Hibiskus cayi ni deneyen varmi?

eveett pazartesi aldım içmeye başladım fakat ben yanloş yapmışım aç değil tok karnına içmişim :) neyse yarın sabah aç karnına devam edeyim bari offf offff gidsin şu kilooooo artık istemiyorummmm

ben internetten aldım gayet güzel kızlar 12 gün oldu şimdiden karnımdaki şişlik gitti devam edicem tartım yanlış göstermiyorsa 2 buçuk kilo vermişim ki bence gayet iyi bir rakam:) bakalım gelişmeleri yazıcam.

Epeydir yorum yazan olmamış ama sonuç alan biri olarak sana bir şey danışmak istiyorum. Nette ibraim saraçoğlu 3 dakika kaynatın, ılıdıktan sonra süzün diyor, aktar ise kaynatmayın, yeşil çay gibi demleyin dedi. Sen nasıl kullandın yazabilir misin? Peki kullanmaya devam ettin mi, daha sonra da fayda gördün mü acaba?

Bende içiyorum 2,5 hafta falan oldu, ilk hafta 3 kilo verdm ama tabi ödem atmışımdır, dün tartıldım baştan beri 5,5 kilo vermişim. Şimdilik iyi gidiyo yani :) başka bişey olursa yazarım yine size...

Başka bir gelişme oldu mu acaba? kilo kaybı devam etti mi? gerçi benim ödem ve şişkinlik sorunum oluyor zaten asıl onun için kullanacağım ama bir yandan da spora başladım, kilo da vermeye çalışıyorum. Bir de kimi demleme kimi kaynama diyor sen nasıl kullandın? işe yaramış madem sen demledin mi, kaynattın mı? rica etsem bu konuda kısacık da olsa bilgi verebilir misin ?

Kızlarrrr :KK3: yok mu aranızda devam eden? İşe yarayanlar demleyerek mi kaynatarak mı hazırladı? Bir yardımcı olsanız? ibrahim saraçoğlu kaynatma kürü vermiş ama amaç ödem değil bu kürde, aktara kaynatacak mıyız diye sorunca demlenecek dedi :44: nasıl yapsak, çaydan fayda görenler nasıl hazırladı ?? :44:

İyi akşamlar

1 aydır diyetteyim.
15 gündür de hibiskus çayını içiyorum.başta aç karnına içiyordum bende.fakat nette tok karnına içilmesi tavsiye ediliyor.karbonhidratları emiyormuş.bende şu an o şekilde uyguluyorum.gün boyu bitki çayı tükettiğim için faydası ne kadar oldu bilmiyorum ama bayağı inceldim.
:KK34:

İyi akşamlar

1 aydır diyetteyim.
15 gündür de hibiskus çayını içiyorum.başta aç karnına içiyordum bende.fakat nette tok karnına içilmesi tavsiye ediliyor.karbonhidratları emiyormuş.bende şu an o şekilde uyguluyorum.gün boyu bitki çayı tükettiğim için faydası ne kadar oldu bilmiyorum ama bayağı inceldim.
:KK34:[/QUOTE

Bebisin var mi? Emziriyor musun?

Canim inanılmaz tansiyon düşüren bir çay bu dikkatli kullanmak lazım. Annem bilmeden her akşam tadı güzel diye içiyordu.kadının gözü açılmıyordu. Bir halsizlik sürekli uyku hali gibi. Sonra caydan olduğunu anladık bıraktı

Bende geçen cumartesi başladım bu çaya.56.7dim.ve uzun zamandır takılmıştım ne alıyodum ne veriyodum.çok yiyodum ondan sanırım.neyse bi haftam bitti bugün 8.ci günüm 54.9 çıktım.devam edicem..boyum 168 ve ideal kilom 60 olduğu halde bende bi takıntı oldu ve geçen sene 53ü gördüğüm zamanki mutluluğum pahabiçilmezdi.oyüzden zor gidiyo kilolarım ama yine başarıcam hatta 52 bile olmayı düşünüyorum.inşallah başarırım..

IMG_20151227_112006-1.jpg Screenshot_2015-12-27-12-09-26.png

Bende geçen cumartesi başladım bu çaya.56.7dim.ve uzun zamandır takılmıştım ne alıyodum ne veriyodum.çok yiyodum ondan sanırım.neyse bi haftam bitti bugün 8.ci günüm 54.9 çıktım.devam edicem..boyum 168 ve ideal kilom 60 olduğu halde bende bi takıntı oldu ve geçen sene 53ü gördüğüm zamanki mutluluğum pahabiçilmezdi.oyüzden zor gidiyo kilolarım ama yine başarıcam hatta 52 bile olmayı düşünüyorum.inşallah başarırım..

