Hiç geçmiyor yaşadıklarım

sonnssss

Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2016
390
85
Eski konularımı bilenler vardır ikinci eviliğimde bitti çok kötü şeyler yaşattı bana aklıma geldikçe hep ağlarım.hakaretler iftiralar ablamın oğluyla bile ilişkin mi var demişti bana çok ağlamıştım öyle deyince nasıl dayanmıştım ben söylediklerine

Eski konularımı bilenler vardır ikinci eviliğimde bitti çok kötü şeyler yaşattı bana aklıma geldikçe hep ağlarım.hakaretler iftiralar ablamın oğluyla bile ilişkin mi var demişti bana çok ağlamıştım öyle deyince nasıl dayanmıştım ben söylediklerine
Bundan sonra her şey gönlünce olsun..

Herkesle iftira atardı bana bir gün düğüne gitmiştik onların akrabalarının düğünüydü bi adam selam verdi ona vay efendim eve geldik bana aynen böyle diyor adamı tanımıyorum tabi bakıştınız adamla bana selam verdi daha neler neler kimler eniştelerimle bile tabi diyor baldız baldan tatlıdır gidersin oraya öper seni eniştem sarılır sana

Konularini simdi hatirladim cok kiskancti.cok sukur kurtulmussun.hatirlayip aglasan uzulsen ne degisecek.onune bak geriye degil seni mutlu edecek aktiviteler isler yap.

Ama

Yaşadıklarım o kadar ağrıdıkı çok çöktümki ben böyle bi evlilik düşünmemiştim
Hayatta her şey beklediğimiz gibi olmuyor maalesef , yolunda gitmeyen şeyler olabiliyor. Önemli olan hatanın neresinden dönsek kardır.

Kendimi çok üzdüm yıprandım çok kafama çok taktım herşeyi ikinci evililğmdi o beni yıktı zaten ikincisi olması

İkinci evliliğini yapanlar acaba eşleri eski eşiyle ilgili şeyler söylermi benimle bi kavga etse hemen ilk eşimi söylerdi yok İşte eşin seni s.... S.... Bıraktı ben seni aldım ne kadar ağır ve iğrenç şeyler söylerdi bana

Ettiği hakaretlere cevap vermediğini için yüreğiniz sogumamistir. Herkese cevap veremeyiz çünkü herkesin seviyesine inemeyiz

İkinci evliliğini yapanlar acaba eşleri eski eşiyle ilgili şeyler söylermi benimle bi kavga etse hemen ilk eşimi söylerdi yok İşte eşin seni s.... S.... Bıraktı ben seni aldım ne kadar ağır ve iğrenç şeyler söylerdi bana
Şeref yoksunu adi !! Ah şu kadınların dili erkekler kadar pis olsa neler söylerdi neler...

X