Her zamanki gibi yine beni sinir etmeyi başardı(eşim)

Ay canım ya bende sana üzüldüm bak.benimki de yok şu mayoyu al yok şapka al.yok kumdan kale seti al deyip durdu sabahtan beri.kızım böyle hevesliyken öyle yapmasına belki de çok kızdım.başbaşa gidecek olsak zaten nere olursa olsun derdim.hatta boşver gitmeyelim derdim.
İleride kızınızın benim gibi içi buruk hatırlamasını istemiyorsanız gidin:) şimdiden iyi tatiller diliyorum:KK200:

Evlendik evleneli hiç tatile gitmedik, işsiz kaldı, yeni işe girdi, o yüzden izni yok. Bayramda ailesine gittik dedim ki son 3 gün bir yere gidelim nolursun, maaş kartımı verdim nerede istiyorsan yapalım (vajinusmus tedavisi olacağım, bebek istiyorum) dönüşe bilet yok dedi attı kartı önüme. Biliyor musun 35 yıldır tek hayalim eşimle tatil yapmaktı. Depresyon tedavisi görüyorum. İlk kez bir şeyi bu kadar çok istedim ve olmadı. Deseydi ki çöle gidiyoruz ona bile razıydım.

Evlendik evleneli hiç tatile gitmedik, işsiz kaldı, yeni işe girdi, o yüzden izni yok. Bayramda ailesine gittik dedim ki son 3 gün bir yere gidelim nolursun, maaş kartımı verdim nerede istiyorsan yapalım (vajinusmus tedavisi olacağım, bebek istiyorum) dönüşe bilet yok dedi attı kartı önüme. Biliyor musun 35 yıldır tek hayalim eşimle tatil yapmaktı. Depresyon tedavisi görüyorum. İlk kez bir şeyi bu kadar çok istedim ve olmadı. Deseydi ki çöle gidiyoruz ona bile razıydım.
Ay canım benim inşallah bi bebeğiniz olur.bizde hiç gitmedik tatile ilk defa gitçez.balayına bile apart tarzı bir yere gittik iki günlüğüne.

Oyyyy kıyamam canım ya :KK60: bende balayına gidememiştim. Üç sene sonra kızımla beraber gitmek nasip oldu. Allah en kısa zamanda bebiş nasip etsin.

X