Eki Görüntüle 1729136 Eki Görüntüle 1729134
Selam siz hangi cayi ictiniz nar cicegi ki hibiskus mu

Evet bugünkü sonuçta harika,

IMG_20151228_090629.jpg

9. Gündeyim ve 2.200 vermiş oldum başlayalı.hadi bakalım daha ne kadar gidicek bakalım.
Şuanda demlendi ılımasını bekliyorum.sıcak içemiyorummalesef :)

Haftalık hedeflerimi tutturmaya devam ediyorum..bu cuma 54.1 olmam gerekiyodu 100 gr aşağı gördüm çok mutluyum.geçen cumadan bugüne 1.500vermiş oldum yine.gelicek cumada hedef 1400 olursa 52.6olmam gerekicek ama bu biraz fazla banaaaaa :)
Neyse 53.5 olsamda yeticek bana :)
IMG_20160101_124430-1.jpg

Haftalık hedeflerimi tutturmaya devam ediyorum..bu cuma 54.1 olmam gerekiyodu 100 gr aşağı gördüm çok mutluyum.geçen cumadan bugüne 1.500vermiş oldum yine.gelicek cumada hedef 1400 olursa 52.6olmam gerekicek ama bu biraz fazla banaaaaa :)
Neyse 53.5 olsamda yeticek bana :)
Eki Görüntüle 1733066
Nar çiçeği ile aynı çay değil bu canım. Netten araştır bak. Sen hangisini içiyorsun da fayda görüyorsun? Hibiskus mu nar çiçeği çayı mı?

Nar çiçeği ile aynı çay değil bu canım. Netten araştır bak. Sen hangisini içiyorsun da fayda görüyorsun? Hibiskus mu nar çiçeği çayı mı?
Netten çok araştırmıştım cnm.hibisküs halk dilinde nar çiçeği diye geçiyodu.ama şimdi baktımda ne çok karışıklık var kimisi aynı diyo kimisi değil.kafam almadı doğrusu.
Ama şöyle söyliyim geçen sene yani 2014ün 9ayında bi çay almıştım aktardan hibisküs diye istemiştim adamda bi paket verdi bana üstünde nar çiçeği(hibisküs) olarak yazıyodu ve markalı paketti yani ağzı kapalı.
Neyse geçen haftalarda yine aktara gidip narçiçeği alıcam dedim adam bana hemen verdi ağzı zımbalı hiçbişey yazmayan bi poşetti.bunun yaprakları büyük ama dedim önceki aldığım yerdeki küçük yapraklıydı dedim.adam bana bunlar farklı boyutlarda olabiliyo kurutulma aşamasında kırılmalar oluyo paketlenirken dedi.neyse aldım geldim 2haftadır kullanıyorum işte.bence iki kullandığım çayın tadıda birebir aynı.demekki hibisküs, narçiçeği çayıymış :)

Netten çok araştırmıştım cnm.hibisküs halk dilinde nar çiçeği diye geçiyodu.ama şimdi baktımda ne çok karışıklık var kimisi aynı diyo kimisi değil.kafam almadı doğrusu.
Ama şöyle söyliyim geçen sene yani 2014ün 9ayında bi çay almıştım aktardan hibisküs diye istemiştim adamda bi paket verdi bana üstünde nar çiçeği(hibisküs) olarak yazıyodu ve markalı paketti yani ağzı kapalı.
Neyse geçen haftalarda yine aktara gidip narçiçeği alıcam dedim adam bana hemen verdi ağzı zımbalı hiçbişey yazmayan bi poşetti.bunun yaprakları büyük ama dedim önceki aldığım yerdeki küçük yapraklıydı dedim.adam bana bunlar farklı boyutlarda olabiliyo kurutulma aşamasında kırılmalar oluyo paketlenirken dedi.neyse aldım geldim 2haftadır kullanıyorum işte.bence iki kullandığım çayın tadıda birebir aynı.demekki hibisküs, narçiçeği çayıymış :)
Ben de nar çiçeği aldım. Bildiğimiz narın çiçek hali. bugün de aktardaydım hibiskusu gördüm. Gülün yolunmuş haliydi resmen. Bi resim atar mısın?

X