Saç Bakım Ürünleri hindistan cevizi yağını nereden bulabilirim

BirGaripEsmerimsi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2015
29
1
Hindistan cevizi yağının yararlarını bilmeyen yoktur fakat ben bu yararları görecek bir hindistan cevizi yağına henüz sahip olamadım :d bulabildiğim şu minicik cam şişelerde olanlar ama onların bana yetebileceğini sanmıyorum şöyle büyükçe kavanozlarda h.c yağını nerelerde bulabilirim watsons gibi yerlerde varmı yoksa aktarlara mı bakmalıyim hindistan cevizi yağı iceren herhangi bir serum öneriniz falan varsa beklemedeyim :)
(Internetten siparis edemiyorum maalesef)

Bildiğim en iyi marka the lifeco . İnternet sitesinden veya organik ürünler satan mağazalardan alabilirsiniz . Onu bulamazsanız ben kullanmadım ama Mecitefendi içinde iyi diyorlar .

Hindistan cevizi yağını aktarda bir kavonozda 250 ml olarak gördüm ve aldım 20-25 tl verdim. ama uzun süre yetiyor. Saçları yumuşacık yapıyor.

İnsallah reklama girmez ama tek gordugum yer orasiydi yardimci olmak adina yazayim hangi sehirdesin bilmiyorum ama bildigim kadari ile istanbulda ve izmirde var aslinda internet siteleride vardir diye dusunuyorum 'macro center' diye bi market orada lifeconun vardi kocaman kavonoz ve 40-50 civari biseydi

Bulunduğun şehirin eski olan ya da merkezi yerde olan tüm aktarlara sorarsan çok rahat bulursunuz. Olmadı, internetten ara Google amca sana söyler. Yalnız çok temiz olanı bulmak lazım. Bazılarının dibinde azıcık tortu olabiliyor. B..endeki cam gibi, çok iyi

X