Hiç bu kadar kırılmamıştım

o ekip dediğin insanlara karşı seni savunmuştumm bir de.pişmanımmm.mune hanım konudan çıkıyorum.banlanmaya değmezzz.
kusura bakma , ben seni saldıran lardan sandım . kime ne yazdığımı unuttum . banlancak bişey yapmıyoruz ki ,hakaret etmiyoruz sonuçta. ama konu sahibine ayıp ettiğimizi düşünüyorum içime sinmiyor. hoşcakal

Tam bir ABAZA. Damacanaya kimler tecavüz ediyor buyurunuz hxhdhd iğrençç

Siz dahil size yazanlar konu dışına çıkıyor şu ekip meselesi yüzünden ve konu dışından da banlanabiliyorsunuz, bilin istedim

Evine gittiği sofrasına oturduğu yemeğini yediği arkadaşının karısına bakan ve karşılaştırdım diyecek kadar alçalan biri tam bir ırz düşmanı benim gözümde. Igrenc yaa

Siz dahil size yazanlar konu dışına çıkıyor şu ekip meselesi yüzünden ve konu dışından da banlanabiliyorsunuz, bilin istedim
tamam zaten daha önce, kendi fikrim olamayıp başka insanlar böyle düşünüyor . böyle düşünen insan sayısı fazla, dediğim için de banlanmış tım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…