Hiçbir açıklama yapmadan giden erkek

Crope3

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2020
17
3
33
Arkadaşlar 7 aydır uzak mesafe ilişkisi yaşadığım biri vardı o giresun ben trabzonlu fakat o polis okulundaydı önce arkadas olduk sonra sevgili gibi derken ben uzak mesafe ilişkisi istemediğimi hep söylerdim bana göre değil derdim o da sabret az kaldı elimde bişey ok su an falan derdi o arada staja giresuna geldiama o dönem onun stajı hafta sonu yasağı falandı dedim neyse geri gitti aylar geçti mezun oldu annemlerle yazlığa gitmek yerine oturdum memlekette mezun olup gelmesini bekledim oldu da bu sefer param yok dedi yol parası aktarma geldim falan filan dedim her ay harçlık alıyorsunuz dedim neyse pazartesi gelecem dedi tamam dedim ondan bir gün önce aradım cevap gelmedi sabah sesli mesaj yolladım bal dediö lütfen gel sen işe başlayacaksın beni annemler gel gel diye sıkıstırıyor ben özledi seni falan bu mesajı görmeden önce instagramda aramadan ben cıkarmıstım tartısmada öyle kaldı girdim ben de cıkmadı arkadasımda cıktı dedim ben de cıkmıyorsun bunu bana açıklar mısın neyse sabah kalktı hepsini gördü cevap vermedi aradım bir saar sonra mesgule aldı mesengerdan mesaj attım anladım ben durumu elşne ne geçti falan filan ailemle aram bozuldu senşn için Trabzona cakıl kaldım tatilden oldum istemiyorum desen istemiyorum demen yeterliydi sana beddua etmiyorum başına kötü bişe gelsin istemem ama bu yaptığını çekeceksin dedim görüldü attı bıraktı ben de onu diğer yerlerden engelledim çok zoruma gitti ciddem kaç kere bıraktım yakamdan düşmedi keşke o zaman bıraksaydım her zorlukta yanındaydım inanın kardeşi annesi sevgilisi oldum bir vedayı çok gördü bana iki hoş sohbet için miydi bütün bunlar ikizi yüzünde olmayan kızın yanına gidip ilk gördüğü kızı instaya attı ben de bu muameleye maruz kaldım kalbim gercekten çok kırıldı ah ediyorum gözlerim durup durup doluyor

Noktalama işaretlerini kullanarak yazsaydınız keşke, çoğu cümleyi anlayamadım. Bir ilişkide yüzyüze görüşebilmek için 2 tarafında çabalaması gerek her anlamda. Ama sanırım bahanesi çokmuş arkadaşınızın. Sıkmayın canınızı, ilerde daha çok bağlanıp ayrılmaktansa 7 ayda bitmiş en azından. Sizin için üzücü bir durum bir açıklama yapmadan hoşçakal demeden bitmesi ama her şeyde vardır bi hayır.

X