Hiç iyi değilim fikirlerinize ihtiyacım var kimse beni anlamıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selam kızlar senelerdir burayı okuyorum ama hiç yazacağım aklıma gelmezdi

30 yaşında üç çocuk annesiyim 11,9 ve 2 12 senelik evliyim
Biraz uzun olacak ama okumanızı istiyorum
Ben evlendiğimden beri mutsuzum görücü usulü evlendim eşimi hiç sevemedim zamanla severim dedim ama o hayatla ilgilisi olmayan ölü gibi yaşayan birisi (çok konuştum çok anlattım o tam annecil bi insan validemle aynı binadayız) ben çiçek böcek dünyayı gezmek isteyen kendini çocuklarına adamış bi anneyim
Çocuklarımı neredeyse kendim büyüttüm okulları sınavları onları çok geliştirdim
Hiç aşkı sevgiyi unuttum kendimi hep çocuklarla avuturdum eşimde her akşam kendi yerinde kanepesi ve sevgilisi tv dizileri ile beraber eşimle ilişkimiz çayını kahvesini ver senden iyisi yok aklına ancak yatak odasında gelirim ilişkiden bile soğudum

Sonra internet sitesi üzerinden çiçek satışı yapmaya başladım bir balkon çiçeğim vardı
Bi bey benden çiçek aldı sonra normal bi şekilde konuşmaya başladık bana farklı çiçekler bulup getiriyordu sonra konuştukça aynı kendim gibi hayat dolu bi insanla karşılaştım yaşadığımı nefes aldığımı fark ettim beni çok iyi anlıyor çocuklarıma ne kadar bağlı olduğumu eşimle sorunlarımı benim için eşimin yapmadığı fedarkarlıklarıda yaptı
Çok mutluyum
Bir gün tartışma gibi bişi olmuştu gece telefonum titreşimde unutmuşum çaldı sessizce açtım konuşup kapattım eşim olacak insan dinlemiş gizlice ama ne dediğimi anlamamış sonra aileme söyledi bi bayan arkadaşımdı diye konuyu kapattık bayan arkadaşımın biri eşimi arayıp ben konuştum diye ikna etti
Ama eşim olacak insan kendi ailesine anlatmış kaynatam babamı aramış böyle böyle diye kızınızı siz şımartıyorsunuz diye çünkü o varlığın içinde babam çocuklarımın eksiğini alıyodu harçlığımı bile o veriyodu kaynatam bakmazdı bize varyemez amca ve asla ne bi gezme ne bi komşu hep onlara köle olmamı istediler olmadım açıkcası çocuklarımla gezdim bol bol o yüzden beni çok sevmezler
Sonra benim değiştiğimi babamdan telefon dökümanını istemişler gece kiminle konuştupumu bulmak için sürekli dışarılarda geziyomuşum o eşim konuyu anlattıktan sonra bana çok tavır aldılar sevmiyorsam çocukları bırakıp gidecekmişim eşimi yeniden borçsuz evlendirirmiş eşime sordum sevmiyosan boşanalım dedim seviyorum dedi ama boş gerçekten karnı doysun tamam onun için birde tanınmış aile iki tarafta yerli herkes menfaati için istemiyor laf söz olcak diye
Bu konuyu aileme anlatttım eşimi istemediğimi soğuduğumu şimdiye kadar idare ettin şimdi ne oldu dediler zaten hep böyleydi dedim bizde şu var boşanma olayı yok ailemizde o yüzden annemde çok çekmiş hep sabır sabır bunu öğrettiler
Ama şuan sabır gücüm kalmadı aileme o beyi anlattım çok kızdılar eşin duyarsa nafaka alamazsın nasıl böyle bişeyi yaparsın
Annemle babam geldi konuşmak için asla kabul etmiyolar babam diyorki bu senin kaderin çünkü eşim olacak insanın mal varlığı çok fazla benim hiçbir şeyde gözüm yok idare edeceksin dediler babam beni asla konuşturtmaz biraz diktatör
Konuşmayacaksın kimseyle dedi numaram babamın üzerindeydi yeni hat aldı önceki faturalıydı
Şimdi normal ben ınstagram üzerinden konuşuyordum tekrar ama babam benim telefonumu takip ettiriyormuş yazılarım konuşmalarım herşeyim çıkmış yüzüme vurdu demediği laf kalmadı çok ağır şeyler eşim ve ailesi zaten şuan hayvan gibi davranıyolar babamgilde öyle o bey hep arkamda ona çok güveniyorum ama ailemin beni anlamasını istiyorum çünkü bu yaşıma kadar hep onlar için yaşadım (bunu istemem çok mu kötü ben çok kötü birimiyim psikolojim çok bozuk) eşim olacak insanlada konuştular ama istemeyince çok zor nefes alamıyorum ölmek bile kolay geliyo bide babam sürekli diyoki kendin için 40, 50 kişinin hayatını mahfedeceksin daha neler neler saydı katlanacaksın diyor gerçekten yaşayamıyorum
Çocuklarımı çok seviyorum bırakamam o bey gel desem bugün gelir alır çocuklarımla niye hayat bu kadar zor ama sonra çocukların durumu ne olur benden alırlarmı bilmiyorum çok korkuyorum uzun oldu hakkınızı helal edin
30 yaşında bir kadına neyin yanlış olduğunu söylememe gerek yoktur bence siz zaten biliyorsunuzdur. Aşka inanırım, beklenmeyen bir zamanda gelmiş de olabilir saygı duyarım, ama hayatınızda başka birisi varken bir çeşit ilişki yürütmenize saygı duyamam. Boşanın. Sonra ne yaparsanız yapın, ama emin olun ki evli bir kadınla gönül ilişkisi yaşayacak karakterde bi insan da kimseyi sonsuza dek mutlu edemez bu hayatta.

