Gebeliğe Hazırlık Hipo hipo hastası olup hamile kalanlar ve tedavi olan arkadaşlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet bende ilaçsız adet görmüyorum inşaAllh rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlı sağlıklı
Amin bir şey sorucam ben küçükken goguslerinde gelişmiyordu seninde öyle mi ben ilk defa bir hipolu hastayla konuşuyorum kedimi hep yanliz sanki ben tek boyleymisim gibi geliyordu

Evet ama ben ilk olarak çocuk endokronıne gitmiştim o ilaç varmıştı ve ondan Sonra göğüslerim çıkmaya başladı ama yıne de küçüktü tabı kı

RABBIM TEZ VAKITTE HAYIRLI SAGLIKLI EVLATLAR NASIP ETSIN İNŞAALLAH
Cnm bir şey daha soracaktım ben 15 yaşına kadar hiç uzamadim kısa boyludun sonrası uzuamaya başladım şu 25 girecem hala uzuyorum bacalarim ağlıyor çok uzadigim için kimse inanmıyor bana ben artık uzamak istemiyorum sende öyle bir şey oldu mu

bende önce kısaydım sonra Endoktrın doktorunun verdıgı hapla uzamaya ve göğsüm çıkmaya basladı sanırım hormonlar devreye gırınce basladım ama sonradurdu 1.68 ım suan.Gittiğiniz doktora dile getırseydınız keske bunu .

Merhaba cnm kimse buraya bakmıyor sanırım ben yazayım sana ben üç aşılama bir tüp Bebek yaptım sadece bir hamileik oldu hipo hipo hastasıyım bende yumurta takibi şöyle ilaç veriyor yumurtaların buyur iki gudne bir kontrol ediyor tam olunlastiginda yumurtlar çatlatma iğnesi yapıyor ilişkiye girin diyor aşılamada şöyle gene yumurta takibi aksma alcatlatma iğnesi yapıyorsun sabah asılma eşinin sipemini alıp rahmine bırakıyorlar
Merhaba bende hipo hastasıyım fsh prolaktin hormon değerlerim çok düşük yumurtalıklarım çok ufak lütfen yardımcı olun çevremde kimse hipolu değil 3 yıldır evliyiz .doktor 3 ay cyclo prognova verdi eğer değerler yükselirse aşılama deneyecek değerlerimi nasıl yükseltirim hamile kalanların değerleri yüksek mi düşük. Mü yumurtalık boyutu rahim boyutu nasıl acaba benim durumum ne olucak 🥲

Merhaba bende hipo hastasıyım fsh prolaktin hormon değerlerim çok düşük yumurtalıklarım çok ufak lütfen yardımcı olun çevremde kimse hipolu değil 3 yıldır evliyiz .doktor 3 ay cyclo prognova verdi eğer değerler yükselirse aşılama deneyecek değerlerimi nasıl yükseltirim hamile kalanların değerleri yüksek mi düşük. Mü yumurtalık boyutu rahim boyutu nasıl acaba benim durumum ne olucak 🥲
Bende hipoluyum 4 yaşında oğlum var :)
Tedavisiz hamile kalamıyoruz biz. Bu hastalığı iyi bilen doktora gitmeniz gerekiyo. Önce iğnelrle değerlerimiz yükselio yumurtalar buyuyo ondan snra ya çatlatma iğnesiyle çatlatıp normal yolla hamile kalınıyo yada aşılama tüp bebek yapılıyo. Ama iğnesiz olmaz.

Tedavisiz hamile kalamıyoruz biz. Bu hastalığı iyi bilen doktora gitmeniz gerekiyo. Önce iğnelrle değerlerimiz yükselio yumurtalar buyuyo ondan snra ya çatlatma iğnesiyle çatlatıp normal yolla hamile kalınıyo yada aşılama tüp bebek yapılıyo. Ama iğnesiz olmaz

Tedavisiz hamile kalamıyoruz biz. Bu hastalığı iyi bilen doktora gitmeniz gerekiyo. Önce iğnelrle değerlerimiz yükselio yumurtalar buyuyo ondan snra ya çatlatma iğnesiyle çatlatıp normal yolla hamile kalınıyo yada aşılama tüp bebek yapılıyo. Ama iğnesiz olmaz.
Maşşalh çok sevindim .Doktor 3 ay cyclo prognova ayda 2 paket verdi 3 ay boyunca havuç incir kürü yap dedi ben yayında ekstra bal arı sütü karışımını da yiyorum değerler iyi olursa aşılama Denicez .doktorumun hipolu hastası hamile kalmış ama benim değerlerim çok düşük o yüzden pek emin konuşmadı .birşey sorucam sizin doğumdan sonra adetiniz düzeldi mi acaba ? yoksa hala ilaçla mı devam ediyorsunuz ?

X