yemekte konusu açıldı.oteli buldum dedim fiyatını söyledim.fiyatı pahalı geldi beyefendiye.aman bir atarlandı yok ben sana uygun fiyatlı bul dedim de iki günlüğüne o kadar para mı verilirmişte.ayrıca bu iki demiş ben 3 gün dedim ya ben sana iki gün bul dedim de bilmem ne.bende bulabiliyorsan kendin bul o zaman dedim.ama nasıl sinirlendim anlatamam.gideceğimiz tatili resmen gitmeden burnumuzdan getirdi.bende seninle hiç biryere gidilmez deyip sofradan kalktım.yemekten sonra hala uzatıyor yok ben sana şöyle bul dedim de böyle bul dedimde.sanki otellerde bizi bekliyor aman gelin diye.neyse sonra kendisi bulmuş Alanya dan.alanya da oteller ucuz zaten ben bir tane otele bakmadım oradan.çünkü çevremde duyduğum şeyler iyi değil.ayrıca geçen sene arkadaşım gitti alanyada bi otele aşırı kalabalıkmış.benim iki tane çocuğum var biri daha 2 yaşında gideceğim yer biraz aileye uygun olmalı.neyse çok uzattım şimdi bu bana tutturacak gidelim diye ama ben asla gitmek istemiyorum çünkü çok kırıldım ve ona çok sinirliyim.ama kızım deli gibi istiyor.inanın hiç bilmiyorum.siz olsanız gidermiydiniz.

Git bence büyütülecek bi mevzu değil kaldı ki eşiniz de aman diyip iptal etmemiş tatili başka bi yer bulmuş..huzurunuzu bu kadar ufak şeyler için bozmayın..huzur önemli..

Git bence büyütülecek bi mevzu değil kaldı ki eşiniz de aman diyip iptal etmemiş tatili başka bi yer bulmuş..huzurunuzu bu kadar ufak şeyler için bozmayın..huzur önemli..
Bence de önemli ama her konu da böyle.birşeyi de yapmadan önce böyle burnumuzdan getirmese olmaz.böyle deyince de sen nankörsün diyo.tamam iyi bir şekilde gittiğimiz yerler de oldu ama böyle yapınca da insanın hevesi kursağında kalıyo.hiç birşey yapmak istemiyor.

Bence siz zaten eşinize dolmuşsunuz. Bir şey olsa da patlasam diye bekliyorsunuz. Adam 2 gün dediyse siz de 3 gün bulduysanız önce bunun açıklamasını yapın. Maddi açıdan bütçenize göre hareket edin.
İki gün dedi ama sezon olduğu için ya oteller dolu yada dediğim gibi 3 gece 4 gece kalmak gibi kriterleri var.ayrıca bulduğum otel çoğu iki gece otele göre daha uygundu.

Otelleri bilmem ama Alanya öyle aşırı aşırı kalabalık bir yer değil, bilgin olsun. Ama bu kadar tantana olduysa ben olsam ben de gitmek istemezdim diye düşünüyorum. Eşinin tutumu çok yanlış.

Otelleri bilmem ama Alanya öyle aşırı aşırı kalabalık bir yer değil, bilgin olsun. Ama bu kadar tantana olduysa ben olsam ben de gitmek istemezdim diye düşünüyorum. Eşinin tutumu çok yanlış.
Evet benimde kızdığım nokta o zaten.bu kadar tantana yapacaksan en başta kendin bak.ben zaten uyarım.

Çocuklarınız için gidin. Zaten baba cok çalısıyor, babayla ailecek vakit geçirmek istiyorlar gitmelisiniz. Hem alanyanın denizi muhteşemdir
Zaten gidersem onlar için giderim.yani onlar olmasa İnan'ın asla asla gitmem.çok inat bir yapım var.bir tek onlar kırıyor inadımı.küçüğün pek aklı ermiyor ama kızım 7 yaşında ve gerçekten çok istiyor tatile gitmeyi.onunda moralini bozdu.

Zaten gidersem onlar için giderim.yani onlar olmasa İnan'ın asla asla gitmem.çok inat bir yapım var.bir tek onlar kırıyor inadımı.küçüğün pek aklı ermiyor ama kızım 7 yaşında ve gerçekten çok istiyor tatile gitmeyi.onunda moralini bozdu.
Ah kıyamam ben ona tam tatil çocuğu...
bende bugün düşündüm de çocukken hiç ailece tatile gitmedik babam bir kaç kere denize götürmüştü.. maddi imkanımızda vardı ama hiç gitmedik bir kere bile.. bir keresinde bir aile dostumuzun yazlık evine gidicektik yazlık dediysem deniz yok ben cocuk aklı denize gidcez sanıyorum kendime mayo dikmeye falan çalışmıştım:) lütfen çocuklarınıza tatil hatıraları bırakın...

Bencede gidin işkolik adam hazır ikna olmuşken çocuklara yazık ailecek vakit geçirsinler..
Eşin kabalık yapmış tabi yazmadan edemicem :işsiz:
Evet canım gerçekten kabalık yaptı.madem öyle elinde akıllı telefon kendin bak ayarla.hem bana diyor hemde üstüne bi ton laf söylüyor.çocuklar ah çocuklar zaten herşey onlar için:KK51:

Gitmezseniz eşinizi değil kendinizi ve çocuklarınızı cezalandırmış olacaksınız. Ufak tefek bir gerginlik üstelik. Bu kadar kinlenip kendinizi geri çekmenize de gerek yok. Havanız değişir mutlaka gidin.

Ah kıyamam ben ona tam tatil çocuğu...
bende bugün düşündüm de çocukken hiç ailece tatile gitmedik babam bir kaç kere denize götürmüştü.. maddi imkanımızda vardı ama hiç gitmedik bir kere bile.. bir keresinde bir aile dostumuzun yazlık evine gidicektik yazlık dediysem deniz yok ben cocuk aklı denize gidcez sanıyorum kendime mayo dikmeye falan çalışmıştım:) lütfen çocuklarınıza tatil hatıraları bırakın...
Ay canım ya bende sana üzüldüm bak.benimki de yok şu mayoyu al yok şapka al.yok kumdan kale seti al deyip durdu sabahtan beri.kızım böyle hevesliyken öyle yapmasına belki de çok kızdım.başbaşa gidecek olsak zaten nere olursa olsun derdim.hatta boşver gitmeyelim derdim.

X