Hırsımı Yenmek İçin

%80 cinsellik, %20 de insan gibi muhabbet edebilmek, ayda yılda bir.

İkisi birlikte zor çünkü sizin duygular girmis için içine birşey hissetmiyorum demeyin hırs yapmışsınız.
Bu yaşananların ardından, 1-2 ay sonra aklımdan tamamen çıkmıştı aslına bakarsanız. İnstagramda vs bir şey attığında merak edip bakmıyordum bile, hiç aklıma da gelmiyordu. Şimdi birden, hırsımın sönmediğini anladım ne yazık ki

Bulusup geri dondukten sonra performansin dusmus, hic tatmin olamadim.. O nedenle tekrar gorusmeye sicak bakmiyorum, kusura bakma.

Ya da gorusmeden 1 gun once "ya fiziksel olarak uyumluyduk ama benim hayatima duygusal olarak da bir seyler hissedebilecegim biri girmek uzere. Gelemem kusura bakma" diyebilirsin.

Ikisi de sinirini bozar bence.

Gitmesen daha iyi olur cunku muhtemelen yine aynisi olur. Kendini kotu hissedersin.

Gorusursunuz gorusmezsiniz tamamen hissinize bagli ama adamin sonradan soguk davranmasi ozguveninizi kirmamali bence. Ben de buna uzulurdum aynen sizin gibi acaba beni begenmedi mi filan diye triplere girerdim ama gerek yok ya cidden su hayatta ozguvenli olmamiz lazim begenmediyse de eee ne olmus diyip ozguvenli olmamiz ic huzurumuzu korumamiz lazim bence... Baskasinin dusuncesi bizi tanimlamamali. Sadece bunu yazmaya geldim.

Yerinde olsam buluşmaya gider, keyifli zaman geçirir ama yatağa geçecek bir atraksiyon başlayacağı zaman devam etmek istemediğimi çünkü performans olarak ondan çok memnun kalmadığımi,yeni bir hayal kırıklığı yaşayarak vaktini harcamak istemediğini söylerdim . Sonra istersen seviş tabii ikna olup, ama bu dediğin adama yeterli gelir bence

Bence de onun amacı cinsellik yaşamaktı. Siz hoşlandıysanız ve bir ilişki beklentisi içindeyseniz temkinli olun, hatta uzak durun derim. Zaten hassas bir dönemdesiniz, yara alırsınız.

Neden ali cengiz oyunlarına giriyorsunuz peki? Nedir Yani hem konu da seviştik bir nasılsın bile demedi günlerce diyorsunuz hem de yorumlarda ben evlenelim mi dedim sevgili olalım mı dedim diyorsunuz. Açık açık söyleyeceksin vakit geçirdikten sonra en azından bi nasılsın demeyeceksen gelmeyi görüşmeyi düşünmüyorum

Ben olsam gorusmezdim adam niyetini belli etmiş canı istemis yine aramış başka bı aciklamasi yok bence görüşmeyi kesin

Adam son 1-2 aya kadar zaten sizinle sık bir iletişimde degilmiş, muhtemelen son 1-2 ay fazladan ilgilenmesi de arkadasliktan degildi. Dolayisiyla iletişime devam etmemesi gayet normal. Simdi de boşta kalmiş canı sevişmek istemiş, çok derin düşüncelere girmeye gerek yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…