Hırsımı Yenmek İçin

Fuckbuddy aramış fuvk olayı olmuş buddy lik olamamış. Şimdi de tekrar buddy olurmusunuz diye denemek istiyor :işsiz:

Aslında arada şöyle bir fark var, hani daha öncesinde de arkadaştık ve konuşuyorduk falan ya, ben de bunun eskisi gibi devam edebileceğini düşündüm. Yani doğrudan sevişmek için birbirimizin hayatına girmiş değiliz, öyle bir durum olsa tabii haklısınız
İşte işin içine seks girince kendini korumaya almış sizden gelecek herhangi bir ilişki beklentisine karşı.

Öyle bi niyetiniz olmuş ki hırs yapmışsınız. Normal de bi durum o öyle zannetti aslında öyle değildi şeklinde kendinizi kandırmanıza gerek yok.

Siz ama ava giderken avlanırsınız görüşürseniz. Hisle ve öfkeyle yola çıkıyorsunuz karşınızdaki kişinin sizden tek beklentisi hoşça vakit geçirmek. O yüzden macereya gerek yok görüşmeyi iptal edin

Biraz olsun biseyler hissediyorsun ona karsi. Bu hirs öfke bu yüzden. Asla görüşme derim de bence sen görüşeceksin ve yine üzüleceksin.
Yüksek ihtimalle görüşmeyeceğim, çünkü adam aynı adam, aynı şekilde davranacak. Benim amacım, kendisi iletişime geçmişken, bunu biraz lehime kullanabilmek

Yüksek ihtimalle görüşmeyeceğim, çünkü adam aynı adam, aynı şekilde davranacak. Benim amacım, kendisi iletişime geçmişken, bunu biraz lehime kullanabilmek
Hiçbirşey yapamazsın o adama. Seninle birkaç gece geçirir yada olmazsa da zerre umurunda olmaz. Çok lehine birşey yapacaksan her yerden engelle. Ama onunla gorusecegine eminim.

Öyle bi niyetiniz olmuş ki hırs yapmışsınız. Normal de bi durum o öyle zannetti aslında öyle değildi şeklinde kendinizi kandırmanıza gerek yok.

Siz ama ava giderken avlanırsınız görüşürseniz. Hisle ve öfkeyle yola çıkıyorsunuz karşınızdaki kişinin sizden tek beklentisi hoşça vakit geçirmek. O yüzden macereya gerek yok görüşmeyi iptal edin
Yani elbette hoş bulduğum biri, yoksa yalnızca arzularla dokunamazdım. Ama yanında kendimi yokluyordum bazen, ne hissediyorum diye. Pek bir şey yoktu, yalnızca arkadaşım gibiydi, özel anlar dışında.
Peki doğrudan sessiz kalarak mı iptal etmeliyim?

Hiçbirşey yapamazsın o adama. Seninle birkaç gece geçirir yada olmazsa da zerre umurunda olmaz. Çok lehine birşey yapacaksan her yerden engelle. Ama onunla gorusecegine eminim.
Ahahah nasıl bu kadar eminsiniz, ben gitmemeyi düşünüyorum. Zaten gitmeyi çok istesem gider, devamında da ne yaşanacaksa göze alır, böyle bir konu açmazdım

Yani elbette hoş bulduğum biri, yoksa yalnızca arzularla dokunamazdım. Ama yanında kendimi yokluyordum bazen, ne hissediyorum diye. Pek bir şey yoktu, yalnızca arkadaşım gibiydi, özel anlar dışında.
Peki doğrudan sessiz kalarak mı iptal etmeliyim?
Yok sessiz kalmayın. İyi bi geceydi falan demişsiniz oradan yürüyün bence. Biraz yan çizin görüşme konusunda muhtemelen ikna etmeye çalışacaktır. Siz de dürüst olmak gerekirse iyi bi gece değildi benim için yeniden rol yapmak istemiyorum ısrar etmezsen sevinirim deyin geçin. Çok yüz vermeye gelmiyor bu tiplere 😏

Zaten sorun tam olarak bu. Bu kişi yalnızca seks için takıldığım biri olsa eyvallah, hiçbir sorun yok. Ama 4 yıllık falan da arkadaşım olduğu için beni düşündürdü, diğer türlü takılsaydık umurumda bile olmazdı
Seks buddy isi sana göre degil. Bence uzak dur ve bosuna zamanini ve enerjini harcama derim

X