Hibiskus cayi ni deneyen varmi?

ebrusen2606

Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2012
28
2
Merhaba tv de gulsah saracoglu 21 kilo verdim zipladim bide hibiskus cayini ictim cok yarari var zayiflamaya dedi.emziren annelerde icebiliyormus.bu cay hakkinda bilgisi olan varsa bilgi verebilirmi!

Lezzetli güzel bir çay.Zayflattığın bilmiyordum.
Bende biberiye çayı alacağm zayflatma özelliği varmş bugün baktım bulamadım ama kısmet.
Şu an gül çay içiyorum :)

Evet zayiflatiyormus tv de soyledi 21 kilo cerdim bu cati ictim cok etkisi var zayiflamamda dedi.ama sanirim bu ozelligi cok bilinmiyor

Evet var kurlerde emziren anneler icin sarmisak cayi disinda cok kur yok.bu cayi emzirirken icmis oyuzden sormustum deneyen varmi diye ama cok bilindik bir bitki degil

Merhaba tv de gulsah saracoglu 21 kilo verdim zipladim bide hibiskus cayini ictim cok yarari var zayiflamaya dedi.emziren annelerde icebiliyormus.bu cay hakkinda bilgisi olan varsa bilgi verebilirmi!

BENDE 15 gundur ıcıyorum bence zayıflamaya kesın katkısı var gercı ben dıyet ve yuruyuste yapıyorum ama
ben ahmet marankıden duymustum zayıflatıyo dıye lezzetlı mayhos ve ucuz bı bitkı bence denemek lazım
5 lıralık alsan 1 ay yeter yanı sen düşün
hemde müthıs c vıtamını deposuymus

Ben de geçen hafta başladım henüz bi sonuç alamadım diyet de yapıyorum , yani veriyorum kilo ama çok yavaş bi biçimde,belki de yeni başladığım içindir,içtikçe daha fazla sonuç alacağımı düşünüyorum,denemekte fayda var :)

Benim de diyetisyenim onermisti 3 ay once, 3 hafta ictim hibiskus u ama bi fayda gormedim ve biraktim. Sadece cayla olabilecek bisi degil. Diyet spor sart.

ben internetten aldım gayet güzel kızlar 12 gün oldu şimdiden karnımdaki şişlik gitti devam edicem tartım yanlış göstermiyorsa 2 buçuk kilo vermişim ki bence gayet iyi bir rakam:) bakalım gelişmeleri yazıcam.

bu gülşah saraçoğlu ibrahim saraçoğlunun kızı mı? onu zayıtlatmış bu çayla hahaha:) şaka bir yana bende aldım bundan önce başka bir çay içiyodum onu bıraktım. bu sefer işe yarayacak gibi bu çay daha yeni başladım yanlarım çıktı onlara dur demem lazım ama tadı da güzel bir kere sindirimi çalıştırıyo ama su kaybettirmiyo en önemli tarafı o. genelde öğünlerde salata yiyorum bir de çayı içiyorum gün boyunca ne açlık ne bişi. işallah kilolarda gidecek.

bizim ofiste kızlar bunu içip duruyo ikiside kilo vermeye başladı ama ben hep yemeği kestiler falan diye düşündüm bana da içirmeye çalışıyolardı:))buraya bakayım dedim güzel şeyler yazmış arkadaşlar bende deniycem.

Bende içiyorum 2,5 hafta falan oldu, ilk hafta 3 kilo verdm ama tabi ödem atmışımdır, dün tartıldım baştan beri 5,5 kilo vermişim. Şimdilik iyi gidiyo yani :) başka bişey olursa yazarım yine size...

Supermis vallahi okadar kilo verdiysen :) dun aktara sordum emziren icemez fln dedi oyuzden iyice arastirmak istedim almadim.vallahi gulsah saracoglu mucizevi bir bitki fln diyo denemek lazim tabi yediklerimize dikkat etmeden mucize beklememiz yanlis malesef :KK43:

Bende içiyorum 2,5 hafta falan oldu, ilk hafta 3 kilo verdm ama tabi ödem atmışımdır, dün tartıldım baştan beri 5,5 kilo vermişim. Şimdilik iyi gidiyo yani :) başka bişey olursa yazarım yine size...

Cnm merhaba aç karnına mı tok karnına mı içiyorsun birde günde kaç kere ??

X