hey gidi soan suyu

kızlar;
yazdıklarınızı okuyunca ben de paylaşmak istedim.
ben de soğan kürünü uyguladım aynen saraçoğlunun sitesinde yazdığı şekilde. aynı anda eşime de keçiboynuzu kürü uyguladım.
(daha önce doktora gitmiştim bende bir sorun çıkmamıştı hsg filan da çektirmiştim doktor tüplerden biri tıkalı aşılama olmadı hemen tüp bebek demişti ama eşimin spermlerine bir türlü baktıramamıştık ben müthiş bir moral bozukluğu yaşadım ve doktorlardan ümidi kesmiştim.)
neyse benim soğan kürü daha bitmeden ne yumurtlama günü takip ettim ne bir şey. sadece ay içinde gün aşırı birlikte olmaya çalıştık (bu çok önemli)
ayaklarımı duvara dayayarak ilişkiye girdik ve sonrasında da 20 dk boyunca ayaklarıma sıcak bir şey sarıp duvara dayamaya devam ettim.
sonra sağ tarafıma dönüp 3-4 saat yattım.
ve ilk ayda hamile kaldım şu an 2 aylık hamileyim.
kızlar, soğan kürü mü bu yöntem mi keçi boynuzumu bilmiyorum ama bi tanesi işe yaradı siz de benim gibi uygulayın.
NOT1: arkadaşıma doktor daha bekarken senin çocuğun olmayacak demiş ve o da bu yöntemle bir ay içinde sadece 1 kez ilişkiye girdiği halde hamile kalmış.
NOT2: ablam 37 yaşında. doktor enişteme artık senin çocuğun olmaz demiş 2 tane çocukları vardı zaten onlar da korunmamışlar ve ablam hamile kaldı hamile kaldığını anlamadı menooza girdiğini zannetti. doktora gidince de 4 aylık hamile olduğunu öğrendi.
kızlar Allah verecek olduktan sonra bir sebep yaratıyor.
lütfen moralinizi bozmayın.
bol bol dua edin.
kendinize bir meşgale bulun. sorekli bebek olayı üzerinde yoğunlaşmadan ne bileyim el işi yapın pasta kursuna gidin, kazak örün. müzik aleti çalmayı öğrenin. ama kafanızı rahatlatın.
ben aylardır negatif çıkmasından öyle bıkmıştım ki testi bile 1 hafta sonra yaptım:) önceden 2 gün öncesinden test yapmaya başlıyordum:p
soğan kürünü uygulamada esas amaç şudur eğer kadınsal bir probleminiz varsa içinizi temizliyor kadınlar için Rabbimizin yarattığı mucize bir bitki. myom, akıntı iltihap gibi sorunlarınıza iyi geliyor bol miktarda akıntınız ve kahverengi lekeniz olabilir ama size tavsiyem saraçoğlunun sitesine de bakın ve iyice inceleyin.
bol şans.
Allah hepinize anneliği nasip etsin inş.

ben basladım bıle kızlar bugun 9.gunum sabah ve ogle ıcıyorum ben sarı renkde akıntım glıyor temızlendıgını hıssedıyorum gercekten

kızlar ben de ilk defa korunmayı bırakacaktım ve içimde bir korku vardı ya olmazsa diye.Ve 12 gün boyunca sadece sabahları soğan suyu içtim.Çok fazla akıntı oldu gerçekten içimi temizlediğini hissettim.Ve kür bittikten sonraki ay korunmayı bıraktık ve hamileyimmmm.Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallahhhhhhh

kızlar ben de ilk defa korunmayı bırakacaktım ve içimde bir korku vardı ya olmazsa diye.Ve 12 gün boyunca sadece sabahları soğan suyu içtim.Çok fazla akıntı oldu gerçekten içimi temizlediğini hissettim.Ve kür bittikten sonraki ay korunmayı bıraktık ve hamileyimmmm.Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallahhhhhhh

sude cım cok sevındım gercekten saglıkla kucagına alırsın inşallah bebegını bende cok ıstıyorum ınsallah benımde olur bır an once:dance:

Arkadaslar bence deneyın derım cunku yararı var zararı yok ayın 5ınde benım bıtıyo bıtınce ıncır kuru yapıcam belkıde gerek kalmaz ınŞaaallaaaaahhhhh

ben de okuyunca paylaşayım dedim, benim de son aylarda adetlerim sancılı olmaya başlamıştı,dayanılmayacak gibi değil ama eskiye göre bariz artmıştı. soğan kürünü yaptım ama 10 gün,başka sebeplerden 15 günü bile tamamlayamadım ama ilk adetim yine sancılı oldu ama sonraki adetim-ki şu anda o dönemdeyim-inanılmaz rahat sıfır sancıyla oldu, tesadüf sandım önce ama başka bir arkadaşım da aynını söyledi, kürden sonra sancıları geçmiş... çok şükür, hep Allahım şifa senden diyerek içtim. inşallah sağlıkla hayırlısıyla bebeğim de gelir...

kızlar bişi socam.bu soğan suyunu uyguladığım ay korunmalımıyım sizce?

canım ablam hamile .. normal kontrollerini yaptırmak için hastaneye gitmişti bu gün.. ve orda bir bayan soğan kürü uygulamış hamile kalmak için kalmış ama devam ediyormuştu küre hamile kaldığını bilmiyormuş. ve bebeğini düşürmüş... benimde kür uyguladığımı bildiği için hemen bana haber verdi..doktorlar hatta bayanı azarlamişar.. korun istersen canım yada yumurtlama zamanından sora kürü bırak....

evet sogan kurum bıttı arkadaslar beklıyorum su an bakalım 15hazıran adet gunum korunmayı bıraktıktan sonra ılk adetımı olcam bakalım belkıde hamıs kalırım :ecrin_bebek:

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar ,
bende incir kürüne başladım acaba soğana mı başlasaydım olmadı bir daha ki ay başlarım soğana:KK43:(
incir kürünün 4. günündeyim arada da adaçayı içiyorum yumurtlaığımda bu sabah şiddetli bir ağrı oldu acaba incir kürü yapar mı biliyormusunuz?

valla bılmıyorum kı cıcekcıkkk ben daha baslamadım ama baslıcam ptesı gunu dusunuyorumm denemedıgım ıcın bısey dıyemıcemmmm:1no2:

winx perisi saol canım bir yerde topik açmıştım bir arkadaşımız da incir kürünü yapmış ondada yumurtalığında ağrı olmuş o zaman normal sanırsam kaydirigubbakcemile2

slm arkadaşlar ben de yeniyim burda adete 3 gün var bende çok heyecanlıyım soğan kürü incir kürü ve keçiboynuzu kürünü ilk defa duydum nasıl yapılıyor yardımcu olabilirnmisiniz

ADETININ BITTIGI GUN YADA ADETININ ILK GUNU ABSLAYABILIRSIN KLORSUZ KAYNAMIS SUYA OTRA BOY KAHVERENGI SOGANI 4 E BOLUYORSUN 5 DK AGZI KAPALI KAYNIYOR ILIYINCA SABAH VE AKSAM YEMEKLERDEN ONCE 10 DK EVVELINDEN ICIYORSUN SARACOGLUNUN SITESINDE AYRINTILI YAZIYORRR INCIREDE ORDAN BAKABILIRSIN AMA SOGANI TEKRAR BAK O SITEDEN BENCE vereliniortak

Ben sabah ve ogle yapmıstımmm soganı ve dun sona erdı 14 gun yaptım ben ptesıde ıncıre baslıcam bakalım hayırlısııı

X