Herşeyde Sen Varsın Unutamadım

Diğer üyeye net bir yanıt vermemişsiniz. O yüzden soruyorum.

Siz bu adamla hiç yüz yüze görüştünüz mü ?

Görüntülü görüşme , sesli arama yaptınız mı yoksa sadece bir site üzerinden mi yazışma yaptınız ? Birbirinizde iletişim bilgileriniz var mı , karşınızdakinin gerçek kimliğini biliyor musunuz ?
Kusura baknayin diger uyelerin sorulari gozumden kacmus olabilir yoksa tek tek cevaplamaya calisiyorum
Zaten genelde sesli gorusuyorduk ve ana goruntulu olarak cok fazla konusmadik ama bana söylediği bir cok seyin dogru oldugunu biliyorum ama yuzyuze hic görüşmemiz olmamisti zaten zaten yanlis anlasilmadan kaynaklı aramizda sorun olan seyde buluşmaya karar verdigimizde oldu yani beklentimizib olmadigi bi arkadaslik yada adi her ne ose oldugu icin cokta yalan soyleme ihtimalini dusunkuyorum oda evlilik dusuncesinde olan biri degildi bende boyle bir beklentim olnadigini soylemistim yani gercekten iyi bor arkadaslik atmosferi hissetmiştim

Allahım iyi ki bu platform anonim çünkü bu anlatacağım şeyi kimseye anlatmıyorum utancımdan 😄 Çok tanıdık geldi bana bu olay. Şu an yirmi yediyim. Üniversiteyi ilk kazandığımda internette aşırı saçma bir sitede biriyle tanışmıştım ama flört olarak değil, blog yazısı vardı onun ben onu yorumlamıştım sonra kitaplardan filan konuşmuştuk . Benim hesap da fake bu arada . Sonra Facebook’ta konuşmaya başlamıştık, fake hesap olmasına bile şey dememişti. Romantik anlamda bir şey yoktu konuşmalarda onun o dostluğunu seviyordum. Sonra numarasını verdi bana ben aradım açtı meşgulüm dedi kapadı birkaç gün sonra da engelledi şaka gibi. Hayatıma giren insanlar oldu. Arkadaş olarak da çok şanslıyımdır ama o insanın enerjisini özlüyorum. Ha böyle yazınca takıntı gibi gelcek ama böyle bir şey onu hatırlatınca aklıma geliyor tabi ki normal zamanda niye gelsin hem de bu yaşta . Bu konu mesela onu anımsattı bana. Keşke onunla tanışmış olsaydık derim.O hissettiğiniz enerji meselesini anlıyorum yani. Elden bir şey gelmiyor ama hayatımıza birileri giriyor birileri çıkıyor . Düzen böyle .

Allahım iyi ki bu platform anonim çünkü bu anlatacağım şeyi kimseye anlatmıyorum utancımdan 😄 Çok tanıdık geldi bana bu olay. Şu an yirmi yediyim. Üniversiteyi ilk kazandığımda internette aşırı saçma bir sitede biriyle tanışmıştım ama flört olarak değil, blog yazısı vardı onun ben onu yorumlamıştım sonra kitaplardan filan konuşmuştuk . Benim hesap da fake bu arada . Sonra Facebook’ta konuşmaya başlamıştık, fake hesap olmasına bile şey dememişti. Romantik anlamda bir şey yoktu konuşmalarda onun o dostluğunu seviyordum. Sonra numarasını verdi bana ben aradım açtı meşgulüm dedi kapadı birkaç gün sonra da engelledi şaka gibi. Hayatıma giren insanlar oldu. Arkadaş olarak da çok şanslıyımdır ama o insanın enerjisini özlüyorum. Ha böyle yazınca takıntı gibi gelcek ama böyle bir şey onu hatırlatınca aklıma geliyor tabi ki normal zamanda niye gelsin hem de bu yaşta . Bu konu mesela onu anımsattı bana. Keşke onunla tanışmış olsaydık derim.O hissettiğiniz enerji meselesini anlıyorum yani. Elden bir şey gelmiyor ama hayatımıza birileri giriyor birileri çıkıyor . Düzen böyle .
seninle bi kahve içesim geldi :KK70: iyi dertleşilir seninle :KK70:

İste sizin ve boyle bir durumu yaşamış insanlarin beni anlayacagini düşünüyorum.hiç bi beklentim yoktu duygusal yada gelecege yonelik ama arjadasligi samimiyeti o kadar iyi gelmişti.Aynı yollardan gecmis olmak yakın arkadaslarindan bile kafamin o jadar uyustugu kendimi bu kadsr yakin hissettigim olmamisti cok izluyorum ve bir daha dönmeyeceğini bilmem canımı yakiyor galiba

X