Açkcası eşinizi aldattığınınızı ortaya çıkardıkları için ben olsam ben de çok bozulurdum. Ne var ki yani iki kişiyi birden idare etseniz. Size kötü davranarak gerçekten çok ayıp ediyorlar.

Görücü usulü evlendim kocamı hiç sevmiyorum

(3 çocuk yaptılar)
İlki evlenir evlenmez, 2. Sürpriz, 3. Bile isteye olmuş bir de. Eminim normal standart bir evliliği var, rahat batmış. Sevmiyorum falan hikaye, kimse o bey aklı kaymış hemencecik, kocasını sevmediğine karar vermiş.

İlki evlenir evlenmez, 2. Sürpriz, 3. Bile isteye olmuş bir de. Eminim normal standart bir evliliği var, rahat batmış. Sevmiyorum falan hikaye, kimse o bey aklı kaymış hemencecik, kocasını sevmediğine karar vermiş.
Belki de dolandırıp kaçacak adam baksana varlikliymis kocasi😁

Konuyu neden sildiniz? Ne umdunuz ki ne buldunuz da rahatsız oldunuz? Burada anonimken bile yorumları kaldıramazken gerçek hayatta nasıl başa çıkacaksınız yaşayacaklarınızla? Hiç bir şeye cevap vermediğiniz için kalıbımı basarım o bey de evli değil mi? Çünkü evli olmasaydı onunla ilgili de bir şeyler yazardınız, ne biliyim o bekar, bizden olur mu vs vs vs. Allah bilir çocuğu da vardır. Onun da karısı mı kanepede vakit öldürüyormuş yoksa?

kimse çıkıp da size bende kocamı aldattım bak böyle böyle yap diye akıl vermez üç tane çocuğun var elalemin adamı sana çocuğuna ne kadar bakacak çocuklarını gözden çıkardıysan git boşan aşkının peşinden git he çocuklarımı ben ne zorluklarla büyüttüm her şeylerine göğüs gerdim diyorsan zaten bırakamazsın. 3,5 gün tanıdığınız insana nasıl bu kadar güvene biliyorsunuz aklıma almıyor koca kadınsınız dışarısı mahşer alanı gibi :KK43:
Adam tabi sever tabi ilgili olur,3 çocuğa bakmıyor akşam evinde keyfini sürüyor,muhtemelen adamın hayatı bu kadından ibaret de değil.E siz de sanıyorsunuz ki bana kucak açacak çocuklar da bonusu.Bu çocuklar birincisi zaten elin adamıyla durmaz akılları eriyor da ,hadi durdular diyelim adam kabul ediyor mu bunu? Yani gel dese giderim demeyin gel der de yalnız gel sonra da tıpış tıpış git der.Siz yine de aklınıza mukayet olun derim.

Konuyu neden sildiniz? Ne umdunuz ki ne buldunuz da rahatsız oldunuz? Burada anonimken bile yorumları kaldıramazken gerçek hayatta nasıl başa çıkacaksınız yaşayacaklarınızla? Hiç bir şeye cevap vermediğiniz için kalıbımı basarım o bey de evli değil mi? Çünkü evli olmasaydı onunla ilgili de bir şeyler yazardınız, ne biliyim o bekar, bizden olur mu vs vs vs. Allah bilir çocuğu da vardır. Onun da karısı mı kanepede vakit öldürüyormuş yoksa?
Alıntılar duruyor 😎

Sevmediğin adamdan hiç durmadan çocuk doğurmuşsun. Ne zamanki kocanı aldatmışsın o zaman ayrılmaya karar vermişsin. Boşan da o seni anlayan adam ne kadar yanında duracak görelim
konu sahibi konuyu düzenlemiş, okuyamadım diye üzülmüştüm, sayende okuyacağım şimdi çok sevindim Calcifer :KK200:, alıntıladığın için :) arkadaşlar böyle linçlenecek konu olunca lütfen ilk yorum yazan alıntılasın sonra yetişemiyoruz :süslü:

Bu kafayla bu yaşa kadar nasıl geldiniz hayret. İnternette tanışılan, muhtemelen evli adamın üç çocuklu, kocasını aldatan kadına kol kanat gereceğini düşünmek için biraz avel olmak lazım çünkü. Siz boşanmayın bence. Oturun oturduğunuz yerde. Bu saflıkla başınıza olmadık şeyler gelir, çocuklara yazık.

Sevmediğin adamdan hiç durmadan çocuk doğurmuşsun. Ne zamanki kocanı aldatmışsın o zaman ayrılmaya karar vermişsin. Boşan da o seni anlayan adam ne kadar yanında duracak görelim
Ya sen varya sen kralsınnnn
Sen alıntılmasan çatlayarak sayfalardan konuyu tahmin etmeye calısıcaktım🥺

konu sahibi konuyu düzenlemiş, okuyamadım diye üzülmüştüm, sayende okuyacağım şimdi çok sevindim Calcifer :KK200:, alıntıladığın için :) arkadaşlar böyle linçlenecek konu olunca lütfen ilk yorum yazan alıntılasın sonra yetişemiyoruz :süslü:

Ya sen varya sen kralsınnnn
Sen alıntılmasan çatlayarak sayfalardan konuyu tahmin etmeye calısıcaktım🥺

Amme hizmeti 😌

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X