Herşeyi yiyerek 75 günde 21 kilo verdim

Günaydi şekerler...sabah tartısı 63.9:halay:aylardan sonra 63lüler gördüm ya...bu da güzel.detoks öncesi 64.9-65 geliyordum.-1000gr gayet iyi.:nazar:
Şimdi güzel bir bitki cayi iceyim.sonra güzel ama ax kalorili bir kahvalti.:kk77:
Cumaya sehir disina bir ùniversite arkadadjmizin bebegini görmeye gidecegiz.63.5u görmek istiyorum.bakalim ne olacak
tebrikler canım harikasın:KK76:

Ne tatlısın kız sen :KK19: anlatırım tabii, motivasyonunu kaybeden insanlara destek olmak bana çok iyi geliyor :KK54: her insanın mutlu olmaya hakkı var :KK68: o halde dans dans dans :KK71:
o senin tatlışlığın ve pozitif enerjin:KK19: bir şey soracağım "Ya Samed" çekerken jüpiter saatinde çekmek daha mı etkili oluyor,sen öyle mi yapıyorsun? bide açık günlerde başlamak daha kalıcı olmasını mı sağlıyor canım? dün merak ettim biraz araştırma yaptım nette neler varmış neler,tabi ben ilk kez senden duydum.bide abdest alıp öyle mi çekiyorsun,regl günlerinde nasıl yapıyorsun?
çok sordum dimi:olamaz:
Atalim göbecikleri gitsin kilolar,erisin yağlar...da ben daha dans isine baslamadim.sabah yürüyüslerim 3 hafta sürdü.misafirdi yorgunluktu soğudum.bir de 1 Eylül itibariyle tekrar calisma,okul temposu yorucu bir program düsündükce dinlenmek istiyorum.ama dans kesinlikle iyi fikir.ki ben kapi gicirtisiyla oynarim.
aynen ya ne çabuk bitti koca bir tatilo_O 1 eylül aklıma geldikçe tatil daha çabuk bitiyor sanki:işsiz::skandal:
bir yandan da özlemişim,tatilden sonra başlaması zor ama çalışmak güzel:KK28:

merhaba kızlar, dün başladım bende....az yiyorum, bol hareket, bugün ikinci günüm, kendimi gayet iyi hissediyorum, çünkü yasaklar yok, herşeyden yiyorum ama az...bugün sabah bir bardak su, bir bardak sade nescafe, bir domates, bir dilim tam buğday ekmek, biber, birkaç salam yedim...çalıştığım için yürümeye fırsatım olmadı, ama akşam yürüyüşe çıkacağım, bir hafta sonra bakalım neler olacak, yine yazacağım

merhaba kızlar, dün başladım bende....az yiyorum, bol hareket, bugün ikinci günüm, kendimi gayet iyi hissediyorum, çünkü yasaklar yok, herşeyden yiyorum ama az...bugün sabah bir bardak su, bir bardak sade nescafe, bir domates, bir dilim tam buğday ekmek, biber, birkaç salam yedim...çalıştığım için yürümeye fırsatım olmadı, ama akşam yürüyüşe çıkacağım, bir hafta sonra bakalım neler olacak, yine yazacağım
h.geldim cnm sende.

arkadaşlar birde kilosunda epey azalma olanlar, mesela 1 hafta içinde neler yiyip içtiler, ne kadar spor yaptılar, yeni başlayanlar adına mümkün olduğunca paylaşırlarsa çok sevinirim, birde lütfen kilo verenler bizleri unutmasınlar, durumlarını fırsat buldukça bildirsinler :))))))):KK54:

arkadaşlar birde kilosunda epey azalma olanlar, mesela 1 hafta içinde neler yiyip içtiler, ne kadar spor yaptılar, yeni başlayanlar adına mümkün olduğunca paylaşırlarsa çok sevinirim, birde lütfen kilo verenler bizleri unutmasınlar, durumlarını fırsat buldukça bildirsinler :))))))):KK54:
cnm ben diyetisyenle çalışıyorum diyet listemi yazmıştım bakabilirsin.

sabahları aç karna 2 fincan yeşil çay içtim hem iştah kesiyor hem metebolizmayı çalıştırıyor ve günde bir saat yürüyüş yaptım

biraz önce forum kayısı çayı ve kiraz sapı aldım. sallam çay yani liptonun. bir bardak kayısı, bir bardak kiraz sapı içtim...acaba deneyen ve faydasını gören varmı

sabahları aç karna 2 fincan yeşil çay içtim hem iştah kesiyor hem metebolizmayı çalıştırıyor ve günde bir saat yürüyüş yaptım
Mideni rahatsız etmiyor mu,bulandırmiyor mu aç aç? Ben aç aç bir sure sonra su bile içemiyorum
Bilmiyorum belki de hem yemek yemenin verdiği alişkanlıkla hep tok olduğum içindir.

biraz önce forum kayısı çayı ve kiraz sapı aldım. sallam çay yani liptonun. bir bardak kayısı, bir bardak kiraz sapı içtim...acaba deneyen ve faydasını gören varmı
Ben denedim.tuvalete çikiyorsun sürekli.ama ben yaninda diyet yapmadığım için faydasın kg olarak gormedim tabi.kayısinın tadinı hic sevmedim biraktim.kiraz var evde ama arada içiyorum.

X